dowolna

Mieszkania z aneksem Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 51M2 jelenia góra -centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie położonego w centrum Jeleniej Góry o pow użytkowej 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

260 000 zł40 m² 6 482,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Świetna opcja dla Inwestora! W ofercie znajdą Państwo poglądowy rzut mieszkania, który ułatwi prezentację już na etapie oferty! Prezentuję mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam Cię na prezentację dwupoziomowego lokalu mieszkalnego położonego na 2gim piętrze w zadbanym bloku przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze. Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

297 000 zł46 m² 6 456,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima Zaprasza Państwa na prezentacje deweloperskiego mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrz gruntownie wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

213 000 zł27 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na na jednym z osiedli w Jeleniej Górze o powierzchni ok.27m2. Nieruchomość znajduje się na II piętrze w bloku czteropiętrowym. Lokal po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

192 000 zł34 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na czwartym piętrze w zadbanej kamienicy w spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry. Oferowany lokal do sprzedaży ma powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Plac Piastowski

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

390 000 zł46 m² 8 554,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż o podwyższonym standardzie 45.59 m2. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45,59 m2 Lokalizacja: cieplice Śląskie-Zdrój, jelenia Góra, dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

630 000 zł76 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty 1901 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania mieszkanie w poszukiwanej okolicy Jeleniej Góry. Apartament położony jest na wysoki parterze budynku z windą. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 400 zł50 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym o powierzchni 50,40 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

501 990 zł70 m² 7 150,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowy apartament o powierzchni 70m 2 w centrum Jeleniej Góry! 2 sypialnie z łazienkami, garderoba i salon z aneksem kuchennym Duży balkon Stan deweloperski - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł23 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 23m 2 w Jeleniej Górze! pokój z aneksem kuchennym po remoncie wymienione instalacje pełne wyposażenie do kawalerki przynależy schowek idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

530 000 zł104 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 104 M2 .JELENIA GÓRA- centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w Jeleniej Górze w centrum miasta o pow całkowitej 104m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł71 m² 5 478,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Kamienicy w Centrum Mieszkanie po remoncie w 2019. Podłoga drewniana po renowacji. Mieszkanie wyremontowane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje wyremontowanego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 i ostatnim piętrze kamienicy w okolicy Urzędu Pracy. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł18 m² 10 667,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje wyremontowanej kawalerki. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy w okolicach Małej Poczty. Powierzchnia mieszkalna wynosi 18,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w idealnej lokalizacji. Kamienica znajduje się przy spokojnej i cichej uliczce nieopodal Parku w Cieplicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł84 m² 4 702,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie w kamienicy położone na 3 piętrze. Budynek po remoncie (elewacji, klatki schodowej, dachu). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

278 000 zł75 m² 3 706,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w atrakcyjnej cenie! Lokal znajduje się na 2 i 3 piętrze zabytkowej odrestaurowanej kamienicy w okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze I

Zabobrze I,Jelenia Góra

238 990 zł29 m² 8 241,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu kawalerkę po kapitalnym remoncie, która usytuowana jest na trzecim piętrze w bloku, który znajduję się w Jeleniej Górze - Zabobrze I. Na powierzchnię składa się : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

278 000 zł75 m² 3 694,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie Jelenia Góra | 3 pokojowe | 75 m2 | 278 000 zł Gdzie ? Miasto Jelenia Góra. Około 3 minuty drogi od centrum miasta. W bardzo bliskiej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie -58M2 nowy budynek w centrum jg Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow. 58,85m2 położone w Jeleniej Górze w nowym budynku (rok budowy 2012r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Malinnik

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

530 000 zł60 m² 8 868,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Witam serdecznie, nie szukaj W internecie oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze Z wielką radością mam przyjemność zaprezentować Państwu jeden z nielicznych jakże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł53 m² 8 084,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania piękny dwupoziomowy apartament w Parku Sudeckim. Mieszkanie położone jest na 3-pietrze, na powierzchnie użytkową 53,19 m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

160 000 zł46 m² 3 501,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty prezentuje mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, na 3 pietrze kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju z wnęka kuchenną, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle W jeleniej górze-sobieszów. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego w stanie deweloperskim położonego w Sobieszowie - Jelenia Góra, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

355 000 zł56 m² 6 339,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle W jeleniej górze-sobieszów. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim położonego w Sobieszowie - Jelenia Góra, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł59 m² 6 966,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze ładnego budynku z 2012r. Powierzchnia mieszkalna wynosi 58,85m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł83 m² 4 571,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni całkowitej 88,13m2 znajduje się na na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze I

Zabobrze I,Jelenia Góra

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na Zabobrzu I. Na powierzchnię użytkową 34m2 składa się: przedpokój, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł89 m² 4 473,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży piękne, nietuzinkowe dwupokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na czwartym piętrze wyremontowanej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Maciejowa

Maciejowa,Jelenia Góra

229 000 zł59 m² 3 851,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Proponujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, dwupokojowy apartament położony 15 min od ścisłego centrum Jeleniej Góry. Na powierzchnię 59,46 m2 składa się aneks kuchenny połączony z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Różyckiego

Zabobrze I,Jelenia Góra

65 000 zł26 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Do Sprzedania Kawalerka o pow. 26m2. W Jeleniej Górze na ul Różyckiego 25 /zabobrze 1/. Mieszkanie do Remontu. Na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ciepłe -środkowe. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Paulinum,Jelenia Góra

270 000 zł72 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam nowe, słoneczne mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu, u podnóża Pałacu Paulinum. Osiedle ogrodzone, położone wśród zieleni, własny plac zabaw, miejsca parkingowe, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

197 000 zł52 m² 3 788,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie, na ogrodzonej posesji. Bardzo ładne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, dużej łazienki z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klonowica

Śródmieście,Jelenia Góra

560 000 zł128 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania luksusowy,sloneczny apartament w scislym centrum Jeleniej Gory,w zabytkowej kamienicy po remoncie dachu,elewacji oraz klatki schodowej.Atutem jest rowniez mile sasiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

85 000 zł26 m² 3,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w okolicach ulicy Morcinka w nowszym budownictwie. Nieruchomość znajduje się na drugim ostatnim piętrze bloku. Mieszkanko bardzo słoneczne i ciepłe, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hofmana

Śródmieście,Jelenia Góra

320 000 zł87 m² 3 678,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sprzedam piękne, słoneczne mieszkanie 87m2. Położone w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, ale niedaleko od centrum miasta. Składa się z salonu z otwarta kuchnia i trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

164 000 zł47 m² 3 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Otti proponują Państwu zakup mieszkania dwupokojowego przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość mieści się na III piętrze zadbanej kamienicy, do której wchodzi się prosto z Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

120 000 zł56 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W ścisłym centrum jeleniej góry dla miłośników ostatniego piętra. 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym zlokalizowane na III piętrze kamienicy. Słoneczne, dostępne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Maciejowa

Maciejowa,Jelenia Góra

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie dwupoziomowe W jeleniej górze O pow.50 M2 .CENA 1200 PLN +MEDIA + 1200PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupoziomowego powierzchni 50 m2,położonego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij