dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 214 ogłoszeń

520 000 zł65,08 m² 7 990,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogródek, zlokalizowane w Maciejowej - dzielnicy Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

51,02 zł/m²98 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy lub handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta na pl. Wyszyńskiego, obok Banki, restaurację, sklepy, galeria handlowa Nowy rynek, parkingi, ulicy Podwale, sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł484 m² 723,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu działkę budowlano-usługową położoną w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy Armii Krajowej. Działka oznaczona w Planie Zagospodarowania symbolem 11mw,U. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania na osiedlu Zabobrze I. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze ocieplonego bloku. Powierzchnia mieszkalna wynosi 35m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

364 943 zł54,92 m² 6 645 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na rynku pierwotnym, w ścisłym centrum Jeleniej Góry 150 m od deptaka, jasne, przestronne, dużą łazienka około 8m2, inwestycja na bazie murów starej kamienicy, ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Oferuję na sprzedaż kameralny dom w zabudowie bliżniaczej położony w cichym i spokojnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych w Cieplicach. Doskonała okolica, blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Okazja! zmiana ceny Z 880.000, - NA 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,54 m² 7 872,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni 49,54m2 wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł55,45 m² 13 706,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 10 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 5 5,45 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105,11 m² 5 518,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z tarasem, garażem i udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 116,32.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44 m² 8 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Jeleniej Górze z bliskim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow.37 m2 z balkonem typu loggia usytuowane na trzecim piętrze po termomodernizacji bloku położonego na przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł39,50 m² 7 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z balkonem na wysokim parterze Zabobrze Cena: 298 000 zl Powierzchnia: 39,5 m2 Cena za m2: ok. 7 544 zl/m2 Pietro: wysoki parter Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,23 m² 9 108,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

2 pokoje | balkon | centrum | bezczynszowe | garaż Świeżo wyremontowana przestrzeń, która łączy klimat kamienicy z wygodą codziennego życia w centrum miasta. Co tu na Ciebie czeka : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł120 m² 1 266,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa pawilony handlowo-usługowe idealne gastronomie na Zabobrze ulica Wiłkomirskiego! Przedmiotem sprzedaży są nakłady położone na gruncie miasta Jelenia Góra (działka nr 1/56).

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania kawalerkę położoną na II piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,28 m² 7 226,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje atrakcyjne mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze III - przy ul. Kiepury, w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł45,70 m² 8 315,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu piękne mieszkanie ulokowane na 3 piętrze, czteropiętrowej kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 45,7m2 , a w.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Pokoju

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować niezwykłą nieruchomość zlokalizowaną przy ulicy Obrońców Pokoju 9 , w nowym budynku z 2009 roku. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedania działkę budowlaną w Cieplicach Śląskich Zdrój , okolice ulicy Łabskiej na dom jednorodzinny. Media przy działce do podłączenia we własnym zakresie

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł187 m² 6 684,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Uwaga nowa niższa cena! Biuro nieruchomości ,mały Domek ' ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości. Dom w którym chce się pozostać ,zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wolnostojący, przedwojenny dom po remoncie Jelenia Góra, os. Czarne Cena: 950 000 zł Działka: 2 600 m Pow. użytkowa budynku: ok. 480 m Pow. mieszkalna: ok. 120 m Nowa elewacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108,20 m² 7 301,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m , usytuowane w sercu miasta. To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

72,22 zł/m²90 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem ok. 90m2 z możliwością wynajmu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł8 319 m² 112,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu obszerną działkę budowlaną pod Chojnikiem w Sobieszowie. Są to dwie działki oznaczone w ewidencji gruntów jako działki o nr 363.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,85 m² 10 548,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament 3-pokojowy o wysokim standardzie, z dużym balkonem i pięknym widokiem na góry, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł34 m² 10 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10 Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł47,50 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia. Blisko centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m z.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł73,81 m² 5 148,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie w pobliżu dworca pkp Lokal położony na wysokim parterze w kamienicy trzypiętrowej. Mieszkanie składa się z dużego przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Matejki

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 089 000 zł518,55 m² 2 100,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:481 m²

Biuro Nieruchomości panorama posiada w ofercie na sprzedaż budynek mieszkalno-magazynowy położony w centrum Jeleniej Góry. Ulica Matejki jest jedną z głównych ulic centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Rakowska Nieruchomości ma do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na Zabobrzu przy ul.Różyckiego w Jeleniej Górze. Opis mieszkania I wyposażenia: mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł49,10 m² 3 564,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,90 m² 7 459,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Solida Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal użytkowy na sprzedaż, położony w samym sercu Jeleniej Góry. Jeśli szukasz miejsca na swój biznes, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Lokum ma do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III. Mieszkanie o pow.54 m 2 usytuowane na II piętrze ocieplonego bloku przy ulicy Kiepury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,77 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię na prezentację mieszkania do wynajęcia o powierzchni 32,77m2, znajdującego się w kamienicy przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,58 m² 7 194,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu M4 na ul. Kiepury - Jelenia Góra - Zabobrze Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 63 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł201,93 m² 3 862,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na parterze o powierzchni 151 m2 składa się z: 4 dużych pokoi, salonu z z.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Jelenia Góra, śródmieście Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Śródmieście w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł69,18 m² 10 523,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dostępna tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima zprezentuje eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie na cenionym osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43,20 m² 5 763,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy po.