dowolna

Lokale handlowo-usługowe Jelenia Góra - Baza ogłoszeń najmu i kupna

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

320 000 zł34 m² 11 176 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 34m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze 2 pomieszczenia, łazienka wejście z ulicy witryna lokal dostosowany do osób niepełnosprawnych nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

799 000 zł510 m² 1 566,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nr oferty : 2764 Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą budynku mieszkalno-produkcyjnego. Proponujemy do zakupu kompleks produkcyjno - mieszkalno - handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

449 000 zł68 m² 6 637,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na Sprzedaż dwukondygnacyjny lokal usługowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry położony na działce o łącznej powierzchni 169 m2. Budynek o przeznaczeniu usługowym, wolnostojący (jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Grabowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

48,48 zł/m²66 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz lokalu pod biuro, a może inną działalność gospodarczą? Mam dla Ciebie świetną ofertę. Zapraszam Cię na prezentację lokalu usługowego położonego na parterze w pięknej willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Piastowski

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

380 000 zł34 m² 11 176,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy, położony w Cieplicach przy Placu Piastowskim 9. Doskonała lokalizacja. Lokal znajduje się w ścisłym centrum Cieplic przy głównym deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

165 000 zł29 m² 5 677,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Numer oferty 2081 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania Lokal usługowy w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na parterze w wyremontowanej kamienicy na Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Cieplicka

Sobieszów,Jelenia Góra

185 000 zł65 m² 2 854,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy, usytuowany w centrum Sobieszowa o łącznej powierzchni 65 m2. Sala sprzedaży z dużym oknem witrynowym oraz zaplecze. Media: woda, prąd, gaz, podłączone w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pocztowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

620 000 zł97 m² 6 385,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima proponuje na sprzedaż lokal użytkowy. Biuro o powierzchni 97m2 z wyjściem na balkon znajduje się na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł52 m² 5 611,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Cię na prezentację wyjątkowego lokalu usługowego, położonego na parterze zadbanej kamienicy, w samym sercu miasta Jelenia Góra. To niezwykle atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Śródmieście,Jelenia Góra

155 000 zł28 m² 5 535,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomości Optima zapraszają na prezentację lokalu użytkowego w okolicy Małej Poczty, na poziomie -1. Lokal jest po remoncie, przystosowany na działalność gabinetu kosmetycznego, -wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

86 000 zł14 m² 6 142,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nieruchomość niemieszkalna przygotowana na wynajem, położona w śródmieściu Jeleniej Góry, okolica Małej Poczty, położona na parterze w przybudówce kamienicy po termomodernizacji, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

44,64 zł/m²56 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bardzo ładny lokal położony w centrum Jeleniej Góry- cieplice w bliskim sąsiedztwie sanatoriów, szkół i sklepów. Powierzchnia użytkowa wynosi 56m2, budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

195 000 zł22 m² 8 803,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena Polecamy Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony na parterze budynku w świetnej lokalizacji - na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Skłodowskiej-Curie

Jelenia Góra,dolnośląskie

850 000 zł214 m² 3 975,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferta którą oglądasz dostępna jest tylko U nas! lokal to świetna inwestycja pod ośrodek zdrowia! Prezentujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie położony duży lokal biurowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

332 000 zł105 m² 3 161,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż duży lokal użytkowy o powierzchni 105m2 i wysokości ok 4m usytuowany na parterze w kamienicy blisko centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

415 000 zł56 m² 7 410,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Doskonała oferta! Lokal handlowo-usługowy w sercu Jeleniej Góry! Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję do inwestycji w lokal handlowo-usługowy o powierzchni 56m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

50,89 zł/m²56 m² 2 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Prezentujemy lokal handlowo-usługowy w doskonałej lokalizacji Jeleniej Góry - ścisłe centrum. Wielkość lokalu 56m2. Cena najmu wynosi jedynie 2850 zł netto. Lokal znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 450 000 zł626 m² 2 316,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję atrakcyjną nieruchomość w Jeleniej Górze zlokalizowaną przy drodze krajowej dk3 i dk5 przy wjeździe do miasta od strony Wrocławia i przy zjeździe na nowo budowaną obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

42,10 zł/m²356 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal w doskonałej lokalizacji Jeleniej Góry ul. Krótka 1a. Wielkość lokalu 356m2 z czego połowę stanowi parter i połowę pierwsze piętro. Cena najmu wynosi 15000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

57,69 zł/m²130 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prezentujemy lokal w doskonałej lokalizacji Jeleniej Góry ul. Krótka 1a. Wielkość lokalu 130m2. Cena najmu wynosi 7500 zł netto. Do tego niski czynsz ok. 800 zł w tym ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

106,67 zł/m²15 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Optima proponuje na wynajem biuro w lokalu użytkowym. Biuro o powierzchni 15,50m2 z wyjściem na balkon znajduje się na parterze kamienicy położonej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

330 000 zł153 m² 2 154,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy stanowiący odrębną nieruchomość zajmujący cały parter kamienicy w Jeleniej Górze -sobieszów. Składający się z sali sprzedaży, biura, zaplecza, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

249 000 zł74 m² 3 351,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Numer oferty 2049 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry 74,3m2. Nieruchomość znajduje się na Placu Niepodległości nr 3 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł68 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam Cię na prezentację lokalu usługowego położonego na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Lokal nie wymaga nakładów finansowych i jest gotowy do użytkowania przez nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bacewicz

Zabobrze,Jelenia Góra

38,84 zł/m²59 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję Państwu biuro do wynajęcia w budynku po remoncie. Lokal znajduje się przy ulicy Bacewicz 30 (zabobrze). Biuro jest bezczynszowe , opłaty według liczników. Media: woda zimna, prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal w centrum, pod usługi lub gastronomie. Parter z dużymi oknami od strony ulicy. 2200zł + 600zł czynsz + media Kaucja 2000zł Zapraszam do kontaktu Home Brand Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

40,43 zł/m²294 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy znajdujący się w Rynku w miejscowości Jelenia Góra. Lokal usytuowany jest na parterze w zabytkowej kamienicy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

169 000 zł69 m² 2 449,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje lokalu użytkowego w atrakcyjnej cenie! Lokal z niezależnym wejściem znajduje się w przyziemiu kamienicy w okolicy Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Wojska Polskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł85 m² 2 588,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna cena! lokal po remoncie! idealny na kancelarię lub gabinet lekarski! Lokal o pow. 85 m2 w centrum Jeleniej Góry przy ul. Wojska Polskiego 48 z przeznaczniem na usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

50 zł/m²26 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ul.1 Maja koło Biedronki Jelenia Góra-lokal z trzema wystawami(szyby antywłamaniowe),26mkw.,niski czynsz i ogrzewanie .Idealnie nadaje się na sklep, usługi,biuro.Tel.   w godz.11-17

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

80 zł/m²330 m² 26 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal w ścisłym centrum Jeleniej Góry ul Wyszyńskiego 54.Wysoki standard wykończenia lokalu .Duże witryny tel kont  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

29,66 zł/m²59 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy W ścisłym centrum Składamy Państwu ofertę wynajmu lub sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 59m2 na parterze w kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

200 000 zł59 m² 3 389,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

153 120 zł51 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Składam Państwu ofertę sprzedaży trzech lokali handlowo-usługowych, położonych na I piętrze w nowopowstałym budynku w ścisłym centrum Jeleniej Góry o bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Wyszyńskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

472 000 zł590 m² 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

lokal 3-poziomowy stan - do remontu bardzo atrakcyjna lokalizacja cena do niewielkiej negocjacji tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Klonowica

Śródmieście,Jelenia Góra

20,25 zł/m²79 m² 1 600 zł

 

 

 

Maciejowa,Jelenia Góra

480 000 zł180 m² 2 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Sprzedam budynek wolnostojący , na parterze działający sklep o powierzchni 60m kw, z możliwością dobudowy. Na 1-szym piętrze pomieszczenie mieszkalne - pokój dzienny z kuchnią otwartą.