dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

240 000 zł26 m² 9 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność - tylko W biurze nieruchomości lw Na sprzedaż wyremontowana kawalerka 26m2 przy Małej Poczcie w Jeleniej Górze - blisko centrum miasta. Mieszkanie po pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł149 m² 3 020,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:155 m²

Obniżka ceny O 100tys. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący z lokalem usługowym na parterze (do chwili obecnej pełniący funkcję sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł47,55 m² 15 772,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 5 położony na pierwszym piętrze , od strony wschodniej powierzchnia 47,55 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł49 316 m² 70,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przy krajowej trójce - idealna inwestycja! Przedmiotem oferty jest działka położona przy ulicy Konstytucji 3 maja - ulica ta jest przedłużeniem Alei Jana Pawła II. Główna obwodnica wjazdowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z kominkiem, ul. Klonowica

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł80,43 m² 6 204,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na 4 piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry przy ulicy Klonowica. Lokal o powierzchni mieszkalnej 76,83 mkw a całkowitej 80,43 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 625 zł27,17 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 055 m² 222,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Jeleniej Górze. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący położony w Cieplicach, blisko term. Budynek wybudowany w roku 1969 posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł36 m² 1 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Nowa cena 56.000zł Twój biznes nabierze w tym miejscu rozpędu! Na sprzedaż lokal przy najbardziej ruchliwej ulicy w Jeleniej Górze! Zaproponuj swoją cenę, każda propozycja jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż wolny od zaraz, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. W skład powierzchni 69,22m2 wchodzą: * I poziom: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dom z miejscami na wynajem blisko centrum Jeleniej Góry. Dom o powierzchni całkowitej około 360 m2 oraz dodatkowo domek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania duże 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na niskim parterze w Cieplicach. W skład powierzchni 38m2 wchodzą: - jeden pokój - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł71 m² 11 239,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie na nowym osiedlu, w budynku z 2021 r. 4. piętro z windą. Układ: salon z aneksem 31 m , 2 sypialnie, łazienka, przedpokój. Tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

1 468 zł66,11 m² 22,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Wolności 58/1, jelenia Góra Powierzchnia uż.: 66,11 m2 Liczba pokoi: 4 Cena: 22,20 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu: - centralne ogrzewanie zaliczkowo 499,79 zł netto/miesięcznie /rok -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy w centrum Sobieszowa Oferuję budynek wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnym, turystycznym miasteczku blisko zamku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Jelenia Góra,dolnośląskie

749 000 zł438,50 m² 1 708,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bliźniak na prestiżowym osiedlu! Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka wraz z nieruchomością gruntową w gminie Jeżów Sudecki obręb Dziwiszów, niedaleko Jeleniej Góry. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku, blisko centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 68 m 2 składająca się z: - 3 pokoi, -kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego na Zabobrzu I. Nieruchomość o powierzchni całkowiej 44m2,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,39 m , położone na 10., ostatnim piętrze budynku z windą. Winda dojeżdża od poziomu -1 do 9. piętra, a na ostatnią.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł76,12 m² 6 305,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na I piętrze wyremontowanego budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,28m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima, prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia. Lokal znajduje się na 1 piętrze zadbanej ocieplonej kamienicy w Cieplicach - ul Bohaterów Września. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny W centrum cieplic Prezentujemy Państwu Do wynajęcia lokal gastronomiczny lub usługowy znajdujący się w podpiwniczeniu nowej dwupiętrowej kamienicy w centrum Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,45 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie - ul. Wiedeńska. Budynek z 2024r, 18 lokali mieszkalnych na sporej działce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie - Osiedle Orle, cieplice atrakcyjna cena 335 000zł Lokalizacja: jelenia Góra - Cieplice, osiedle Orle Powierzchnia użytkowa: 54 m Piętro: 3 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

61,51 zł/m²31,70 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Select M zaprasza na prezentację lokalu usługowego zlokalizowanego w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 31,7 m , usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55 m² 4 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Osiedle Robotnicze 9 w Jeleniej Górze, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,50 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na parterze w bloku na Zabobrzu III. Lokal składa się z: przedpokoju, salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Skalna

Śródmieście,Jelenia Góra

675 000 zł2 000 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączna

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w budynku 4-mieszkaniowm z tarasem oraz własny ogród. Teren ogrodzony. W bezpośrednim dostępie przystanek autobusowy i ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 990 zł76 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu-poziomowe w Jeleniej Górze-Zabobrze III ul.Kiepury 11. z balkonem i dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Śródmieście,Jelenia Góra

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

62 m mieszkanie na sprzedaż| Kamienica | Parking | Potencjał inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w Jeleniej Górze, osiedle Robotnicze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż wolnostąjacy, ul. Matejki

Śródmieście,Jelenia Góra

60 000 zł18 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na Włączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronny garaż murowany o powierzchni 18 m , usytuowany w komfortowej zabudowie szeregowej przy ulicy Matejki w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

579 000 zł85 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23m2 w Jeleniej Górze, przy ul. Kadetów. Nieruchomość: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Jagodowa

Czarne,Jelenia Góra

100 000 zł316 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż niewielka, kameralna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Jelenia Góra - osiedle Czarne. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

465 000 zł2 377 m² 195,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bez pośredników. Działka budowlana o bardzo dogodnym położeniu. Niedaleko do centrum Jeleniej Góry. Cicha i spokojna okolica z rzadką zabudową. Działka numer: 47/11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Jelenia Góra

425 000 zł94 m² 4 498,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

NA wyłączność W biurze nieruchomości optima nowa niższa cena O 25 000 zł - teraz 425 000 zł Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie o imponującej powierzchni 94,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

319 000 zł35 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! nowa niższa cena 319 000 zł Z 349 000 zł - 30 000 zł taniej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

179 000 zł23 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania bezczynszową kawalerkę zlokalizowaną w okolicy rynku w Jeleniej Górze Mieszkanie gotowe do zamieszkania lub wynajmu. Usytuowane w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowo-usługowy 34m2 w ścisłym centrum Cieplic przy głównym deptaku ogrzewanie elektryczne cena 450000zł możliwość wynajęcia lokalu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania przestronne mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Sobieszów w Jeleniej Górze. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.