Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 345 000 zł
  • 71 m²
  • 4 859,15 zł/m²

Zdjęcie

Agnieszka Szczep...

Skontaktuj się

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

345 000 zł

71 m²

4 859,15 zł/m²

Mieszkanie Jelenia Góra

Zaktualizowane: 18 maja 2026

345 000 zł 71 m² 4 859,15 zł/m²

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 345 000 zł (4 859,15 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 71 m² (62 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 9 m²
  • Czynsz: 280 zł
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
  • Źródło: biuro nieruchomości: Team 4 Home, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: T4H-MS-333

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Team4Home ma przyjemność zaprezentować przestronne , słoneczne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy z lat 40. Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla rodziny z dziećmi ale również osób ceniących sobie komfort codziennego życia to również doskonała propozycja inwestycyjna. Mieszkanie wymaga odświeżenia i zaaranżowania wnętrz pod indywidualne preferencje. (...)

Agent

Agnieszka Szczepaniak

510 470...

510 470 900

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Agnieszka Szczepaniak

510 470...

510 470 900

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.