Serce 0 Ulubione

Domy Jelenia Góra Pasiecznik

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

280 000 zł130 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Sprzedam dom szachulcowy, z obmurowaniem częściowym cegła/kamień. Parter - nowe okna pcv 3 szybowe. Wylewki betonowe z 20 cm izolacją termiczną (styropian). Tynki zewnętrzne i wewnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 600 000 zł266 m² 6 015,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Nieruchomość o powierzchni 266 m , na działce 1311m , z dużym sadem i ogródkiem, która składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Jest to dom z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 000 zł600 m² 2 683,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Okazja! super inwestycja, dom wolnostojący mieszkalno-usługowy do sprzedaży Jelenia Góra na pięknym zielonym osiedlu Zabobrze.ul Wiosenna część mieszkaniowa o pow 140 m2 , część usługowa 460.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł320 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni użytkowej około 200 m2, zlokalizowanego w samym sercu Jeleniej Góry, przy ulicy Bogusławskiego. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł260 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Wyjątkowy dom w otoczeniu natury - Jelenia Góra, cieplice, ul. Wróblewskiego Na sprzedaż unikatowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł207,34 m² 10 610,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta na Wyłączność - Biuro Nieruchomości Lokum z dumą prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu z 2018 roku, zlokalizowanego w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł153,04 m² 12 284,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 580 000 zł210 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. około 210 m2, położony na działce o pow. 843m2 (z możliwością dokupienia dodatkowej działki o pow. 2320 m2).

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy w centrum Jeleniej Góry z lokalem usługowym na parterze oraz dwoma mieszkaniami na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 745 zł136,10 m² 7 999,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż dom po kapitalnym remoncie, znajdujący się w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni 136,10 m składa się z: parter: kuchnia, 2 pokoje,.