dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra Cieplice Śląskie-Zdrój

244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojewódzka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dzień dobry. Posiadamy do sprzedania posiadłość zdecydowanie wyróżniającą się na rynku nieruchomości. Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego na działce z urokliwym widokiem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Cieplice - przy Rynku | Parking | Bezczynszowe Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na wynajem po kapitalnym remoncie | taras | niskie koszty ogrzewania Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, idealną dla 1-2 osób dorosłych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uroczy Domek do wynajęcia w spokojnej okolicy Cieplic Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie w pobliżu wszelkich udogodnień? Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

630 000 zł83 m² 7 566 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Marzysz o jasnym, przestronnym mieszkaniu, w którym każdy poranek wita Cię słońcem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję w sercu Cieplic. Zapraszam Cię na prezentację słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

250 000 zł1 210 m² 206,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu uzbrojoną działkę budowlaną , położoną w Cieplicach przy drodze na Wojcieszyce. Dojazd z drogi asfaltowej , działka z widokiem na pasmo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

368 000 zł46 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwa lokale | Jelenia Góra, ul. Wolności 179a Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

440 882 zł44 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

799 000 zł79 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

396 458 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z ogrodem 79 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty: słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowo wyposażony apartament w centralnej części uzdrowiska Cieplice w nowo wybudowanym budynku. Obiekt znajduje się w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

503 203 zł50 m² 9 994 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

220 000 zł27 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne w Cieplicach - po odświeżeniu i niedużym nakładzie będzie gotowe do wynajmu w niedługim czasie. Niski koszt zakupu w tym segmencie rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję - stylowy apartament w samym sercu Cieplic! Lokalizacja, która zachwyca - mieści się w urokliwej kamienicy w ścisłym centrum Uzdrowiska Cieplice. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

260 000 zł40 m² 6 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni ok. 39,5 m , położoną w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry - Cieplicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

333 789 zł30 m² 11 219,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, kawalerka o pow. 29,76 m oraz balkonem o pow. ok. 6 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Cinciały

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 500 000 zł18 637 m² 134,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną i przestrzenną działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka położona jest w połowie drogi między Jelenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

348 861 zł34 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Posiadamy wyłączność na sprzedaż inwestycji. W ofercie znajdą Państwo poglądowy rzut - w razie potrzeb z chęcią prześlemy pełną ofertę lokali!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament w Cieplicach posadowiony willi na piętrze z niezależnym wejściem. Apartament o powierzchni 55 m2 składa się: z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

322 524 zł107 m² 3 014,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Trzeci konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Wacława B. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pułaskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

495 635 zł132 m² 3 754,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Drugi konkurs ofert na zakup lokalu mieszkalnego Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Wacława B. osoby fizycznej nieprowadzącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

415 000 zł50 m² 8 217,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie dwupokojowe z loggią zlokalizowaną na osiedlu Orle w Cieplicach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

339 625 zł27 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krośnieńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

647 736 zł66 m² 9 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 3-pokojowe mieszkanie numer A-1-2, na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na wynajem mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze domu w Cieplicach. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 w skład którego zalicza się: salon 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bezczynszową bardzo ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 24m2 usytuowaną na parterze kamienicy z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krośnieńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

442 365 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie numer A-0-2, na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

396 458 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

287 000 zł46 m² 6 188,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46.38 m2 usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Cieplicach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

325 000 zł28 m² 11 703,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

255 000 zł43 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 43,20 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana, ul. Lubańska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 590 000 zł3 324 m² 478,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Półnco Nieruchomości Jelenia Góra prezentują Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową o przeznaczeniu usługowo - przemysłowym o powierzchni 3 323 m2, położoną w Jeleniej Górze (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

369 000 zł30 m² 12 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Dworcowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowo- biurowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny lokal o powierzchni 22m2 usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy położonej w centrum Cieplic. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

559 115 zł50 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cinciały

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł51 m² 7 794,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania , które robi wrażenie od pierwszego wejścia? To może być dokładnie to. Zapraszam Cię na prezentację 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,19 m , położonego na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zjednoczenia Narodowego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

269 000 zł52 m² 5 193,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze wyremontowanego budynku przy ulicy Zjednoczenia Narodowego. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 51,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodna

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka z garażem w centrum Cieplic - ul. Wodna 4 Jelenia Góra Nieruchomości prezentuje lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Cieplic, przy ul. Wodnej 4 -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij