dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

580 000 zł116,32 m² 4 986,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem położone w Cieplicach Zdrój. Mieszkanie położone na parterze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,35 m² 7 831,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z potencjałem o powierzchni 34,35 m Jelenia Góra - Cieplice | 1 piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki położonej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu bliźniaka w Cieplicach Śląskich - Zdrój z senioratką. Dom o powierzchni 240m2. Na parterze znajduje się samodzielne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 580 000 zł210 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. około 210 m2, położony na działce o pow. 843m2 (z możliwością dokupienia dodatkowej działki o pow. 2320 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok.81,00m2 w centrum Cieplic. Znajduje się ono na II piętrze budynku. Mieszkanie składa się z części mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż w prestiżowej okolicy w Cieplicach Śląskich/ Jelenia Góra. Apartament znajduje się na drugim piętrze 6 lokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,10 m² 9 941,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

komfortowe mieszkanie z ogrodem i garażem - Jelenia Góra, ul. Juszczaka Poszukujesz mieszkania w pożądanej okolicy? Baza wypadowa, a może masz inny pomysł? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 735 000 zł150,75 m² 11 509,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro nieruchomości Łuczyński i Partnerzy zaprasza do zapoznania się z ofertą domu w stylu klasycznym, angielskim, położonego w Cieplicach. Główne atuty: - przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 52 m | 3 pokoje | ogródek | Cieplice-Śląskie Zdrój | spokojna okolica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze (niskim).

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

235 000 zł79,07 m² 2 972,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje duży lokal użytkowy w Cieplicach do własnej aranżacji. Lokal położony na parterze o powierzchni użytkowej 79,07m2 na którą składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu "orle" w Cieplicach. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w budynku po termomodernizacji, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł217,51 m² 3 213,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż narożny segment domu w zabudowie szeregowej do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł66 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje 3 - pokojowe mieszkanie w Cieplicach na osiedlu XX - Lecia. Lokal o powierzchni całkowitej 66 m2 usytuowany na drugim piętrze bloku bez windy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w budynku z 2021 roku, położone na 2 piętrze w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 77,35 m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

4 800 000 zł480,16 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Ta luksusowa willa w Jeleniej Górze to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących przestrzeń, najwyższą jakość wykończenia oraz unikalny design. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania luksusowe 5-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie na osiedlu w Cieplicach w budynku z cegły z roku 1986. Lokalizacja mieszkania zapewnia bliskość sklepów, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł57 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 54 m - Jelenia Góra, cieplice - Osiedle Orle - 3. piętro! Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w zadbanym bloku na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 500 000 zł80 484 m² 43,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: doskonale położona działka produkcyjno-usługowa w Jeleniej Górze - Strefa Ekonomiczna Oferuję Państwu na sprzedaż wyjątkową działkę przeznaczoną pod inwestycję w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

920 000 zł163 m² 5 644,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 121 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,29 m² 12 328,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż mieszkanie W nowym budownictwie W cieplicach świetna lokalizacja, plac Piastowski i Park Zdrojowy w zasięgu kilku minut pieszo. Polecam dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament nr 10 Zagajnik nr 6 położony na drugim piętrze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 56 , 15 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł95,90 m² 6 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa inwestycja w sercu Cieplic gotowy biznes w najstarszym uzdrowisku w Polsce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł32,57 m² 5 802,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal, który zaczyna zarabiać od pierwszego dnia Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 32,57 m , który przeszedł generalny remont zakończony w październiku 2025 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł89,17 m² 8 859,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości perfect przedstawia: uwaga! nowa niższa cena! bardzo ładne, 4-pokojowe mieszkanie Z tarasem I możliwością zakupu miejsca W garażu podziemnym Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! rezerwacja! Apartament nr 2 położony na parterze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 57 , 42 m2! link do wirtualnego spaceru! W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł38,78 m² 14 440,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta na wyłączność dla wymagających klientów. Polecamy do sprzedaży nowy apartament położony w uzdrowiskowej dzielnicy Jeleniej Góry - Cieplice, który może być wspaniałym miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 1 w budynku W-2 położony na parterze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 47,23 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka , pokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Do zaoferowania połowa bliźniaka w Jeleniej Górze w Cieplicach Śląskich -zdroju Budynek na działce o powierzchni 353 m2, powierzchnia całkowita to ok. 300 m2. Piwnica: - kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Ludowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

289 000 zł466,98 m² 618,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Szukasz nieruchomości do stworzenia miejsca dla siebie lubinwestycyjnie? mam cos ciekawego. Na działce o powierzchni 1835 m , przy ulicy Ludowej, znajdują się pozostałości zabudowy mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł53,30 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły. Lokal usytuowany jest w samym centrum Cieplic - zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł59,27 m² 14 644,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponujemy do sprzedaży ładne mieszkanie dwupokojowe położone w Jeleniej Górze Cieplicach w trzypiętrowym apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2019 roku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Pastwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku z windą, w okolicy Parku Norweskiego oraz Term.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

599 000 zł78,60 m² 7 620,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Oferujemy do sprzedaży lokal niemieszkalny o powierzchni 78,60 m2 położony w Jeleniej Górze-Cieplicach. Lokal położony jest na parterze i składa się z: - poczekalni, -2 gabinetów, -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 500 000 zł293,60 m² 5 108,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację przestronnego i wygodnego domu położonego w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47,76 m² 9 736,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w zielonej i spokojnej części Cieplic Śląskich Zdrój. Lokal znajduje się na wysokim parterze ocieplonej kamienicy tuż.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 90 m , położony w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze. Lokal: lokal posiada duże witryny, które zapewniają bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 900 000 zł393,08 m² 7 378 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł51,36 m² 8 936,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mam przyjemność do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 47,76 m2 m z przynależną piwnicą 3,6 m2 przy samym Parku Norweskim. Adres nieruchomości Bohaterów Września 1939 bud. 23 m. 3 ogłoszenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowo-usługowy 34m2 w ścisłym centrum Cieplic przy głównym deptaku ogrzewanie elektryczne cena 450000zł możliwość wynajęcia lokalu