dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 216 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 216 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Jelenia Góra

423 000 zł48 m² 8 886,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Obrońców Westerplatte Gotowe do wydania! Możliwość szybkiej prezentacji. Klucze w biurze! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

255 000 zł43 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

435 000 zł66 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 66m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Lubańska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 590 000 zł3 324 m² 478,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Półnco Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu usługowo - przemysłowym o powierzchni 3 323 m2, położoną w Jeleniej Górze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

369 000 zł30 m² 12 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, kawalerka o pow. 29,76 m oraz balkonem o pow. ok. 6 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kruszwicka

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł142 m² 6 994,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę zabudowaną położoną w Jeleniej Górze! Zaledwie 5 minut od Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zabobrze I,Jelenia Góra

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi ok 24m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

749 000 zł98 m² 7 629,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie - ul. Szkolna, jelenia Góra. W samym sercu Jeleniej Góry, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobieszów,Jelenia Góra

433 000 zł42 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze 6-cio rodzinnego bloku z 2023r w Sobieszowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

295 000 zł83 m² 3 545,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca pod biuro lub do zamieszkania? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszam Cie na prezentację przestronnego mieszkania o pow. 83,2 m położonego na parterze w kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dworcowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowo- biurowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny lokal o powierzchni 22m2 usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy położonej w centrum Cieplic. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

559 115 zł50 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie wykończenia i gustownie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 42,16m2 położone w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

340 500 zł32 m² 10 600,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, które pracuje na siebie lub dla Ciebie Zapraszam do inwestycji Nowa Młynówka, która została zaprojektowane dokładnie tak aby połączyć komfort życia z wysokim potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko centrum Jeleniej Góry? Biuro Nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które pozwala na wprowadzenie się bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

2 500 zł55 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone czteropokojowe mieszkanie z ogródkiem. Mieszkanie usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

210 000 zł56 m² 3 743,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Teraz nowa niższa cena o 20 tys! Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest w kamienicy na 1 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 460 130 zł209 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:własny parking

"nie szukaj dalej, oferta tylko U nas" Na sprzedaż lokalu użytkowy zajmujący całe II piętro nowego budynku położonego przy Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

469 000 zł75 m² 6 236,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***nowa dużo niższa cena*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowy apartament ulokowany na na drugim piętrze w jednej z kamienic w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Jelenia Góra

490 000 zł102 m² 4 819,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

NA sprzedaż ***oferta tylo U nas nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,66 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Cieplicka

Sobieszów,Jelenia Góra

150 000 zł18 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni całkowitej 25,17 m pow.użytkowa 17,50 m ), położoną na pierwszym piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł48 m² 9 639,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, trzypokojowe w nowym budownictwie w spokojnej okolicy w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni całkowitej 47,72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji Jeleniej Góry- osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cinciały

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł51 m² 7 794,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania , które robi wrażenie od pierwszego wejścia? To może być dokładnie to. Zapraszam Cię na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,19 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zjednoczenia Narodowego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

269 000 zł52 m² 5 193,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze wyremontowanego budynku przy ulicy Zjednoczenia Narodowego. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 51,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

553 528 zł44 m² 12 698,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 43 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 4 | Cena: 553 527 pln Mieszkanie dopasowane do Ciebie Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o swobodzie jego lokatorów. To 43 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

384 866 zł34 m² 11 349,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 33 m | Liczba pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 384 865 pln Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum miasta? To 33 m to idealna przestrzeń na pierwszy zakup lub pod inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze III,Jelenia Góra

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje dużej słonecznej kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

754 298 zł85 m² 8 848,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 85 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 0 | Cena: 754 298 pln Inwestycja, która dopasowana jest do Ciebie To 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie z dużym balkonem, zabobrze III, ul.Kiepury Do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,15 m (+ duży balkon + piwnica ponad 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł52 m² 5 802,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Team4home prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,7 m , położone na niższym parterze w kamienicy przy ulicy C.K. Norwida.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

490 911 zł38 m² 12 807,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 2 | Cena: 490 911 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

do sprzedaży dwa mieszania na jednej księdze wieczystej z możliwością ich wyodrębnienia na I piętrze w centru miasta. Mieszkanie I : sypialnia, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

420 000 zł37 m² 11 272,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 37,96 m znajduje się na pierwszym piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku z widokiem na na góry w tym na Śnieżkę, śnieżne Kotły, szrenicę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elewów

Śródmieście,Jelenia Góra

300 000 zł31 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro nieruchomości Home Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,2m. Ergonomia wnętrza: przedpokójsalon połączony z aneksem kuchennymłazienkapiwnica o powierzchni 2,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

663 546 zł57 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 57 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 663 546 pln Szukasz kompaktowego, ale wygodnego mieszkania w centrum miasta? To 57 m daję przestrzeń domownikom codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze a z balkonu.