dowolna

Mieszkania Jelenia Góra Śródmieście

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na III piętrze kamienicy o solidnej, klasycznej konstrukcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł82 m² 7 349,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 81,5m2, składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

460 000 zł58 m² 7 972,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomość Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze budynku w 2019 roku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 57,7m2, składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na I piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szkolna

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł105 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry przy ul. Szkolnej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł83 m² 5 161,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry | Idealne dla inwestora lub dużej rodziny Zapraszam Cię na prezentację przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania położonego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

277 000 zł33 m² 8 496,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - Jelenia Góra, ul. Pijarska, 32,6 m po generalnym remoncie - idealna lokalizacja, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie nie było zalane podczas powodzi, jedynie piwnica budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Śródmieście,Jelenia Góra

468 000 zł75 m² 6 223,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,20 m , zlokalizowane na drugim, ostatnim piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł95 m² 6 193,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy - Jelenia Góra, ul. Szewska Szukasz mieszkania z duszą, które łączy w sobie prestiż, przestrzeń i klimat minionych epok? To 95-metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

292 000 zł51 m² 5 752,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości nexthome poleca na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku wielorodzinnym. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

559 000 zł99 m² 5 646,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m2 w Jeleniej Górze, przy ul. Kadetów. Nieruchomość: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Śródmieście,Jelenia Góra

345 000 zł52 m² 6 673,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,70 m , zlokalizowanego przy ulicy Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Śródmieście,Jelenia Góra

235 000 zł68 m² 3 476,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje ciekawe mieszkanie do remontu w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Sudeckiej. Lokal idealny do zamieszkania ale i na biuro, gabinet czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Jelenia Góra

423 000 zł48 m² 8 886,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Obrońców Westerplatte Gotowe do wydania! Możliwość szybkiej prezentacji. Klucze w biurze! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

435 000 zł66 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 66m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

749 000 zł98 m² 7 629,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie - ul. Szkolna, jelenia Góra. W samym sercu Jeleniej Góry, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

295 000 zł83 m² 3 545,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca pod biuro lub do zamieszkania? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszam Cie na prezentację przestronnego mieszkania o pow. 83,2 m położonego na parterze w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

340 500 zł32 m² 10 600,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które pracuje na siebie lub dla Ciebie Zapraszam do inwestycji Nowa Młynówka, która została zaprojektowane dokładnie tak aby połączyć komfort życia z wysokim potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum Jeleniej Góry? Biuro Nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które pozwala na wprowadzenie się bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

2 500 zł55 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

469 000 zł75 m² 6 236,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***nowa dużo niższa cena*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowy apartament ulokowany na na drugim piętrze w jednej z kamienic w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Jelenia Góra

490 000 zł102 m² 4 819,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

NA sprzedaż ***oferta tylo U nas nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,66 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

553 528 zł44 m² 12 698,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 43 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 4 | Cena: 553 527 pln Mieszkanie dopasowane do Ciebie Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o swobodzie jego lokatorów. To 43 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

384 866 zł34 m² 11 349,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 33 m | Liczba pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 384 865 pln Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum miasta? To 33 m to idealna przestrzeń na pierwszy zakup lub pod inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

754 298 zł85 m² 8 848,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 85 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 0 | Cena: 754 298 pln Inwestycja, która dopasowana jest do Ciebie To 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

490 911 zł38 m² 12 807,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 2 | Cena: 490 911 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

do sprzedaży dwa mieszania na jednej księdze wieczystej z możliwością ich wyodrębnienia na I piętrze w centru miasta. Mieszkanie I : sypialnia, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elewów

Śródmieście,Jelenia Góra

300 000 zł31 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro nieruchomości Home Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,2m. Ergonomia wnętrza: przedpokójsalon połączony z aneksem kuchennymłazienkapiwnica o powierzchni 2,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

663 546 zł57 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 57 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 663 546 pln Szukasz kompaktowego, ale wygodnego mieszkania w centrum miasta? To 57 m daję przestrzeń domownikom codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Śródmieście,Jelenia Góra

390 000 zł95 m² 4 100,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra z przyjemnością prezentuje przestronne , trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy tuż przy Rynku w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

792 963 zł71 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 70 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 3 | Cena: 792 963 pln Mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny Mieszkanie zaprojektowane z myślą o rodzinie, która jednocześnie potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Śródmieście,Jelenia Góra

549 000 zł39 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39 m , usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na Osiedlu Rakownica, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z werandą zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację atrakcyjnego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Śródmieście,Jelenia Góra

394 000 zł65 m² 6 070,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Śródmieście,Jelenia Góra

608 000 zł95 m² 6 393,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

565 000 zł80 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości myhome poleca na sprzedaż piękny apartament 3 pokojowy w Jeleniej Górze przy ul. Krótkiej. Idealny do zamieszkania na stałe bądź pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie.