dowolna

Działki leśne Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

270 000 zł535 m² 504,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 535mkw położoną w super lokalizacji Cieplic ul. Miłosza. Działka skrajna pod zabudowę szeregową. Nieruchomość w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł3 353 m² 190,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do zaoferowania działka budowlana w świetnej lokalizacji w górnej części Jagniątkowa. Działka o pow. 3353 m2 objęta mpzp - zabudowa jednorodzinna - mieszkaniowa, usługi turystyczne.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 455 m² 38,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić okazyjną ofertę dużej działki budowlanej w Maciejowej. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji, w środku Maciejowej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 211 m² 268,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko u nas w biurze Na sprzedaż 4 działki budowlane w Cieplicach (okolice ul. Pck) Bezpośrednio graniczące z lasem! Idealne dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

10 077 000 zł20 154 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna 2 ha - usługi turystyczne, sport, rekreacja | mpzp: 9.2. U,us | Topowa lokalizacja - Jelenia Góra do ceny należy doliczyć podatek vat (23%). Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Czarne,Jelenia Góra

210 000 zł1 110 m² 189,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż cena do negocjacji ***oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1100 m 2 na Osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

250 000 zł933 m² 267,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych i prestiżowych lokalizacji Jeleniej Góry - osiedlu Czarne, na nowo powstającym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Skalna

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł2 000 m² 349,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W najbardziej prestiżowej dzielnicy jeleniej góry Z pozwoleniem na budowę i projektem domu w cenie! bezpośrednio! Działka budowlana 2.000 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

108 000 zł2 703 m² 39,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona wśródmiejskiej części miasta Jeleniej Góry, w okolicach ulicy Wolności. Działka położona przy drodze o nawierzchni gruntowej. W najbliższej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Zaułek

Śródmieście,Jelenia Góra

249 000 zł1 825 m² 136,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1825.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Lawendowa

Czarne,Jelenia Góra

3 000 000 zł10 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną lub szeregową w Jeleniej Górze, dzielnica Czarne, ul. Lawendowa. Powierzchnia działki 10 000m2. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Zaułek

Śródmieście,Jelenia Góra

279 000 zł1 825 m² 152,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

1 031 100 zł10 311 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny w spokojnej, widokowej części Jeleniej Góry (osiedle Czarne) przy ul. Czarnoleskiej. Idealna lokalizacja pod domy jednorodzinne, bliźniaki lub kameralną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Goduszyn,Jelenia Góra

126 000 zł1 204 m² 104,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną w dzielnicy Jeleniej Góry - Goduszynie. Działka o pow. 1204 m2, lekko pochyła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

450 000 zł1 518 m² 296,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szukasz dla siebie oazy? Miejsca z dala od zgiełku, blisko lasu a w dodatku z pięknymi widokami? Mam dla Ciebie coś świetnego. Dwie działki budowlane ( możliwość zakupu razem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Jelenia Góra

Goduszyn,Jelenia Góra

700 000 zł8 308 m² 84,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu nieruchomość gruntową, znajdującą się w niezwykle urokliwej części Jeleniej Góry - Goduszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 400 000 zł4 455 m² 314,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą : Do sprzedania nieruchomość z wydanymi prawomocnymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie zespołu 3 budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

363 000 zł1 611 m² 225,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1611 m2 z pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowana kilka km od Karpacza i Jeleniej Góry w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra

519 000 zł1 556 m² 333,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rewelacyjna inwestycja W karkonoszach Biuro nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż dom w budowie na działce 1556m2 położony w Jagniątkowie. Oferta objęta programem współpracy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Zaułek

Śródmieście,Jelenia Góra

299 000 zł1 825 m² 163,84 zł/m²

 

 

 

Jelenia Góra,dolnośląskie

411 000 zł1 611 m² 255,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1611 m2 z prawomocnym pozwoleniem na budowę dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowana kilka km od Karpacza i Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Goduszyn,Jelenia Góra

126 000 zł1 200 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną w dzielnicy Jeleniej Góry - Goduszynie. Działka o pow. 1200 m2 oraz druga działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

203 100 zł2 031 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty przedstawia działką budowlaną, położoną w granicach miasta Jeleniej Góry. Działka budowlana położona na niewielkim wzniesieniu o kształcie nieregularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Turystyczna

Jagniątków,Jelenia Góra

339 000 zł1 548 m² 218,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwą, cichą i spokojną działkę w Karkonoszach sprzedam. Działka doskonale nadaje się pod inwestycje - pensjonat, domki na wynajem ale także na budowę swojego wymarzonego domu. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra

699 000 zł3 000 m² 233 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do zaoferowania działka gruntu w Jagniątkowie Działka jest położona blisko Krajobrazowego Parku Narodowego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja: blisko gór i szlaków turystycznych oraz tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Makuszyńskiego

Sobieszów,Jelenia Góra

399 000 zł1 645 m² 242,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ogrodzona, widokowa działka mu w Karkonoszach z projektem budowlanym i dokumentacją. 1645m Ciekawie położona, o nieregularnym kształcie i lekkim nachyleniu w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

295 000 zł1 799 m² 163,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy dwie działki budowlane ( 739 m2 + 1060 m2 = 1799 m2 ) Nr 915 , 916. w willowej dzielnicy Sobieszowa ( Jelenia Góra ). Wszystkie media ( woda, gaz, prąd , kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

123 800 zł1 238 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1238 m2 zlokalizowana przy głównej trasie dojazdowej Jelenia Góra do Karpacza , Gmina Mysłakowice. Teren płaski i lekko nachylony , uzbrojenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 730 zł1 706 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana zlokalizowane w miejscowości Staniszów kilka kilometrów od Jeleniej Góry i Karpacza wylot na Sosnówkę , ciche spokojne miejsce przy lesie .Powierzchnia działki 1706 m2. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Maciejowa,Jelenia Góra

149 999 zł1 207 m² 124,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu działkę budowlaną (mpzp) z pięknym widokiem na całe pasmo Karkonoszy (w tym Śnieżkę) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra

990 000 zł4 000 m² 247,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do zaoferowania działka gruntu w Jagniątkowie Działka jest położona przy samym Karkonoskim Parku Narodowym. Bardzo atrakcyjna lokalizacja: blisko gór i szlaków turystycznych oraz tras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł23 600 m² 21,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą : Do sprzedania działka o powierzchni 23600 m2 ( 2,36ha) z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku gospodarczo magazynowego i trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 1000 m w Staniszowie,5 km od Jeleniej Góry. Działka w kształcie prostokąta,płaska. Kameralna okolica.Dojazd oświetloną drogą asfaltową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra

225 000 zł787 m² 285,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki W jagniątkowie. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej części Jeleniej Góry Jagniątków. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, Goduszyn

Goduszyn,Jelenia Góra

107 000 zł1 018 m² 105,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1018m2 położoną w Jeleniej Górze - dzielnica Goduszyn. Działka ujęta w mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, Goduszyn

Goduszyn,Jelenia Góra

107 000 zł1 018 m² 105,11 zł/m²

 

 

 

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 000 zł362 m² 632,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- oferta na wyłączność - Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży działkę budowlaną z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Działka zlokalizowana na ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł1 916 m² 182,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1916 m2, obręb 0008, cieplice VIII, am4 zlokalizowana w okolicach ulicy Wolności w Jeleniej Górze. Wg Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

1 500 000 zł22 000 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży, działka inwestycyjna położona przy ul. Wrocławskiej na trasie wylotowej do Wrocławia. Uzbrojona we wszystkie media. Aktualny plan zagospodarowania, oznaczenie U3 - usługi (bez produkcji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Jagniątków

Jagniątków,Jelenia Góra

990 000 zł4 000 m² 247,50 zł/m²

 

 

 

Jagniątków,Jelenia Góra

225 000 zł787 m² 285,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki W jagniątkowie. Proponuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej części Jeleniej Góry - Jagniątków. Metraż.