dowolna

Mieszkania Jelenia Góra Zabobrze

159 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

159 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł68 m² 26,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości prezentuje mieszkanie do wynajęcia w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze przy ul. Kiepury. Mieszkanie posadowione na 3 piętrze w 4-ro piętrowym budynku. Do wynajęcia są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

229 000 zł26 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,1 m , położona w Jeleniej Górze, w dzielnicy Zabobrze przy ul. Karłowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

245 000 zł29 m² 8 401,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w budynku wielorodzinnym na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się w bloku po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m przy ul. Karłowicza 39 w Jeleniej Górze, na 1. piętrze w bloku czteropiętrowym, zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

350 000 zł51 m² 6 919,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł51 m² 7 309,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Zabobrza III - przy ulicy Kiepury 40. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zabobrze,Jelenia Góra

3 300 zł59 m² 55,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta dostępna tylko W naszym biurze- nieruchomości optima*** mieszkanie dostępne od 01.04.2026 ROKU! Biuro Nieruchomości Optima ofertuje Państwu apartament na wynajem o powierzchni 59,31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

379 000 zł57 m² 6 618,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe, 3-pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutosławskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

669 000 zł71 m² 9 381,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-4 pokojowe mieszkania w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ale bez miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

345 000 zł52 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze I. Lokal znajduje się na 3 piętrze zadbanego ocieplonego bloku z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przestronnego i zadbanego mieszkania położonego w dogodnej lokalizacji. Lokal znajduje się na trzecim piętrze kamienicy usytuowanej między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Zabobrze I,Jelenia Góra

100 000 zł20 m² 4 926,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie z ogromnym potencjałem, idealne do własnej aranżacji! Lokal o powierzchni 20,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

320 000 zł67 m² 4 793,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w bloku na Zabobrzu I. Budynek po termomodernizacji, teren wokół zadbany. Mieszkanie położone jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zabobrze I,Jelenia Góra

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi ok 24m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji Jeleniej Góry- osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze III,Jelenia Góra

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje dużej słonecznej kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie z dużym balkonem, zabobrze III, ul.Kiepury Do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,15 m (+ duży balkon + piwnica ponad 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze a z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

469 000 zł63 m² 7 475,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Zabobrze,Jelenia Góra

455 000 zł69 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze bloku z windą na Zabobrzu II. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,85m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze I,Jelenia Góra

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kama Nieruchomości prezentują Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 37 m2 usytuowane na czwartym piętrze bloku położonego na osiedlu Zabobrze I. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

806 427 zł78 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dużym ogrodem, 4 pokoje z ogrodem Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zabobrze,Jelenia Góra

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne studio położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Jeleniej Góry - na Zabobrzu, przy ulicy Karłowicza. To lokal idealny dla osób poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

629 925 zł60 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze, okolice ul. Grunwaldzkiej. Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

444 703 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja zabobrze, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

447 270 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

552 988 zł51 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze I,Jelenia Góra

345 000 zł52 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m z balkonem, z którego rozpościera się widok na zieleń. Usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone w niskim bloku na Zabobrzu I. Mieszkanie o powierzchni 34m2 znajduje się na IV piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Tylko 7500zł/m2 Lokalizacja najlepsza z możliwych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

260 000 zł35 m² 7 514,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze ocieplonego bloku z windą Mieszkanie o powierzchni użytkowej 34,6m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

439 000 zł53 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- możliwość zakupu przez obcokrajowców bez wymaganej zgody Ministerstwa!*** Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania atrakcyjne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

399 000 zł44 m² 8 994,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, na parterze bloku. Remont mieszkania gruntowny w 2018r. Do zamieszkania, ewentualnie odświeżenia. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Zabobrze,Jelenia Góra

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Do wynajęcie mieszkanie 3-pokojowe. W skald mieszkania wchodzą dwie piwnicę ( duża i mała). Koszt wynajmu 2350 + 600 zł czynsz. W skład czynszu wchodzi ogrzewanie i śmieci.

Szczegóły ogłoszenia