Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 1 500 000 zł
  • 184 m²
  • 8 152,17 zł/m²

Zdjęcie

Daniel Pawelec

Skontaktuj się

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 500 000 zł

184 m²

8 152,17 zł/m²

Dom Jelenia Góra

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 500 000 zł 184 m² 8 152,17 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
474 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2021

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

474 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2021

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 500 000 zł (8 152,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 184 m² (124 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2021
  •   materiał budowy: gazobeton; pokrycie dachu: dachówka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Działka: 474 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic, bidet
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne, gazowe
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom przechodzi obecnie ostatni szlif wykończeniowy, dlatego zdjęcia parteru zostaną dodane w najbliższych dniach.

Dom jednorodzinny w Cieplicach, świetna lokalizacja, gotowy do pierwszego zamieszkania.

Przedstawiam elegancki dom o powierzchni użytkowej ok. 184 m², położony w prestiżowej i spokojnej części Cieplic - na działce 474 m².

Budynek oddany do użytku w grudniu 2021 r. Dach o konstrukcji mansardowej, pokryty dachówką ceramiczną. (...)

Agent

Daniel Pawelec

500 122...

500 122 447

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Daniel Pawelec

500 122...

500 122 447

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl