Lokal usługowy, ul. Kadetów

Kadetów, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 26,15 zł/m²
  • 478 m²
  • 12 500 zł

Zdjęcie

Wioletta

Skontaktuj się

Lokal usługowy, ul. Kadetów

Kadetów, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

26,15 zł/m²

478 m²

12 500 zł

Lokal usługowy, ul. Kadetów

Zaktualizowane: 21 maja 2026

26,15 zł/m² 478 m² 12 500 zł

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
usługowe
Pomieszczenia:
9

Pomieszczenia:

9

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

kompleks budynków

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 12 500 zł (26,15 zł/m²)
  • Dostępny: wrzesień 2026
  • Charakterystyka lokalu: 478 m², 9 pomieszczeń; stan: dobry
  •   wejście z ulicy, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  •   przeznaczenie usługowe, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3
  • Budynek: kompleks budynków
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek
  • Media: prąd, woda, gaz, odprowadzanie ścieków
  •   Internet, telefon
  •   klimatyzacja
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne
  • Źródło: ogłoszenie komercyjne, zaktualizowane: 21.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

KARKONOSKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH w JELENIEJ GÓRZE OGŁASZA KONKURS OFERT NA NAJEM POMIESZCZEŃ
478 m² gotowej przestrzeni pod żłobek, przedszkole lub klub dziecięcy Jelenia Góra, ul. Kadetów!
Szukasz miejsca, w którym możesz od razu rozpocząć działalność opiekuńczo-edukacyjną? KANS ogłasza trzeci konkurs ofert na wynajem lokalu w budynku Centrum Integracji Studenckiej. (...)

Agent

Wioletta

75 645 33...

75 645 33 53

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wioletta

75 645 33...

75 645 33 53

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości