Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 329 000 zł
  • 38,30 m²
  • 8 590,08 zł/m²

Zdjęcie

Klaudia Obrocka

Skontaktuj się

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

329 000 zł

38,30 m²

8 590,08 zł/m²

Mieszkanie Jelenia Góra

Zaktualizowane: 16 maja 2026

329 000 zł 38,30 m² 8 590,08 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1974
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1974

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 329 000 zł (8 590,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 38,30 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny (blok z płyty); rok budowy: 1974
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Źródło: biuro nieruchomości: OPTIMA Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 24070950

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w zielonej części miasta.

Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze ocieplonego bloku, w okolicy Sądu przy ul Mickiewicza.

Powierzchnia mieszkalna wynosi 38,30m2 a w jej skład wchodzą:

salon z balkonem francuskim, sypialnia z szafą Pax, oddzielna kuchnia, łazienka z WC oraz przedpokój. (...)

Agent

Klaudia Obrocka

667 418...

667 418 979

667 418 979

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

667 418...

667 418 979

667 418 979

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została