dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Jelenia Góra - Lista ogłoszeń

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe z balkonem , ulokowane na drugim piętrze budynku mieszkalnego z 2013 roku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Jelenia Góra

579 000 zł87 m² 6 623,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Biuro Nieruchomości Oprima prezentuje Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,42 m , usytuowane na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy z 1850 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Wielkopolskich

Śródmieście,Jelenia Góra

2 300 zł46 m² 50,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia 2-pokojowe [45m ] mieszkanie na ulicy Powstańców Wielkopolskich. Świetna lokalizacja dla ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

350 000 zł73 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z dzielnic Jeleniej Góry - Cieplice Śląskie Zdrój. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

449 000 zł56 m² 7 961 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Lokalizacja najlepsza z możliwych, blisko do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do wynajęcia na wyłączność bardzo ładne, przestronne oraz wyposażone mieszkanie 2 pokojowe w świetnym standardzie, posadowione na 11 i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł44 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na parterze nowego budynku w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni 43,80 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

649 000 zł109 m² 5 977,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w wysokim standardzie, posadowione na III i ostatnim piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

699 000 zł105 m² 6 657,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży na wyłączność przestronne mieszkanie 4 pokojowe z tarasem, posadowione na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pola

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł83 m² 4 320,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1870

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej!- klucze w biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować przestronne, 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł68 m² 8 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cześć! Miło, że tu zaglądasz :) Do sprzedania oferuję swoje Wspaniałe mieszkanie zlokalizowane w Jeleniej Górze przy ulicy Słowackiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

340 000 zł36 m² 9 410,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Posiadamy wyłączność na sprzedaż nieruchomości. W ofercie znajdą Państwo poglądowy rzut. Biuro nieruchomości Team4home oferuje na sprzedaż 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł96 m² 4 379,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje przestronne mieszkanie 4-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 95,9 m , położone na parterze pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Czarne,Jelenia Góra

789 000 zł96 m² 8 228,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy segment o powierzchni 95,89 m z ogrodem o powierzchni 243.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania położonego w Jeleniej Górze. Mieszkanie własnościowe położone w kameralnym kilkunastoletnim budynku. Lokal położony jest na II piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

325 000 zł56 m² 5 831,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Jelenia Góra / Centrum miasta Blisko Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych Doskonały dostęp do usług i handlu Idealne mieszkanie na start albo na wynajem Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

426 000 zł94 m² 4 556,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentujepaństwu czteropokojowe bezczynszowe mieszkanie z dwoma balkonami , usytuowane napierwszym piętrze w kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sygietyńskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia o powierzchni 54m2, położone na Zabobrzu III na iip w bloku z windą. Mieszkanie składa się: 2 osobne pokoje, wyposażona kuchnia , łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł136 m² 4 413,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego lokalu mieszkalnego pod inwestycję? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę! Mieszkanie położone jest na 2- gim piętrze w kamienicy przy ulicy Waryńskiego w Jeleniej Górze, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

177 500 zł36 m² 4 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nieruchomość z niesamowitą i niepowtarzalną historią! Przedmiotem transakcji jest mieszkanie sprzedawane za 355 000 zł, które można podzielić na dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Plac Ratuszowy

Śródmieście,Jelenia Góra

299 000 zł55 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= nieruchomość dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Aplauz = = brak prowizji dla kupującego = jesteśmy właścicielem tego mieszkania = Oferujemy unikalną możliwość zakupu tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

220 000 zł53 m² 4 176,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje taniego mieszkania w Cieplicach. Lokal znajduje się na parterze kamienicy nieopodal Placu Piastowskiego i tężni Cieplickich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

520 000 zł126 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje bardzo ładne mieszkanie 4-pokojowe. z balkonem. po generalnym remoncie w Cieplicach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

265 000 zł40 m² 6 693,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dużej kawalerki w samym sercu Cieplic. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy nieopodal Placu Piastowskiego, przy bocznej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem i garażem w Jeleniej Górze. Na pow. 85m2 składa się: 3 pokoje kuchnia łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Pola

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł83 m² 4 320,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1870

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł56 m² 8 273,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w centrum Jeleniej Góry, w bliskiej odległości od Placu Ratuszowego, co czyni je idealnym wyborem zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

315 000 zł32 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 ( po podłodze 37m2), a w jego skład wchodzi: - umeblowana, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł84 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje mieszkanie położone na obrzeżach centrum, w spokojnej lokalizacji. Mieszkanie położone jest w budynku 4 lokalowym, na wysokim parterze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

2 180 zł38 m² 56,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe [39m ] mieszkanie na ul. Kochanowskiego. Świetna lokalizacja dla młodych ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

330 000 zł119 m² 2 768,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania lokal użytkowy z możliwością podziału i na dwa lokale i zamiany na lokale mieszkalne. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 119,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Śródmieście,Jelenia Góra

3 000 zł45 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i parkingiem w zacisznej lokalizacji! Wysoki standard, komfort, spokój i wygoda idealne miejsce do życia. Zapraszam Cię do wynajmu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Jelenia Góra

380 000 zł42 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest blisko centrum, w niewielkiej odległości od Wzgórza Kościuszki w niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

599 900 zł56 m² 10 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz komfortowego mieszkania w Jelenia Górze? Ta oferta jest dla Ciebie - teraz W nowej cenie! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, o powierzchni 56,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sobieszów,Jelenia Góra

215 000 zł33 m² 6 437,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, ulokowaną na pierwszym (ostatnim) piętrze kamienicy. klucze w biurze! Nieruchomość o powierzchni całkowitej 33,4m2 , a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

319 000 zł55 m² 5 758,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***oferta dostępna tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu widne mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

570 000 zł39 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Cieplicach o powierzchni 39 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze nowego apartamentowca. Nieruchomość składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 -pokojowe posadowione na parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze na Zabobrzu III. Na powierzchnię 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł94 m² 5 207,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe - parter domu 2-rodzinnego, z niezależnym wejściem, podjazdem wyłożonym kostką granitową oraz wiatą na samochód. Całość.