Mieszkanie, ul. Drzymały
Drzymały, Jelenia Góra, dolnośląskie
- 380 000 zł
- 64,90 m²
- 5 855,16 zł/m²
Joanna Zglenicka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Drzymały
Drzymały, Jelenia Góra, dolnośląskie
zaktualizowane:
19 marca 2026
Mieszkanie, ul. Drzymały
Zaktualizowane: 19 marca 2026
380 000 zł 64,90 m² 5 855,16 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
3/3
2
1930
przynależne na terenie ogrodzonym
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
3/3Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1930Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 380 000 zł (5 855,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 64,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1930
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: ogródek 200 m²
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: KAMA Nieruchomości, zaktualizowane: 19.03.2026
- numer ogłoszenia: 10391016
Lokalizacja
- Adres: Drzymały, Jelenia Góra, dolnośląskie
- Otoczenie: ruchliwa ulica
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały w Jeleniej Górze.
Mieszkanie składa się z:
- dużego salonu
- sypialni
- oddzielnej kuchni z oknem
- łazienki z prysznicem i WC
Do mieszkania przynależy piwnica, miejsce parkingowe oraz ogródek 200m2 z altanką. (...)