Działka inwestycyjna, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka, Jelenia Góra, dolnośląskie
- 385 000 zł
- 449 m²
- 857,46 zł/m²
Małgorzata Kuras
Skontaktuj się
Działka inwestycyjna, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka, Jelenia Góra, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Działka inwestycyjna, ul. Grunwaldzka
Zaktualizowane: 14 maja 2026
385 000 zł 449 m² 857,46 zł/m²
nieregularnyMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 385 000 zł (857,46 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: inwestycyjna, 449 m²
- kształt: nieregularny; teren płaski, zabudowana
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie częściowe
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd, woda w drodze, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: ABN Stępień Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: GS-28940-3
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Grunwaldzka, Jelenia Góra, dolnośląskie
- Otoczenie: działki zabudowane
- W pobliżu: przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
Nieruchomość inwestycyjna w centrum Jelenia Góra - ogromny potencjał pod zabudowę wielorodzinną lub usługi
możliwość realizacji zabudowy wielorodzinnej oraz usługowej
działka pod zabudowę o powierzchni 449 m²
dodatkowy teren ok. 300 m² z potencjałem na parking i wjazd od zaplecza
ścisłe centrum miasta - ul. (...)