Mieszkanie Jelenia Góra
Jelenia Góra, dolnośląskie
- 320 000 zł
- 79,33 m²
- 4 033,78 zł/m²
Marta Faściszews...
Skontaktuj się
Mieszkanie Jelenia Góra
Jelenia Góra, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie Jelenia Góra
Zaktualizowane: 12 maja 2026
320 000 zł 79,33 m² 4 033,78 zł/m²
parter/4
3
-
-
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 320 000 zł (4 033,78 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 79,33 m² (71,48 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka
- okna: plastikowe
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4, trójstronne, jednopoziomowe
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: węglowe
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Perfect, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 3792/NPR/MS
Lokalizacja
- Adres: Cieplice Śląskie, Jelenia Góra, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze w Cieplicach.
W skład powierzchni 71,48m2 wchodzą:
- salon (o pow. 22,50m2)
- dwie sypialnie (o pow. 12,32m2 i 12,94m2)
- kuchnia (o pow. 7,43m2)
- łazienka z kabina prysznicową (o pow. 4,50m2)
- toaleta (o pow. 1,15m2)
- dwa przedpokoje (o pow. 6,12m2 i 2,54m2)
- spiżarnia / pom. gospodarcze (o pow. (...)
515 800...
515 800 996