dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

739 000 zł102 m² 7 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do odkrycia tego niezwykłego mieszkania położonego w malowniczej okolicy, u podnóża Karkonoszy, w Jeleniej Górze -jagniątkowie. Moja propozycja to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,30 m² 5 055,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność własnościowe mieszkanie w w Jeleniej Górze Sobieszów, w niewielkiej odległości od Zamku Chojnik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

260 000 zł1 700 m² 152,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1700 m2, położonej przy głównej drodze do Komarna. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania kameralne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Jelfy. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 900 000 zł11 868 m² 160,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę usługową położona w Jeleniej Górze - dzielnica Sobieszów - ul. Łazienkowska. Działka o powierzchni 1,1868ha z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

515 000 zł104,73 m² 4 917,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 104,73m2 zajmuje całe I piętro kamiennicy. Na powierzchnie mieszkania składają się: przedpokój, 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł216 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Cieplic Śląskich Zdrój, przy ul. Tabaki. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Widoczny i funkcjonalny lokal - parter przy głównej ulicy Jeleniej Góry Jeśli szukasz miejsca, które połączy świetną lokalizację, komfort oraz potencjał do rozwoju Twojego biznesu - ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,84 m² 7 929,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność mieszkanie w Jeleniej Górze , Zabobrze III ul. Kiepury. Mieszkanie na III piętrze ( blok z 2007roku).

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²5 544,32 m² 162 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:225

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Pocztowa 9-10, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 5 544,32 m2 Liczba pomieszczeń: 225 Grunt: dz. ewid. nr 28/2 o pow. 5 755 m Cena: 29,30 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł113 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Wyjątkowa oferta dostępna tylko u nas! Kama Nieruchomości z dumą prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej, trzyrodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

146 211 zł489 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

M&b Fechner oferuje Państwu działkę budowlaną położoną w Jeleniej Górze na Osiedlu Czarnym. Działka o powierzchni 489m2, płaska, doskonale nasłoneczniona. Teren objęty mpzp, oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł59,20 m² 3 800,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta! doskonała lokalizacja niskie koszty utrzymania miejsce parkingowe Przedstawiam Państwu mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł70,36 m² 3 538,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność własnościowe mieszkanie blisko centrum Jeleniej Góry przy ul. Szewskiej- okolica tzw. Małej Poczty. Mieszkanie 2-u.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł80 484 m² 43,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: doskonale położona działka produkcyjno-usługowa w Jeleniej Górze - Strefa Ekonomiczna Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę przeznaczoną pod inwestycję w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

24,70 zł/m²675,21 m² 16 678 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Spółdzielcza 43 A, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 675,21 m2 Powierzchnia do wynajmu: budynek pow. 48,81 m2 | grunt do wynajmu ok. 500 m Liczba pomieszczeń: 28 Grunt: dz. ewid. nr.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł74,68 m² 5 891,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo usługowy położony na parterze budynku blisko centrum Cieplic. Nieruchomość składająca się z sali sklepowej, przedsionka, 2 pomieszczeń gospodarczych,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w Jeleniej Górze na ulicy Waryńskiego! Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59m2 Lokalizacja: jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,47 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w centrum miasta - Złotnicza. Na terenie osiedla miejsce parkingowe. Lokal o powierzchni 54 m 2 Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra, blisko centrum Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 / blok Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł132 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 102 m w sercu Jeleniej Góry | Klimatyczna kamienica z potencjałem Prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 240m2 na działce 890m2 w Jeleniej Górze! dom z 3 osobnymi apartamentami! - dom dla właściciela: parter: duży salon z kuchnią, pokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości mały domek ' maja przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny kompleks nowoczesnych loklai użytkowych w prestiżowym miejscu wjeleniej Górze. Lokale w postaci ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w absolutnie topowej lokalizacji - w samym sercu Jeleniej Góry, bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku rezerwacja - oferta W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł774 m² 193,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę położoną na Osiedlu Czarnym. Działka o powierzchni 774m2, płaska, dobrze nasłoneczniona. Dojazd - drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 zł1 300 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 1300 m2 przy ul. Karola Miarki 10 w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty. W skład powierzchni 52,30m2 wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł64,75 m² 3 258,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w centrum Sobieszowa - oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64,75 m położony w samym centrum Sobieszowa (jelenia Góra). Idealny na sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł70 m² 3 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Marzysz o nowym wygodnym i tanim domu ,który juz w dwa miesiące moze stać się twoim miejscem do życia ? Biura nieruchomości Mały Domek oferuje nowoczesne domy wprost od.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33,30 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 33,30 m | 2 pokoje | centrum | ogrzewanie miejskie | parking za szlabanem Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55,49 m² 7 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane niemal przy samym głównym deptaku Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł65,91 m² 5 993,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kontakt: krzysztof Dusiński, tel.   Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni 65,91 m , położone w spokojnej okolicy Goduszyn, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł750 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży lub wynajmu willi z 1910 roku, która przeszła kapitalny remont. Nieruchomość położona jest blisko Term Cieplickich, tuż obok malowniczego parku zdrojowego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,80 m² 6 741,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza na prezentację dwupoziomowego mieszkania w samym centrum Jeleniej Góry, zlokalizowanego na Placu Ratuszowym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną opcję.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,30 m² 7 552,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Jeleniej Górze salon i sypialnia z wyjściem na balkon, przedpokój, widna kuchnia, łazienka z wc panele i kafle na.

Szczegóły ogłoszenia

15,10 zł/m²112,57 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokalu o powierzchni 112,57 m2 zlokalizowany w budynku dworca Jelenia Góra Sobieszów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szukasz dużego 4 pokojowego mieszkania w Jeleniej Górze? Cenisz ciekawy rozkład pomieszczeń i możliwość własnej aranżacji? Nasza nowa oferta mieszkania na sprzedaż to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

71,65 zł/m²69,78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko U nas, a klucze W biurze! nie szukaj dalej! zadzwoń! zapraszamy na prezentację! Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia w doskonałej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł21 m² 8 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na czwartym (ostatnim) piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 21m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł51 m² 7 215,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w Centrum miasta, przy ul.1- go Maja. Nieopodal sklepy: biedronka, netto, dino, bliski dostep do komunikacji miejskiej, lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Takie perełki tylko u nas! Do wynajęcia w Jeleniej Górze nowoczesny i funkcjonalny salon samochodowy z zapleczem biurowym, oraz możliwością zaplecza serwisowego, idealny pod.