Apartament Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 685 000 zł
  • 80 m²
  • 8 562,50 zł/m²

Zdjęcie

Weronika Gołda

Skontaktuj się

Apartament Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
18 maja 2026

685 000 zł

80 m²

8 562,50 zł/m²

Apartament Jelenia Góra

Zaktualizowane: 18 maja 2026

685 000 zł 80 m² 8 562,50 zł/m²

Piętro:
3/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2018
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

3/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2018

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 685 000 zł (8 562,50 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 80 m² (41,17 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka
  •   instalacje: nowe / wymienione
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednostronne, dwupoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
  • Wyposażenie: lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Lokum, zaktualizowane: 18.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1542/NLK/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje wyjątkową nieruchomość położoną w samym sercu Jeleniej Góry.
To stylowe, jasne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z 2018 roku, które idealnie wpisuje się w potrzeby rodziny lub wymagającego inwestora szukającego pewnego lokalu na wynajem.

Kluczowe informacje w pigułce:
Powierzchnia całkowita: ok. 80 m2 mierzona po podłodze ( powierzchnia użytkowa 44,7 m2, wraz z pomieszczeniem przynależnym tj. (...)

Agent

Weronika Gołda

664 820...

664 820 774

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość