dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | maciejowa | bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie 50 m W willi Z balkonem D o wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł414 m² 4 828,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu obiekt, który może nadawać się pod przeróżne typy działalności. Świetnie sprawdzi się tutaj - Restauracja, przedszkole, żłobek, sala fitness, siłownia, sklep.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł95 m² 3 578,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu Cieplic inwestycja i komfort Szukasz nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym? To mieszkanie w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na III piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Kiepury - Zabobrze. Mieszkanie jest zadbane, duże i jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

196 000 zł1 636 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w dzielnicy Jeleniej Góry - Maciejowa. Powierzchnia 1635 m2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł40 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z ogrodem, tarasem i miejscem postojowym Jelenia Góra Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort nowoczesnego wnętrza z prawdziwym kontaktem z naturą? Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł379 m² 3 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Szukałeś dużego domu z możliwością prowadzenia działalności? To gospodarstwo idealnie się do tego nadaje. Dom o powierzchni 379 m z 1900 roku, wykonano z cegły, jest idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł40,70 m² 7 616,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Karola Miarki. Lokal o powierzchni mieszkalnej 40,70 m2. w którego skład wchodzą: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 767 370 zł16 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy doskonałą okazję inwestycyjną: położona w na uboczu bardzo poszukiwanego obszaru, biuro nieruchomości Mały Domek z dumą prezentuje wyjątkową nieruchomość przygotowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł2 778 m² 158,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną w Jeleniej Górze - Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 2778m2 położona jest przy głównej ulicy z przeznaczeniem mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł88,99 m² 4 371,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania na wyłączność, położonego w sercu spokojnej i zielonej dzielnicy. Jeśli szukasz dużych wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł53,05 m² 7 521,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W bloku na zabobrzu - - noskowskiego 6 - 4 piętro. Polecam Państwu mieszkanie na Zabobrzu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posadowione jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł414 m² 4 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:566 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania Dom wraz z dodatkowymi pięcioma mieszkaniami na wynajem. Cała nieruchomość zajmuje 414m2 w jej skład wchodzi dom 312m2 w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł55,50 m² 6 846,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu III przy ul. Kiepury. Bardzo dobra lokalizacja, z bliskim dostępem do przychodni, komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 373 000 zł23 730 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Teren usługowy - Jelenia Góra - Maciejowa. Działka inwestycyjna o powierzchni 23 730 m , położona w atrakcyjnej części Jeleniej Góry - dzielnicy Maciejowa. Teren objęty jest Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł226 m² 28,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom do wynajęcia z widokiem na Karkonosze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która urzeka niepowtarzalnym klimatem Cieplic - jednej z najbardziej malowniczych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł67,50 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Zabobrzu III, w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł46,49 m² 53,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu do wynajęcia piękne mieszkanie 2-pokojowe położone w samym sercu Cieplic na Placu Piastowskim. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł58 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na drugim piętrze bloku w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 58m2, składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 350 000 zł198,60 m² 6 797,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący w zielonej części Centrum. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 538m2. Na powierzchnię użytkową domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł380 m² 3 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 455 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje do sprzedania bardzo ładny, duży dom jednorodzinny o powierzchni 380 m2.z wieloma możliwościami. Nieruchomość położona jest w bardzo cichym.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł53,40 m² 5 337,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży fajne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 1 piętrze bardzo zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) Nieruchomości Panorama mają na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł1 200 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Jeleniej Górze. Nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²45 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje do wynajęcia 3 lokale biurowe w nowo wyremontowanym biurowcu w centralnej części Cieplic w Jeleniej Górze. Lokal położone są na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł4 850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługową w Maciejowej/ Jelenia Góra przy głównej drodze. Działka o powierzchni 4850 m2, w kształcie trapezu, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,60 m² 7 885,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z 1996 roku w Jeleniej Górze (ul. Jana Kiepury 25). Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Piętro: parter Przeznaczenie: usługowy Umiejscowienie lokalu: w kamienicy Stan wykończenia: gotowy/a Rynek: wtó Nieruchomości, mały Domek 'oferuja na sprzedaż w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje domu w idealnej lokalizacji! Osiedle domów jednorodzinnych w Cieplicach. Dom typu "kostka" wybudowany w 1969roku posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł23 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz małej kawalerki tuż obok Placu Ratuszowego z przepięknym widokiem na góry i nie przeszkadza Ci IV piętro bez windy w kamienicy to ta oferta może Cię zainteresować. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł72,80 m² 5 631,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz 3M w dobrej lokalizacji? Masz dość ciasnego mieszkania? Cenisz możliwość własnej aranżacji, ale nie lubisz remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Wykonaj pierwszy krok, jakim.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł210 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. około 210 m2, położony na działce o pow. 843m2 (z możliwością dokupienia dodatkowej działki o pow. 2320 m2).

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku wielorodzinnego, nieopodal uczelni, przedszkola, sklepów (netto, dino).

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,05 m² 8 469,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na IV piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Kiepury. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,10m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł47,23 m² 13 974,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 8 w budynku W-2 położony na piętrze , od strony południowo - zachodniej powierzchnia 4 7,23 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł131 m² 4 885,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 132 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

4 200 000 zł1 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 000 m²