Serce 0 Ulubione

Mieszkania Jelenia Góra Cieplice Śląskie Zdrój (osiedle Orle)

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 500 zł57,70 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2022 roku. Lokal idealny dla osób ceniących wygodę, estetykę oraz dobrze rozplanowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedaję bezposrednio unikalną nieruchomość składającą się z dwóch lokali mieszkalnych (każdy ma 54 m2, osobne akty notarialne), połączonych w jedną funkcjonalną całość. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Dudek oferują Państwu 3 pokojowy apartament w Jeleniej Górze - Cieplicach. Apartament mieści się w nowo wybudowanym budynku z 2022 roku. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120,70 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości panorama ma w ofercie na sprzedaż imponujące 120,7m. Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na wysokim parterze w kamienicy w okolicach Sądu Rejonowego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,23 m² 9 108,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 36,23 m , usytuowane na III piętrze. Kuchnia w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,28 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w Jeleniej Góry, przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie w małej kamienicy na I piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium przedstawia Państwu 2 pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 położone na 2 ostatnim piętrze kamienicy w okolicy Wincentego Pola. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł95,90 m² 6 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa inwestycja w sercu Cieplic gotowy biznes w najstarszym uzdrowisku w Polsce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Centrum Jeleniej Góry, kilka minut od Placu Ratuszowego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej <- Szukasz przestronnego mieszkania z miejscem parkingowym dla swojej rodziny? Biuro nieruchomości Select M zaprasza na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,10 m² 10 716,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność! Nowoczesny apartament Espresso Corner - gotowy do zamieszkania / inwestycji, jelenia Góra Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowy.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Jelenia Góra, Cieplice Śląskie Zdrój (osiedle Orle)

Włącz powiadomienia

Marker

Zamknij