dowolna

Dom w górach Jelenia Góra - Lista aktualnych ogłoszeń

135 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

135 ogłoszeń

1 099 000 zł114 m² 9 640,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem w Jeleniej Górze (sobieszów) Dom wybudowany w 2021 roku, z wykorzystaniem najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł200 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Jgjp-1906 L Do sprzedaży dom w budowie, położony w Jeleniej Górze na działce o pow. 514m2. Dom częściowo podpiwniczony, a na parterze: duże pomieszczenie produkcyjno usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł217,51 m² 3 213,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż narożny segment domu w zabudowie szeregowej do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy w centrum Jeleniej Góry z lokalem usługowym na parterze oraz dwoma mieszkaniami na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedaży poniemiecka willa w pożądanej części Jeleniej Góry. Willa z ok. 1930r. położona na działce o powierzchni 538 m2. Posesja ogrodzona (ogrodzenie kute), działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Na sprzedaż: duży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Cieplice / Jelenia Góra Na sprzedaż przestronny dom z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi oraz dwoma oddzielnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Czarne,Jelenia Góra

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu wolnostojącego, w cichej i spokojnej części osiedla Czarne. Budynek ocieplony z zadbanych dachem pokrytym blachom (blacha do.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł380 m² 9 442,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zamieszkaj w kameralnie położonym domu nieopodal Jeleniej Góry z pięknymi widokami na Karkonosze oraz licznymi udogodnieniami. Do sprzedania wyjątkowy dom z dwoma basenami, kortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł320 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:452 m²

Berg Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży domu w centrum Jeleniej Góry Dwa niezależne mieszkania - Idealne dla dwóch rodzin lub jako dodatkowa przestrzeń do wynajęcia! Każda część.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł293,60 m² 5 108,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację przestronnego i wygodnego domu położonego w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Na sprzedaż Pałac po generalnym remoncie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoki standard, komfort, bliskość natury. Zapraszam na prezentację przestronnego domu o powierzchni 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojewódzka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dzień dobry. Posiadamy do sprzedania posiadłość zdecydowanie wyróżniającą się na rynku nieruchomości. Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego na działce z urokliwym widokiem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Komarnie (gm. Janowice Wielkie), zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Z domu (z 1 i 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

990 000 zł89 m² 11 147,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

1 790 000 zł507 m² 3 530,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 507 m , położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1 710 m w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 950 000 zł153 m² 12 741,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Sobieszów,Jelenia Góra

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Zamek Chojnik - Jelenia Góra, sobieszów Nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w prestiżowej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kruszwicka

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł142 m² 6 994,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę zabudowaną położoną w Jeleniej Górze! Zaledwie 5 minut od Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Maciejowa,Jelenia Góra

669 000 zł140 m² 4 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:867 m²

Rezerwacja! nowa dużo niższa cena! oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

6 696 zł151 m² 44,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta wynajmu wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

749 000 zł156 m² 4 801,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania pół bliźniaka w spokojnej części centrum Jeleniej Góry. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 460m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

1 600 000 zł167 m² 9 569,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:918 m²

Dom na sprzedaż - jelenia góra Cena: 1 600 000 zł (7 495 zł/m ) do negocjacji Powierzchnia: 213,47 m (167,2 m pow. użytkowej) Działka: 918 m Rok budowy: 2021 Rynek: wtórny Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaśminowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

840 000 zł145 m² 5 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zostały ostatnie segmenty! Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek , zależy ci na inwestycji w Jeleniej Górze, największym mieście Sudetów Zachodnich, ze wspaniałym widokiem na Karkonosze, zwaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jelenia Góra,dolnośląskie

920 000 zł120 m² 7 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację wyjątkowego domu z widokiem wartym miliony. Na sprzedaż wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

920 000 zł162 m² 5 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:940 m²

Pół domu z ogrodem w Cieplicach przestrzeń, klimat i prywatna strefa relaksu To propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł183 m² 3 431,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma przyjemność zaprezentować wyjątkową willę z lat 30-tych XX wieku, położoną w jednej z najbardziej pożądanych, willowych dzielnic Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

4 800 000 zł447 m² 10 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 000 zł241 m² 3 112,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w pobliżu Jeleniej Góry - Mysłakowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Czarne,Jelenia Góra

750 000 zł106 m² 7 087,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2003 roku, z garażem jednostanowiskowym, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skowronków

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w Centrum Jeleniej Góry, położony blisko parku Wzgórze Kościuszki. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 100m2 (pow. całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hofmana

Śródmieście,Jelenia Góra

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż - połówka bliźniaka z kawalerką w Jeleniej Górze, ul. Hofmana 11 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 500 000 zł130 m² 11 570,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Gotowy biznes W górach | roi do 10% | ekskluzywna lokalizacja | tylko 1 500 000 zł netto Działający biznes w jednym z najbardziej dochodowych regionów turystycznych w Polsce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł666 m² 1 486,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:463 m²

Propozycja inwestycyjna w Jeleniej Górze, w miejscu w którym powstają nowe inwestycje, gdzie śródmieście zyska na wartości i zyska nowe oblicze. w pobliżu proponowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 490 000 zł235 m² 6 350,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:55

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje na sprzedaż, nowiutki,piękny, przestronny dom na obrzeżach Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni urztykowej162,87 m2 oraz całkowitej 234,62 m2. zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

1 990 000 zł445 m² 4 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaśminowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

840 000 zł145 m² 5 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Karkonoska

Jagniątków,Jelenia Góra

1 800 000 zł400 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma wielką przyjemność zaprezentować Państwu cudowny hotelik w Karkonoszach. Uwaga teraz w niższej cenie tylko 1 800 000pln tj 4500 za m2 gotowego biznesu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podleśna

Czarne,Jelenia Góra

840 000 zł216 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Wyjątkowo atrakcyjny dom na osiedlu Czarne w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 216 m2. Działka 232 m2, ogrodzona i zagospodarowana. Budynek oddany do użytkowania w 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

1 200 000 zł237 m² 5 070,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Poszukujesz domu dla siebie I swojej rodziny? Jeśli tak to zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego położonego w Jeleniej Górze (osiedle Czarne). Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

670 000 zł451 m² 1 484,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Rezerwacja - Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia na sprzedaż wyjątkowy budynek mieszkalno-gospodarczy! Lokalizacja: blisko centrum Jeleniej Góry Powierzchnia całkowita: 451,22 m2 Powierzchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij