dowolna

Domy przy lesie Jelenia Góra - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

79 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 ogłoszeń

Rynek pierwotny

870 000 zł121,04 m² 7 187,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy W zabudowie szeregowej | 121 m | osiedle czarne - nowa jaśminowa | jelenia góra | stan deweloperski Na sprzedaż dwa nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł127 m² 5 976,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Być może znasz tą ofertę z portali, więc jeśli Cię nie było w środku, to musimy to nadrobić i umówić się na prezentację, nieruchomość broni się sama jakością wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł3 500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:95

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem pokoszarowym, pełniącym wcześniej funkcję sztabu. Budynek trzykondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Segment z ogrodem | ul. Spacerowa, cieplice W jednej z najbardziej cenionych i zielonych części miasta - Jelenia Góra - Cieplice, przy kameralnej ulicy Spacerowej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 399 000 zł222 m² 6 301,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Oferuję na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący położony w cichym i spokojnym miejscu na osiedlu domków jednorodzinnych w Cieplicach. Doskonała okolica, blisko tereny zielone, parki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł320 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy samym lesie - Jagniątków, jelenia Góra Wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Karkonoszy - Jagniątkowie, w otoczeniu lasu i natury.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Witamy w ofercie biura nieruchomości Mały Domek". Przedstawiamy dom, który przyciąga uwagę inwestorów pragnących przekształcić nieruchomość w lukratywne przedsięwzięcie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł241 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

**dom na sprzedaż cieplice** **cena: 1 350 000 zł** **powierzchnia domu: 166 m w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

4 200 000 zł1 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży cena4200000zł! boutique hotel do sprzedazy Jelenia Gora na Dolnym Slasku Inwestycja lub nowy pomysl na zycie. Kameralny i nowoczesny obiekt o charakterze boutique hotel. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł250 m² 5 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż segment szeregowy o powierzchni całkowitej 255 m , posadowiony na działce 250 m . Budynek z ogromnym potencjałem idealny zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł438,50 m² 1 708,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bliźniak na prestiżowym osiedlu! Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka wraz z nieruchomością gruntową w gminie Jeżów Sudecki obręb Dziwiszów, niedaleko Jeleniej Góry. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł147 m² 5 163,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment w budynku dwulokalowym z garażem oraz ogródkiem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny, trzypoziomowy dom o powierzchni ok. 150 m . Nieruchomość posadowiona jest na działce gruntu o powierzchni 0,1235ha. Układ pomieszczeń: poziom "0" - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł138 m² 9 775,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Cieplicach. Nieruchomość posadowiona na zagospodarowanej działce o powierzchni 577m , na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł1 200 m² 4 165,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom zlokalizowany w Jeleniej Górze. Nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń. Dom o powierzchni 1200 m2 podzielony na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł199,83 m² 8 657,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego domu wolnostojącego w Cieplicach. Budynek piętrowy posadowiony na działce o powierzchni 843m2 (z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wolnostojący, przedwojenny dom po remoncie Jelenia Góra, os. Czarne Cena: 950 000 zł Działka: 2 600 m Pow. użytkowa budynku: ok. 480 m Pow. mieszkalna: ok. 120 m Nowa elewacja nowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł167 m² 6 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferujemy do sprzedaży dom poniemiecki po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 142mkw przy czym powierzchnia całkowita wynosi 167 mkw.z Nieruchomość usytuowana jest w Sobieszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Goduszyn,Jelenia Góra

439 000 zł95 m² 4 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro nieruchomości "mały Domek" zaprasza do odkrycia uroku nieruchomości - wspaniałej połowy dawnej niemieckiej rezydencji, gustownie rozbudowanej w 2000 roku, aby zapewnić nowoczesny komfort.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł153,30 m² 4 951,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Solida nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowej nieruchomości z 2025 roku, łączącej minimalistyczną architekturę z bliskością natury. Ten nowoczesny segment w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 080 000 zł202,64 m² 5 329,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:878 m²

Nowoczesny dom z pięknym widokiem w Cieplicach. Dom w stanie surowym zamkniętym, położony w prestiżowej części Jeleniej Góry przy ul. Wróblewskiego w Cieplicach. Okolica ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł212 m² 7 405,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

NA sprzedaż skrajny szereg W cieplicach świetna lokalizacja, cicha I spokojna okolica, garaż na 2 auta. Oferujemy do sprzedania pięknie położony dom w Cieplicach. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł589,52 m² 1 170,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ul. Wolności 150 w Jeleniej Górze. Jeżeli szukasz Inwestycji komercyjnej, lokali biurowych, usługowych, lub dla pracowników w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł120 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro nieruchomości Optima prezentuje Państwu wolnostojący dom z lat przedwojennych, po remoncie, położony w jednej z najspokojniejszych dzielnic Jeleniej Góry - na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł908,61 m² 2 476,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowy usytuowany w doskonałej lokalizacji w Jeleniej Górze - w Cieplicach ul. Dworcowa 19. Cena nie podlega opodatkowaniu vat i jest ceną brutto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł137,82 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 666 m²

*** oferta dostępna tylko W naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej skrajny szereg, w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł297,07 m² 5 015,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

0% prowizji od Kupującego! = Przestronny dom 290 m w zieleni | 5 pokoi | 4 łazienki | Taras, ogród, klimatyzacja Na sprzedaż komfortowy, gotowy do zamieszkania dom jednorodzinny o pow. 290.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł91,94 m² 8 037,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Z dumą prezentujemy kolejny, już IV etap prestiżowej inwestycji, która skradła serca wielu rodzin, które tu zamieszkały! W południowej części Jeleniej Góry, na Osiedlu Czarnym, tworzymy.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z duszą w sercu Karkonoszy - dla tych, którzy kochają harmonię natury i ponadczasową estetykę W miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, a każdy poranek pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Biuro nieruchomości m&b Fechner ma do zaoferowania Państwu na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom z basenem znajdujący się w Jagniątkowie, jednej z bardziej malowniczych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu bliźniaka w Cieplicach Śląskich - Zdrój z senioratką. Dom o powierzchni 240m2. Na parterze znajduje się samodzielne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł210 m² 7 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Na sprzedaż piękny dom jednorodzinny, wolnostojący, o pow. około 210 m2, położony na działce o pow. 843m2 (z możliwością dokupienia dodatkowej działki o pow. 2320 m2).

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł200 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:514 m²

Jgjp-1906 L Do sprzedaży dom w budowie, położony w Jeleniej Górze na działce o pow. 514m2. Dom częściowo podpiwniczony, a na parterze: duże pomieszczenie produkcyjno usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł217,51 m² 3 213,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:297 m²

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Nieruchomości Panorama przedstawiają Państwu na sprzedaż narożny segment domu w zabudowie szeregowej do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 588 000 zł380 m² 9 442,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Zamieszkaj w kameralnie położonym domu nieopodal Jeleniej Góry z pięknymi widokami na Karkonosze oraz licznymi udogodnieniami. Do sprzedania wyjątkowy dom z dwoma basenami, kortem.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł280 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:461 m²

Na sprzedaż Pałac po generalnym remoncie. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie wysoki standard, komfort, bliskość natury. Zapraszam na prezentację przestronnego domu o powierzchni 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojewódzka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 550 000 zł210 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dzień dobry. Posiadamy do sprzedania posiadłość zdecydowanie wyróżniającą się na rynku nieruchomości. Wyjątkowa oferta sprzedaży domu wolnostojącego na działce z urokliwym widokiem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Sobieszów,Jelenia Góra

1 490 000 zł190 m² 7 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Zamek Chojnik - Jelenia Góra, sobieszów Nieruchomości oferuje na sprzedaż przepiękny, nowoczesny dom jednorodzinny położony w prestiżowej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kruszwicka

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł142 m² 6 994,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż działkę zabudowaną położoną w Jeleniej Górze! Zaledwie 5 minut od Centrum,.