Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 359 000 zł
  • 39,40 m²
  • 9 111,68 zł/m²

Zdjęcie

Krzysztof Dusińs...

Skontaktuj się

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

359 000 zł

39,40 m²

9 111,68 zł/m²

Mieszkanie Jelenia Góra

Zaktualizowane: 21 maja 2026

359 000 zł 39,40 m² 9 111,68 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 359 000 zł (9 111,68 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 39,40 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 630 zł
  • Kuchnia: oddzielna

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Gotowe do zamieszkania mieszkanie po kapitalnym remoncie | Balkon | Zielona część Jeleniej Góry
własność spóldzielcza dostępne także dla obcokrajowców. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i dodatkowych wydatków? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Jeleniej Góry przy ul. Malczewskiego. (...)

Agent

Krzysztof Dusiński

796 194...

796 194 642

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Dusiński

796 194...

796 194 642

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krzysztof Dusiński

Zostaw telefon, oddzwonimy