dowolna

Domy w centrum Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

89 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

89 ogłoszeń

1 690 000 zł537,30 m² 3 145,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:89 m²

Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: w pełni skomercjalizowaną kamienicę położoną przy jednej z najważniejszych i najbardziej ruchliwych arterii Jeleniej Góry. To budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 735 000 zł150,75 m² 11 509,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro nieruchomości Łuczyński i Partnerzy zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w stylu klasycznym, angielskim, położonego w Cieplicach. Główne atuty: - przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł217,51 m² 3 213,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż narożny segment domu w zabudowie szeregowej do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy w centrum Jeleniej Góry z lokalem usługowym na parterze oraz dwoma mieszkaniami na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Na sprzedaż: duży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Cieplice / Jelenia Góra Na sprzedaż przestronny dom z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi oraz dwoma oddzielnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Berg Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w centrum Jeleniej Góry Dwa niezależne mieszkania - Idealne dla dwóch rodzin lub jako dodatkowa przestrzeń do wynajęcia! Każda część.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł393,08 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojewódzka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dzień dobry. Posiadamy do sprzedania posiadłość zdecydowanie wyróżniającą się na rynku nieruchomości. Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego na działce z urokliwym widokiem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Komarnie (gm. Janowice Wielkie), zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Z domu (z 1 i 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

1 790 000 zł507 m² 3 530,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 507 m , położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1 710 m w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 950 000 zł153 m² 12 741,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kruszwicka

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł142 m² 6 994,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę zabudowaną położoną w Jeleniej Górze! Zaledwie 5 minut od Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

6 696 zł151 m² 44,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta wynajmu wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

749 000 zł156 m² 4 801,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania pół bliźniaka w spokojnej części centrum Jeleniej Góry. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 460m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

1 600 000 zł167 m² 9 569,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom na sprzedaż - jelenia góra Cena: 1 600 000 zł (7 495 zł/m ) do negocjacji Powierzchnia: 213,47 m (167,2 m pow. użytkowej) Działka: 918 m Rok budowy: 2021 Rynek: wtórny Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

920 000 zł162 m² 5 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Pół domu z ogrodem w Cieplicach przestrzeń, klimat i prywatna strefa relaksu To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł183 m² 3 431,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma przyjemność zaprezentować wyjątkową willę z lat 30-tych XX wieku, położoną w jednej z najbardziej pożądanych, willowych dzielnic Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 500 000 zł218 m² 6 880,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Oferuję na sprzedaż kameralny nowy dom wolnostojący w stanie dewelpoerskim położony w cichym i spokojnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych w Cieplicach. Doskonała okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skowronków

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w Centrum Jeleniej Góry, położony blisko parku Wzgórze Kościuszki. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 100m2 (pow. całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hofmana

Śródmieście,Jelenia Góra

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż - połówka bliźniaka z kawalerką w Jeleniej Górze, ul. Hofmana 11 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

1 990 000 zł445 m² 4 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

950 000 zł157 m² 6 305,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:828 m²

Oferuję na sprzedaż jedorodzinny dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichym i spokojnym miejscu, blisko Parku Norweskiego, zdrojowego i Term Cieplickich w Cieplicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podleśna

Czarne,Jelenia Góra

840 000 zł216 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Wyjątkowo atrakcyjny dom na osiedlu Czarne w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 216 m2. Działka 232 m2, ogrodzona i zagospodarowana. Budynek oddany do użytkowania w 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

1 200 000 zł237 m² 5 070,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Poszukujesz domu dla siebie I swojej rodziny? Jeśli tak to zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego położonego w Jeleniej Górze (osiedle Czarne). Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

670 000 zł451 m² 1 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Rezerwacja - Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-gospodarczy! Lokalizacja: blisko centrum Jeleniej Góry Powierzchnia całkowita: 451,22 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

1 470 000 zł381 m² 3 858,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Poszukujesz domu Z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej? pragniesz iść do pracy W kapciach? A może po prostu szukasz domu dla siebie I swojej rodziny? Jeśli tak to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

2 290 000 zł125 m² 18 371,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Na sprzedaż - luksusowy dom w Jeleniej Górze! Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej dzielnicy Jeleniej Góry, na nowo powstałym osiedlu, w sąsiedztwie lasów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szrenicka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 260 000 zł120 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Dom w zabudowie szeregowej - skrajny szereg Cieplice Śląskie-Zdrój Powierzchnia: 120 m | Działka: 491 m | 4 pokoje | Rok budowy: 2021 Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sobieszów,Jelenia Góra

920 000 zł217 m² 4 239,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z dodatkowym mieszkaniem z osobnym wejściem! >Oferta wyłącznie w naszym biurze! < biuro Nieruchomości Select M prezentuje wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 090 000 zł280 m² 7 464,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Inwestycja w uzdrowisku: nieruchomość z 8 nowoczesnymi mieszkaniami i wysokim roi Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamiennogórska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 040 000 zł119 m² 8 739,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

819 000 zł120 m² 6 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu czarnym. Nieruchomość o powierzchni 120 m 2. Poziom pierwszy,salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

789 000 zł200 m² 3 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży, dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m 2. Budynek dwupiętrowy z ogrzewaniem gazowym i na piec stałopalny. W skład nieruchomości wchodzą, siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

629 000 zł124 m² 5 072,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Oferuję na sprzedaż kameralny przedwojenny dom położony w cichym i spokojnym miejscu blisko Parku Zdrojowego i centrum Cieplic. Lokal składa się z; parter; ganek, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Dom z potencjałem w Cieplicach - 200 m , 2 mieszkania, działka 1161 m + 2 budynki gospodarcze Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

550 000 zł203 m² 2 950,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie interesujący, wolnostojący dom z ogrodem, w okolicy centrum miasta. Budynek o łącznej powierzchni 203,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kamiennogórska

Sobieszów,Jelenia Góra

1 139 000 zł155 m² 7 346,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:537 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - p rezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Śródmieście,Jelenia Góra

1 199 000 zł178 m² 6 735,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:271 m²