dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jelenia Góra - Lista ofert

302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

314 000 zł37 m² 8 579,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomość dostępna wyłącznie poprzez nasze biuro nieruchomości Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży piękne 2 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu I w Jeleniej Górze. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł37 m² 7 162,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 36,6m2. Jelenia góra blisko centrum. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na osiedlu mieszkaniowym w Jeleniej Górze o pow 37m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

337 500 zł45 m² 7 466,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, który ułatwi podjęcie decyzji już na etapie oferty! Prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze kamienicy przy Placu Ratuszowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł57 m² 7 665,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu gotowe do wprowadzenia, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze, odnowionej kamienicy w samym sercu Jeleniej Góry. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

459 000 zł80 m² 5 708,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,41 m2 podzielone obecnie na dwa mieszkanie przeznaczone pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na parterze, jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

278 000 zł36 m² 7 616,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieplice - osiedle orle. Mieszkanie dwupokojowe w bloku wysoki parter. Lokal składa się z dwóch słonecznych pokoi, ustawnej kuchni, łazienki z kabiną natryskową razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

260 000 zł37 m² 7 103,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 36,6m2. Jelenia góra zabobrze I. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow 36,6m2 usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do własnej aranżacji. Które jest aktualnie z powodzeniem wynajmowane, istnieje możliwość przedłużenia umowy najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze duży salon z balkonem, sypialnia, przedpokój, oddzielna kuchnia z oknem, ustawną łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 50M2 .JELENIA GÓRA- ZABOBRZE I Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow 50m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

700 000 zł90 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu połowę domu z garażem i ogrodem w Sobieszowie Budynek dwukondygnacyjny, posadowiony na działce o powierzchni 439 m2 całkowicie ogrodzonej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

235 000 zł30 m² 7 753,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe, w zadbanej kamienicy, w okolicach centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,31 m2, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 863,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Rezerwacja -biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze na Placu Ratuszowym. Lokal usytuowany na trzecim piętrze kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działkowicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone przy ul. Działkowicza. Lokal mieszkalny o powierzchni 50m2: salon z dużym balkonem, sypialnia, przedpokój, kuchnia, duża , ustawna łazienka z wc plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze II,Jelenia Góra

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Optima Nieruchomości prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bloku znajdującego się na os. Zabobrze II w Jeleniej Górze Mieszkanie o pow. 78 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Jelenia Góra,dolnośląskie

760 000 zł77 m² 9 870,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Świetna oferta dla rodziny ( infrastruktura miejska tuż obok) lub jako inwestycja - najem długo lub krótkoterminowy. Ładne mieszkanie w nowym budynku, wykończone w 2020r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

489 000 zł100 m² 4 910,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży duże trzypokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze dwurodzinnej kamienicy. Na powierzchnię 99,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 47,5m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł67 m² 5 373,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m2 w Jeleniej Górze pokój, 2 sypialnie, duża kuchnia, łazienka, osobne wc, przedpokój (wnęka z zabudowaną szafą) balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

264 990 zł37 m² 7 248,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze środkowe, bardzo ciepłe i słoneczne - rozkładowe ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 w samym centrum Jeleniej Góry! I piętro w II piętrowej kamienicy rozkładowe, bardzo ciepłe umeblowane nowe okna pcv ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

416 000 zł47 m² 8 781,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze bloku z 2010 roku na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze I,Jelenia Góra

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu I. Nieruchomość o pow. 35,6 m2 usytuowana na parterze czteropiętrowego bloku bez windy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

345 000 zł50 m² 6 841,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze rozkładowe, słoneczne okna pcv 2 szafy typu Komandor ogrzewanie miejskie 10 piętro w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

520 000 zł73 m² 7 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe na Zabobrzu. Mieszkanie o pow. użytkowej 73 m2, usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

508 000 zł74 m² 6 837,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania w kamienicy zlokalizowanego w ścisłym centrum Jeleniej Góry, przy Placu Ratuszowym. Mieszkanie o pow. użytkowej 74,2 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

408 000 zł47 m² 8 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***umowa przedwstępna*** Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na obrzeżach osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze w nowym budownictwie. Pożądana lokalizacja. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie O pow 49,90 M2 w Jagniątkowie Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego Jeleniej Górze dzielnicy Jagniątków o pow całkowitej 49,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

499 000 zł52 m² 9 655,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie na ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł52 m² 7 361,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świetna oferta mieszkania 2 pokojowego z podziemnym miejscem parkingowym. Proponuję Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze budynku z windą, który znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Zabobrze,Jelenia Góra

340 000 zł59 m² 5 764,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe, ustawne, mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w Jeleniej Górze przy ulicy Józefa Elsnera. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

340 000 zł64 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację bezczynszowego trzypokojowego mieszkania w Cieplicach. Na powierzchnię 64m2 składa się : - przestronny salon - dwie sypialnie - oddzielna kuchnia z oknem - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

374 000 zł35 m² 10 685,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej :-) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Wszystkie zdjęcia prezentują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

510 000 zł74 m² 6 873,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu do sprzedaży wyposażone trzypokojowe mieszkanie na Placu Ratuszowym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa wynosi 74,20 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 990 zł50 m² 7 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Jeleniej Górze - Cieplicach rozkładowe 1 piętro w 3 piętrowym budynku kilkurodzinnym (kamienica) ogrzewanie miejskie wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

360 000 zł55 m² 6 571,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie na Zabobrzu III. Lokal o powierzchni użytkowej 50,19m2 (powierzchnia całkowita, z piwnicą - 54,78m2), składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze II,Jelenia Góra

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 m2 położone na parterze w bloku na Zabobrzu II. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osiedle Rakownica

Śródmieście,Jelenia Góra

610 000 zł58 m² 10 548,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na II piętrze apartamentowca z windą na Osiedlu Rakownica w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche dwupokojowe umeblowane mieszkanie na 4 piętrze. Ogrzewanie miejskie. Wynajem 1700 zł plus czynsz do wspólnoty 323 zł. (w tym zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo płatne media. Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

399 000 zł51 m² 7 758,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja. Sprzedam bezpośrednio trzy pokoje mieszkanie na Zabobrzu III w nowym budownictwie z 2009r. o powierzchni 51,43 m/kw. składające się: z aneksu kuchennego, dwóch sypialni,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij