dowolna

Mieszkania z aneksem Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

150 000 zł18 m² 8 527,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje Ładnej wyremontowanej kawalerki w Cieplicach. Idealna oferta jako inwestycja pod wynajem! Lokal znajduje się na parterze kamienicy nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

151 300 zł18 m² 8 405,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu kawalerkę po remoncie kapitalnym, na parterze kamienicy przy Placu Piastowskim w Cieplicach. Powierzchnia użytkowa wynosi 18 m2, jest to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

304 000 zł46 m² 6 668,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w Cieplicach. Idealna oferta jako inwestycja pod wynajem! Lokal znajduje się na parterze kamienicy nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Aplauz poleca do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w poszukiwanej lokalizacji - na osiedlu Rakownica w nowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Plac Piastowski

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

150 000 zł18 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację kawalerki o powierzchni 18 m2 znajdującej się w Cieplicach. Nieruchomość usytuowana jest na parterze dwupiętrowej kamienicy. Nieruchomość składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

1 600 zł25 m² 63,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 23,62 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze bloku na Zabobrzu I. Mieszkanie przeszło generalny remont 2 lata temu. Okna pcv, na podłogach deska barlinecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Piastowski

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

305 000 zł46 m² 6 690,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkanie o powierzchni 45,59 m2 znajdującego się w Cieplicach. Nieruchomość usytuowana jest na parterze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie jest ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

344 273 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa do zapoznania się z najnowszą inwestycją deweloperską. Inwestycja przewiduje budowę 17 mieszkań, w trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

304 590 zł37 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

610 000 zł76 m² 7 994,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dwupoziomowego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze i pierwszym piętrze budynku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

464 000 zł67 m² 6 945,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje nowych mieszkań. Lokal 3 pokojowy znajduje się na 2 piętrze nowo budowanego bloku na osiedlu Zabobrze III. Projekt przewiduje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego bezczynszowego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 piętrze małego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł33 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie O pow 33 M2 .JELENIA GÓRA- centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze w centrum miasta o pow całkowitej 33m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania gotowego do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

189 000 zł35 m² 5 407,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. 34,95 m2 usytuowane na parterze. Nieruchomość składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 zł74 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 74m2 składająca się z Aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym, 2 sypialni, łazienki z wc i dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze I

Zabobrze I,Jelenia Góra

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima przedstawia Państwu mieszkanie na osiedlu Zabobrze I w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 34 m znajduje się na IV piętrze w 4-piętrowym bloku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w centrum miasta. Doskonała inwestycja pod wynajem krótkoterminowy! Lokal znajduje się na parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Orle

Orle,Jelenia Góra

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego dobrze zagospodarowanego mieszkania w Cieplicach - osiedle Orle. Lokal znajduje się na wysokim parterze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł29 m² 8 241,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje kawalerki. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje świetnej inwestycji pod wynajem! Lokal znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego na obrzeżach centrum, powierzchnia mieszkalna wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Jelenia Góra,dolnośląskie

580 000 zł98 m² 5 935,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w Jeleniej Górze. Mieszkanie jest aktualnie dostępne i gotowe do sprzedaży. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tabaki

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Prezentujemy bardzo przytulne mieszkanie mieszczące się w genialnej lokalizacji, gdyż w centrum Cieplic Śląskich-Żdrój ul. Tabaki, nieopodal parku, term Cieplickich, głównego deptaka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Świetnie nadaje się zarówno do celów mieszkaniowych oraz inwestycyjnych. Lokalizacja Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł73 m² 3 767,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie przy ul. Wolności W jeleniej górze Oferuje Państwu do zakupu bardzo ładne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ul.Wolności.Mieszkanie rozkładowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

528 000 zł66 m² 7 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

388 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

668 000 zł84 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje 3 poziomowego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze/piętrze/poddaszu piętrze budynku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 4 943,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania, mieszkanie położone w śródmieściu miasta w niedalekiej odległości od centrum. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu I Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 50mkw. położone na wys parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

535 000 zł67 m² 7 997,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

289 000 zł48 m² 5 995,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne, rozkładowe 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m na Zabobrzu I (ul. Paderewskiego) Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

279 900 zł48 m² 5 831,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie na Zabobrzu I w Jeleniej Górze. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku. Lokal o powierzchni 48 m2, na metraż składają się: sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł59 m² 4 074,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje mieszkanie położone w cichej, zielonej części miasta, blisko centrum. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze i skłąda się z 3 pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 950 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowy apartament na nowo powstałym osiedlu Aleja Dębowa w Jeleniej Górze. Budynek zostanie oddany do użytkowania w 2023 roku. Zostały ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł60 m² 8 392,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nieruchomości Dudek, prezentują Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie w 11-sto letnim apartamentowcu z windą przy ul. 1 maja. Apartament w pełni wyposażony, gustownie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Zabobrze III

Zabobrze III,Jelenia Góra

255 000 zł26 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze III. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

286 000 zł38 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku w okolicy ul Mickiewicza. Powierzchnia mieszkalna wynosi 38m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł46 m² 6 126,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięknej czteropiętrowej kamienicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 37,4 M2 w centrum jg Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w centrum Jeleniej Góry o pow całkowitej 37,4 m2 usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie w parku przy ul. Chełmońskiego z własnym miejscem parkingowym, ogrodem i komórką. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy i składa się.