Lokal handlowy, ul. 1 Maja

1 Maja, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 55,14 zł/m²
  • 107 m²
  • 5 900 zł

Zdjęcie

Jarosław Mielcar...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

1 Maja, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

55,14 zł/m²

107 m²

5 900 zł

Lokal handlowy, ul. 1 Maja

Zaktualizowane: 15 maja 2026

55,14 zł/m² 107 m² 5 900 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
1

Pomieszczenia:

1

Parking:

parking publiczny / na ulicy

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

budynek wolnostojący

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 5 900 zł (55,14 zł/m²)
  • Dostępny: czerwiec 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 107 m², 1 pomieszczenie, 1 łazienka; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, witryna, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/1
  • Budynek: budynek wolnostojący
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne: INWEST - CITY, zaktualizowane: 15.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 107 m2 położony w ścisłym centrum przy ul. 1-go Maja 58/10, w bezpośrednim ciągu handlowo-usługowym. Lokal znajduje się przy głównym deptaku miejskim, co zapewnia stały ruch pieszy i bardzo dobrą ekspozycję.

Zalety lokalizacji:

Centralne położenie w strefie handlowej i usługowej miasta, co sprzyja naturalnemu ruchowi pieszych klientów.

Widoczność i dostępność bliskość Rynku i innych głównych ulic. (...)

Agent

Jarosław Mielcarz

502 201...

502 201 451

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jarosław Mielcarz

502 201...

502 201 451

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości