dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Jelenia Góra - Lista ogłoszeń

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krośnieńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

442 365 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-2, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Śródmieście,Jelenia Góra

235 000 zł68 m² 3 476,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje ciekawe mieszkanie do remontu w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Sudeckiej. Lokal idealny do zamieszkania ale i na biuro, gabinet czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

287 000 zł46 m² 6 188,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46.38 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Cieplicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

255 000 zł43 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

435 000 zł66 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 66m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

295 000 zł83 m² 3 545,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca pod biuro lub do zamieszkania? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszam Cie na prezentację przestronnego mieszkania o pow. 83,2 m położonego na parterze w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum Jeleniej Góry? Biuro Nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które pozwala na wprowadzenie się bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

2 500 zł55 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

469 000 zł75 m² 6 236,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***nowa dużo niższa cena*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowy apartament ulokowany na na drugim piętrze w jednej z kamienic w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zjednoczenia Narodowego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

269 000 zł52 m² 5 193,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze wyremontowanego budynku przy ulicy Zjednoczenia Narodowego. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 51,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie z dużym balkonem, zabobrze III, ul.Kiepury Do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,15 m (+ duży balkon + piwnica ponad 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka z garażem w centrum Cieplic - ul. Wodna 4 Jelenia Góra Nieruchomości prezentuje lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Cieplic, przy ul. Wodnej 4 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

699 000 zł102 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z werandą zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł79 m² 5 573,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację atrakcyjnego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Śródmieście,Jelenia Góra

394 000 zł65 m² 6 070,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże 120mkw mieszkanie blisko centrum miasta w Jeleniej Górze. Lokal położony na pierwszym piętrze kamiennicy. Mieszkanie składa się z czterech dużych, ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teatralna

Śródmieście,Jelenia Góra

395 000 zł66 m² 6 030,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry w okolicy Teatru. Na powierzchnię użytkową 65,5 m2 składają się: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

429 312 zł45 m² 9 474,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-4, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

669 000 zł68 m² 9 911,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam unikalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m z ogrodzoną działką 522m i wiatą garażową stanowiącego parter zadbanego budynku, w którym znajduje się tylko jeden sąsiad (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł82 m² 7 226,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe, duże mieszkanie, położone na II piętrze wyremontowanej kamienicy. Budynek jest w stanie bardzo dobrym, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

320 000 zł39 m² 7 094 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Jelenia Góra - Sobieszów | 320 000 zł Tylko w moim biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

647 736 zł66 m² 9 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 3-pokojowe mieszkanie numer A-1-2, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modrzejewskiej

Śródmieście,Jelenia Góra

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji Na wynajem połowa domu, duże, 4-ro pokojowe mieszkanie + ogród + garaż i pomieszczenia gospodarcze. Zwierzęta mile widziane. Lokal bezczynszowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Szukasz dużego mieszkania dla swojej rodziny przy niskich kosztach utrzymania? Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Śródmieście,Jelenia Góra

369 000 zł70 m² 5 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Nieruchomości Optima prezentują duże i wysokie dwupokojowe mieszkanie położone w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze. W skład mieszkania o powierzchni 70,5m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

690 000 zł83 m² 8 286,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Marzysz o jasnym, przestronnym mieszkaniu, w którym każdy poranek wita Cię słońcem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję w sercu Cieplic. Zapraszam Cię na prezentację słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

680 000 zł73 m² 9 298,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Kameralna i Prestiżowa Inwestycja obejmująca 2 budynki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Śródmieście,Jelenia Góra

299 000 zł70 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Super oferta Przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - ul. Sudecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,20 m2 plus piwnica 3,30 m2, położone na drugim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 470 zł37 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-3, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Tylko 7500zł/m2 Lokalizacja najlepsza z możliwych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

484 389 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Spełnij marzenie o nowym mieszkaniu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Jeleniej Górze! Oferta bez.