dowolna

Domy z aneksem kuchennym Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i najmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

1 099 000 zł114 m² 9 640,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania atrakcyjny dom wolnostojący z ogrodem w Jeleniej Górze (sobieszów) Dom wybudowany w 2021 roku, z wykorzystaniem najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł406 m² 3 938,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Jeleniej Górze, składająca się z dwóch budynków posadowionych na dwóch działkach o łącznej powierzchni ok. 2560 m . Budynek I W.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł179,50 m² 6 128,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Wyjątkowa oferta! Przestronny dom wolnostojący w zielonej części Jeleniej Góry - idealny dla dwóch rodzin lub pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Jagniątków,Jelenia Góra

519 000 zł314,32 m² 1 651,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 556 m²

Rewelacyjna inwestycja W karkonoszach Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż dom w budowie na działce 1556m2 położony w Jagniątkowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 240m2 na działce 890m2 w Jeleniej Górze! dom z 3 osobnymi apartamentami! - dom dla właściciela: parter: duży salon z kuchnią, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł70 m² 3 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Marzysz o nowym wygodnym i tanim domu ,który juz w dwa miesiące moze stać się twoim miejscem do życia ? Biura nieruchomości Mały Domek oferuje nowoczesne domy wprost od.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł131 m² 8 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Proponujmy Państwu dom wolnostojący położony we wschodniej części miasta jest to punkt na trasie "wokół Wzgórz Dziwiszowskich - 7 km od Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia mieszkalna 131m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 000 zł147 m² 6 789,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły oferty Segment A , o powierzchni 127 m - idealny dla dużej rodziny! Dodatkowy budynek : garaż lub pomieszczenie gospodarcze (19,4 m ) - miejsce na rowery, wózki czy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Biuro nieruchomości m&b Fechner ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom z basenem znajdujący się w Jagniątkowie, jednej z bardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł178,49 m² 6 162,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu tuż przy parku Wzgórze Kościuszki. Budynek z 2021 roku, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedania willa o powierzchni 190m2 na działce 538m2 w Jeleniej Górze 5 pokoi parter: wiatrołap, hol, duży salon z aneksem kuchennym, jadalnia z oryginalnym pięknym kominkiem 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł460 m² 3 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:566 m²

Świetna oferta prosperującego domu Z wydzielonymi 7 mieszkaniami pod wynajem. Proponuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej oraz mały domek mieszkalny w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90,60 m2 w stanie deweloperskim, wyposażony w nowoczesne rozwiązania: pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację. Działka: 250.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,31 m² 5 661,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronny dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Os. Skowronków. Najważniejsze informacje : działka 451 m2 pow. całkowita 194,31 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł311,40 m² 6 262,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 986 m²

Biuro Nieruchomości Premium prezentuje duży, rodzinny dom położony w miejscowości Jelenia Góra - Maciejowa. Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w urokliwej, spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł153,04 m² 12 284,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł210 m² 18 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Skoro słowa nie wystarczą, to musi być prawdziwy raj na ziemi! jagniątków- to miejsce takie jest. Zapraszam - to mówią właściciele. Dzięki za zaproszenie - brzmi jak zachęta. Miejsce, które trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Czarne,Jelenia Góra

1 100 000 zł236,68 m² 4 647,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładny, bardzo funkcjonalny dom, wraz z ogrodem i garażem, zlokalizowany w poszukiwanej części Jeleniej Góry, tj. na Osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dom z miejscami na wynajem blisko centrum Jeleniej Góry. Dom o powierzchni całkowitej około 360 m2 oraz dodatkowo domek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł438,50 m² 1 708,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bliźniak na prestiżowym osiedlu! Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka wraz z nieruchomością gruntową w gminie Jeżów Sudecki obręb Dziwiszów, niedaleko Jeleniej Góry. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł138 m² 9 775,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Cieplicach. Nieruchomość posadowiona na zagospodarowanej działce o powierzchni 577m , na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wolnostojący, przedwojenny dom po remoncie Jelenia Góra, os. Czarne Cena: 950 000 zł Działka: 2 600 m Pow. użytkowa budynku: ok. 480 m Pow. mieszkalna: ok. 120 m Nowa elewacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Goduszyn,Jelenia Góra

439 000 zł95 m² 4 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro nieruchomości "mały Domek" zaprasza do odkrycia uroku nieruchomości - wspaniałej połowy dawnej niemieckiej rezydencji, gustownie rozbudowanej w 2000 roku, aby zapewnić nowoczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł120 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro nieruchomości Optima prezentuje Państwu wolnostojący dom z lat przedwojennych, po remoncie, położony w jednej z najspokojniejszych dzielnic Jeleniej Góry - na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

990 000 zł89 m² 11 147,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje segment w zabudowie szeregowej w Jeżowie Sudeckim - Osiedle Misiowa Polana. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

1 790 000 zł507 m² 3 530,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 507 m , położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 1 710 m w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 950 000 zł153 m² 12 741,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Sobieszów,Jelenia Góra

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Zamek Chojnik - Jelenia Góra, sobieszów Nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w prestiżowej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Czarne,Jelenia Góra

750 000 zł106 m² 7 087,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2003 roku, z garażem jednostanowiskowym, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł150 m² 3 465,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Team4home ofertuje Państwu nieruchomość znajdującą się przy ul. Łąkowej w Jeleniej Górze - Cieplicach, która łączy w sobie uroki własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sielska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 500 000 zł130 m² 11 570,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 426 m²

Gotowy biznes W górach | roi do 10% | ekskluzywna lokalizacja | tylko 1 500 000 zł netto Działający biznes w jednym z najbardziej dochodowych regionów turystycznych w Polsce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 490 000 zł235 m² 6 350,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:55

 

Powierzchnia działki:1 502 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje na sprzedaż, nowiutki,piękny, przestronny dom na obrzeżach Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni urztykowej162,87 m2 oraz całkowitej 234,62 m2. zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

1 200 000 zł237 m² 5 070,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Poszukujesz domu dla siebie I swojej rodziny? Jeśli tak to zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego położonego w Jeleniej Górze (osiedle Czarne). Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

619 000 zł124 m² 5 072,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu do sprzedaży wyremontowany dom wolnostojący w Cieplicach w cenie mieszkania. Dom o powierzchni użytkowej ok.124 m2 posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

759 000 zł72 m² 10 483,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Aplauz zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży ekskluzywnego apartamentu inwestycyjnego, zlokalizowanego w samym sercu Starego Miasta, z panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szrenicka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 260 000 zł120 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Dom w zabudowie szeregowej - skrajny szereg Cieplice Śląskie-Zdrój Powierzchnia: 120 m | Działka: 491 m | 4 pokoje | Rok budowy: 2021 Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sobieszów,Jelenia Góra

920 000 zł217 m² 4 239,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z dodatkowym mieszkaniem z osobnym wejściem! >Oferta wyłącznie w naszym biurze! < biuro Nieruchomości Select M prezentuje wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

899 000 zł117 m² 7 683,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w poszukiwanej części Jeleniej Góry (cieplice). Powierzchni domu 124 m2,powierzchnia działki 800 m 2. Stan deweloperski,budynki są wyposażone w pompę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

819 000 zł120 m² 6 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu czarnym. Nieruchomość o powierzchni 120 m 2. Poziom pierwszy,salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 849 000 zł230 m² 8 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu gotową inwestycję w postaci dwóch niezależnych domów z apartamentami pod wynajem. Nieruchomości położone w poszukiwanej dzielnicy Jeleniej.