dowolna

Mieszkania z aneksem Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

281 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

281 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 zł101 m² 14,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 101m2 piękne 3 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze,kompletnie umeblowana nowa kuchnia I łazienka pełen sprzet agd duży taras piwnica parking el.BRAMA WJAZDOWA NA POSESJE WYSOKI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

159 000 zł44 m² 3 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Mieszkanie po kapitalnym remoncie (ściany, łazienka, kuchnia, wymienione wszystkie instalacje, stolarka okienna, drzwi), na pierwszym piętrze. Dogodna lokalizacja w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament blisko centrum Jeleniej Góry na parterze , z dużym ogrodem 1340 m2. Powierzchnia lokalu 55 m2 (powiększona łazienka o 2 m2). Mieszkanie składa się z sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

900 zł34 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Jelenia Góra,dolnośląskie

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem - widok na góry, umeblowane, sprzęt agd. słoneczne , bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sudecka

Śródmieście,Jelenia Góra

400 000 zł57 m² 7 017,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe,luksusowe mieszkanie.Świetna lokalizacja, spokój, cisza,bezpieczeństwo, zagospodarowane tereny zielone , plac zabaw i wspaniałe widoki. Mieszkanie w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na parterze. Tylko 160 000, 3 pokoje! pilnie sprzedam bez pośredników!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament o pow. 56m2, zlokalizowany na II piętrze kilkurodzinnego budynku blisko centrum miasta - ok. Małej Poczty. Na powierzchnię lokalu składają się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Jelenia Góra

187 500 zł50 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkania w stanie developerskim od 37-74 m2 w samym centrum Jeleniej Góry, zaledwie kilkadziesiąt metrów od Placu Ratuszowego. Mieszkania z windą oraz podziemnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

240 000 zł78 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

duże, przestronne mieszkanie, 4 pokoje przerobione na 3, kuchnia z jadalnią, wysoki parter, rolety antywłamaniowe w całym mieszkaniu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 52,80 - położone na II piętrze nowego budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze, w uzdrowiskowej dzielnicy Cieplice Zdrój. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

110 000 zł28 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Sprzedam kawalerkę w Jel. Górze, blisko centrum, umeblowana, stan bardzo dobry. Zainteresowanym prześlę więcej danych i zdjęcia. Cena do małej negocjacji.