dowolna

Mieszkania Jelenia Góra Osiedle Zabobrze III

36 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

36 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

715 000 zł74 m² 9 662,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji Jeleniej Góry-.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł115,66 m² 5 922,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania 4-pokojowego w spokojnej części Zabobrza, najchętniej z garażem , dużym balkonem i na parterze to ta oferta może Cię zainteresować. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

445 000 zł54,40 m² 8 180,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze *** Spółdzielcze - własnościowe

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł54,40 m² 8 180,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji zabobrze III, przy ul. Jana Kiepury. Lokal znajduje się na 3 piętrze (ostatnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

479 000 zł66,28 m² 7 226,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje atrakcyjne mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze III - przy ul. Kiepury, w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,09 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe posadowione na wysokim parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze na Zabobrzu III - ul. Kiepury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł38,09 m² 9 241,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal o powierzchni 38,09.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł53,84 m² 8 079,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko u Nas! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł61,06 m² 7 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze III Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje kawalerkę (z opcją zrobienia mieszkania dwupokojowego) z balkonem o dużym potencjale, zlokalizowaną na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł66,28 m² 7 240,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie 4-pokojowe na Zabobrzu III. Lokal o powierzchni użytkowej 63 m2 zlokalizowany na IV i ostatnim piętrze bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67,07 m² 6 485,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

407 000 zł50,18 m² 8 110,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze bloku z cegły na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,93 m² 7 263,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia na Zabobrzu? Oferta Na Wyłączność! Tylko u Nas! Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,84 m² 7 929,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność mieszkanie w Jeleniej Górze , Zabobrze III ul. Kiepury. Mieszkanie na III piętrze ( blok z 2007roku).

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III Lokal o powierzchni użytkowej 50,73m2 usytuowany na 1 piętrze bloku z windą składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) Nieruchomości Panorama mają na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabobrze III,Jelenia Góra

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze III ul Kiepury. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, zakup bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł104 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 2 poziomowe, 3pokojowe mieszkanie częściowo umeblowane z balkonem i dużym tarasem. Kuchnia umeblowana kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

600 000 zł62,96 m² 9 529,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. M ieszkanie na osiedlu Zabobrze III , przy.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

459 900 zł60,87 m² 7 555,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry Zabobrze III, jelenia Góra Na sprzedaż duże, dwustronne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 60,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze - ulica Sygietyńskiego. Biuro Nieruchomości Otti oferuje mieszkanie: - na I piętrze w bloku z windą - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł44,50 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do wynajmu mieszkanie 2-u pokojowe na osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury 79. Mieszkanie na I piętrze o powierzchni 44,50m2, na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł75,47 m² 8 678,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanego bloku na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł69,18 m² 10 523,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dostępna tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima zprezentuje eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie na cenionym osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł67 m² 8 880,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedaży atrakcyjnie mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Jeleniej Góry Zabobrze III, mieszkanie na I piętrze, 3 - pokojowe, kuchnia , łazienka+wc, przestronny przedpokój, duży.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,60 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze przy ul. Kiepury. W skład powierzchni 62,60m2 wchodzą: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży własnościowe mieszkanie na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie 4-o pokojowe w bloku na IV i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł67,10 m² 8 345,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,30 m² 8 236,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. os. Zabobrze III. 1. piętro z windą Na sprzedaż mieszkanie położone na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65,43 m² 7 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż Zabobrze III - 3 pokoje Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Zabobrzu III - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,50 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na parterze w bloku na Zabobrzu III. Lokal składa się z: przedpokoju, salonu z wyjściem na.