Działka budowlana, ul. Sudecka

Sudecka, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 3 874 500 zł
  • 8 388 m²
  • 461,91 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Groch...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Sudecka

Sudecka, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

3 874 500 zł

8 388 m²

461,91 zł/m²

Działka budowlana, ul. Sudecka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

3 874 500 zł 8 388 m² 461,91 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 3 874 500 zł (461,91 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlana, 8 388 m²
  •   z dojazdem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, odprowadzanie ścieków

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż doskonały grunt pod zabudowę wielorodzinną w Jeleniej Górze. Działka jest objęta MPZP.

Najważniejsze parametry;

-Lokalizacja: Jelenia Góra (obręb 0043, działka nr 12)
-Powierzchnia działki: 8 388 m²
-Szacowany PUM: ok. 4 500 m²
-Miejsca parkingowe: wymóg MPZP to 1 miejsce / 1 lokal

Główne wskaźniki z MPZP:

-Max. powierzchnia zabudowy: 0,4
-Intensywność zabudowy: 0,60 - 2,50
(...)

Agent

Przemysław Grochala

506 060...

506 060 461

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Grochala

506 060...

506 060 461

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK