dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra Osiedle Zabobrze III

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

685 000 zł115,66 m² 5 922,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania 4-pokojowego w spokojnej części Zabobrza, najchętniej z garażem , dużym balkonem i na parterze to ta oferta może Cię zainteresować. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł76 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu-poziomowe w Jeleniej Górze-Zabobrze III ul.Kiepury 11. z balkonem i dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na Zabobrzu III,pierwsze piętro, duży parking,spokojna, cicha okolica, lokal idealny dla programisty, na pomieszczenie magazynowe, sklep internetowy, pracownię itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) Nieruchomości Panorama mają na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o łącznej powierzchni 150 m2, zlokalizowany na parterze budynku usługowego na Zabobrzu III. Teren niezalewowy. Internet światłowodowy. Lokal w stanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł360 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do wynajęcia parter budynku handlowo-usługowego z dużym, ogrodzonym parkingiem i zapleczem biurowo-socjalnym. Całość ogrodzona i monitorowana. Teren niezalewowy. Wszystkie media,siła,.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²210 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej 210 m położony na parterze budynku usługowego na Zabobrzu III. Teren niezalewowy. Budynek wolnostojący. Spokojna,cicha,bezpieczna okolica. Do.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na pomieszczenie magazynowe, sklep internetowy, prscownię projektową, szwalnię itp. Lokal o powierzchni 100 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,84 m² 8 079,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko u Nas! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł61,06 m² 7 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze III Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,28 m² 7 226,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje atrakcyjne mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze III - przy ul. Kiepury, w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje kawalerkę (z opcją zrobienia mieszkania dwupokojowego) z balkonem o dużym potencjale, zlokalizowaną na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży własnościowe mieszkanie na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie 4-o pokojowe w bloku na IV i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł54,93 m² 50,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko u nas! Do wynajęcia atrakcyjne i rozkładowe mieszkanie mieszczące się na 4 ptr w bloku na Zabobrzu III. Jego powierzchnia całkowita wynosi 54,93m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65,43 m² 7 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż Zabobrze III - 3 pokoje Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Zabobrzu III - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III Lokal o powierzchni użytkowej 50,73m2 usytuowany na 1 piętrze bloku z windą składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł69,18 m² 10 523,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dostępna tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima zprezentuje eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie na cenionym osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe posadowione na wysokim parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze na Zabobrzu III - ul. Kiepury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67,07 m² 6 485,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,60 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze przy ul. Kiepury. W skład powierzchni 62,60m2 wchodzą: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł67,10 m² 8 345,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

399 000 zł54,93 m² 7 263,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia na Zabobrzu? Oferta Na Wyłączność! Tylko u Nas! Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,30 m² 8 236,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. os. Zabobrze III. 1. piętro z windą Na sprzedaż mieszkanie położone na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł104 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2 poziomowe, 3pokojowe mieszkanie częściowo umeblowane z balkonem i dużym tarasem. Kuchnia umeblowana kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,09 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 73,49 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabobrze III,Jelenia Góra

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze III ul Kiepury. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, zakup bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,96 m² 9 529,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. M ieszkanie na osiedlu Zabobrze III , przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze - ulica Sygietyńskiego. Biuro Nieruchomości Otti oferuje mieszkanie: - na I piętrze w bloku z windą - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł67 m² 8 880,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedaży atrakcyjnie mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Jeleniej Góry Zabobrze III, mieszkanie na I piętrze, 3 - pokojowe, kuchnia , łazienka+wc, przestronny przedpokój, duży.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł60,87 m² 7 555,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Zabobrze III, jelenia Góra Na sprzedaż duże, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Lokum ma do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III. Mieszkanie o pow.54 m 2 usytuowane na II piętrze ocieplonego bloku przy ulicy Kiepury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44,50 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do wynajmu mieszkanie 2-u pokojowe na osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury 79. Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 44,50m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,84 m² 7 929,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność mieszkanie w Jeleniej Górze , Zabobrze III ul. Kiepury. Mieszkanie na III piętrze ( blok z 2007roku).

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł75,47 m² 8 678,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanego bloku na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł50,18 m² 8 110,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze bloku z cegły na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł66,28 m² 7 240,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie 4-pokojowe na Zabobrzu III. Lokal o powierzchni użytkowej 63 m2 zlokalizowany na IV i ostatnim piętrze bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł42,79 m² 6 964,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,23 m , zlokalizowane na 3. piętrze w bloku przy ul. Kiepury. Mieszkanie posiada bardzo praktyczny układ, który sprawdzi.