Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawska, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 440 000 zł
  • 62,10 m²
  • 7 085,35 zł/m²

Zdjęcie

Eliza Witkowska-...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawska, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

440 000 zł

62,10 m²

7 085,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Warszawska

Zaktualizowane: 23 maja 2026

440 000 zł 62,10 m² 7 085,35 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2008
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2008

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 440 000 zł (7 085,35 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 62,10 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2008 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2
  • Czynsz: 800 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne i funkcjonalne M3 na obrzeżach Centrum Jeleniej Góry.

Idealne dla osób, które cenią wygodę życia blisko centrum, a jednocześnie chcą mieszkać w spokojnym, kameralnym otoczeniu. (...)

Agent

Eliza Witkowska-Kasprzak

575 092...

575 092 500

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

575 092...

575 092 500

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy