dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Jelenia Góra - Lista ogłoszeń

349 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

349 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł76 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m 2 w centrum Jeleniej Góry kuchnia, łazienka z wc. przedpokój, duży balkon strych i piwnica blisko: przychodnia, dyskont, główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

243 999 zł37 m² 6 594,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta kawalerki W jeleniej górze Proponuję Państwu kawalerkę usytuowaną na parterze w budynku kilkurodzinnym w Jeleniej Górze, okolice Małej Poczty. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

254 990 zł50 m² 5 120,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 w Jeleniej Górze kuchnia, łazienka i przedpokój otwarta przestrzeń za oknami - nikt nam nie będzie w nie zaglądał mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 786,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie do własnej aranżacji na parterze, w dwupiętrowej kamienicy w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni całkowitej 35,52 m2 można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 790 zł70 m² 25,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękny domek położony w urokliwej i spokojnej okolicy Cieplic, przy ulicy Łabskiej. Brama wjazdowa na pilota, teren monitorowany. Dom składa się z 3 przytulnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje nietypowego mieszkania w Cieplicach. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze (zajmuje całą jego powierzchnie) zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

365 000 zł69 m² 5 281,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu komfortowe mieszkanie w pobliżu placu Piastowskiego. Lokal o powierzchni 69,11 m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy i w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na sprzedaż, wyremontowane jednopokojowe mieszkanie w Cieplicach Śląskich na pierwszym piętrze, w okolicach Placu Piastowskiego. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

429 000 zł62 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m 2 w Jeleniej Górze! salon z aneksem (nowa zabudowa i sprzęty agd), przedpokój, dwie sypialnie, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 61 M2 .JELENIA GÓRA -blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie położonego blisko centrum Jeleniej Góry o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 52M2, 2pokoje, czynsz 1900pln + liczniki +kaucja 1900pln. Mieszkanie dostępne od 01.05.2023r. Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł56 m² 4 774,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości team4home prezentuje w całości wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,5 m2. Nieruchomość położona dosłownie 100 metrów od głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Zabobrze,Jelenia Góra

270 000 zł51 m² 5 283,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w okolicach Centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni ok.67m2 znajduje się na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe na wynajem w Cieplicach. Blisko Plac Piastowski, park Zdrojowy. Lokal położony jest na parterze ładnej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 37M2 .JELENIA GÓRA - blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o pow użytkowej 37m2 usytuowanego na parterze kamienicy blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

215 000 zł49 m² 4 432,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości team4hom e prezentuje w całości wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość położona dosłownie 100 metrów od głównego deptaka centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

445 000 zł60 m² 7 478,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Jeśli marzysz o wyjątkowym apartamencie do zamieszkania lub na weekendowe wypady w karkonosze/rudawy Janowickie, cenisz sobie spokój, ciszę, komfort, przestrzeń i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

499 000 zł76 m² 6 290,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży dwupoziomowe M3 z miejscem parkingowym położone na parterze i pierwszym piętrze budynku. Lokal posiada osobne wejście oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

694 650 zł126 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo komfortowe i pięknie zaaranżowane duże mieszkanie dwupoziomowe w zielonej okolicy Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania piękne, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem po kapitalnym remoncie. Nieruchomość składa się z 3 ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł106 m² 3 311,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania w okolicy zajezdni mzk. Lokal znajduje się na 1 i ostatnim piętrze kamienicy (budynek po remoncie dachu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

438 000 zł80 m² 5 481,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu czteropokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na pierwszym piętrze w kamienicy w Cieplicach. Powierzchnia całkowita wynosi 79,90 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

665 000 zł147 m² 4 508,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni użytkowej 149,49m2 składa się z dwóch części - aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł106 m² 3 311,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Zapraszam Cię na prezentację 4-pokojowego lokalu mieszkalnego, położonego w świetnej lokalizacji Jeleniej Góry. Mieszkanie ma powierzchnię 105,7m2 i składa się z: przedpokoju kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł84 m² 5 508,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży trzypoziomowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym w Cieplicach. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

455 000 zł67 m² 6 791,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m 2 w Jeleniej Górze przedpokój, kuchnia i łazienka słoneczne, jasne i przestronne na 1 piętrze w kamienicy balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

286 000 zł38 m² 7 626,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Witam mam do sprzedania ładne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w spokojnej i urokliwej części Jeleniej Góry na ul. Morcinka. Mieszkanie w budynku 10-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

330 000 zł153 m² 2 154,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży lokal użytkowy stanowiący odrębną nieruchomość zajmujący cały parter kamienicy w Jeleniej Górze -sobieszów. Składający się z sali sprzedaży, biura, zaplecza, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Jelenia Góra

585 000 zł64 m² 9 494,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomości Dudek, prezentują Państwu piękne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,02 m2 mieści się na pierwszym piętrze w 11-sto letnim apartamentowcu z windą przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na II piętrze w bloku na Zabobrzu I. Mieszkanie środkowe słoneczne, ciepłe i rozkładowe do zamieszkania. Na podłogach parkiety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

245 000 zł53 m² 4 598,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu: mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Jeleniej Góry (okolice Małej Poczty) w bardzo! atrakcyjnej cenie 4600zł/m! i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

269 990 zł48 m² 5 624,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam bardzo ładne, częściowo umeblowane mieszkanie w sercu Jeleniej Góry - uzdrowiskowej części- cieplicach. Mieszkanie użytkowane około rok po generalnym remoncie, włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł44 m² 6 086,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, który ułatwi podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kruszwicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł106 m² 3 301,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Duże 4-pokojowe mieszkanie [105,70 m ] z ogrodem [ 250m ]- 349 000 zł Duże, przestronne mieszkanie [105,70 m ] położone jest w spokojnej i cichej okolicy, w połowie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

285 000 zł48 m² 5 993,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje ładne, dwupokojowe mieszkanie w centrum Cieplic - przy Jagiellońskiej, zaledwie 100 m od głównego deptaka. Nieruchomość o powierzchni 40,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł106 m² 3 263,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania świetne, duże mieszkanie w okolicy zajezdni mzk. Na powierzchnię użytkową 105,70m2 składa się: przedpokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

584 990 zł93 m² 6 290,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 93m 2 w Sobieszowie - Jelenia Góra kuchnia, przedpokój i łazienka mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciche - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

159 200 zł74 m² 2 151,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie Jelenia Góra - Sobieszów o powierzchni 73,43m2. Lokal mieści się w budynku zamieszkałym przez trzy rodziny na pierwszym piętrze. Na powierzchnie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

269 000 zł48 m² 5 657,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na 4 piętrze bloku 4-piętrowego na Zabobrzu I. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Okna pcv ogrzewanie i ciepła woda z sieci. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł106 m² 3 301,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu, duże przestronne mieszkanie w Jeleniej Górze. Mieszkanie położone na piętrze. W okolicy dużo zieleni. Spokojna lokalizacja w otoczeniu niskiej zabudowy. Lokal.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij