dowolna

Szeregówki Jelenia Góra - Lista ogłoszeń domów w zabudowie szeregowej

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jaśminowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

840 000 zł145 m² 5 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli szukasz miejsca na odpoczynek , zależy ci na inwestycji w Jeleniej Górze, największym mieście Sudetów Zachodnich, ze wspaniałym widokiem na Karkonosze, zwaną Perłą Karkonoszy, ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł80 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Vip homes prezentuje Państwu do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe (segment narożny) z własnym ogródkiem i miejscem postojowym, położone w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 099 000 zł256 m² 4 292,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży piękny dom w zabudowie szeregowej położony na spokojnym osiedlu blisko centrum Cieplic. Dom z 2001 roku posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

935 000 zł141 m² 6 631,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:297 m²

Nie szukaj dalej - oferta tylko u nas! Dzięki naszemu ogłoszeniu zyskasz dostęp do rzutów oraz ujęć z drona, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Czarne,Jelenia Góra

828 000 zł120 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowe domy jelenia góra osiedle czarne ul. Jaśminowa vis A vis ul. Nowej 14 I etap budowy to pięć domów- stan deweloperski Każdy budynek posiada odzielne pozwolenie na budowę, domy budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Czarne,Jelenia Góra

828 000 zł120 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szeregówki osiedle czarne ul.JAŚMINOWA Do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej w Jaleniej Górze na Osiedlu Czarnym. I etap budowy to pięć domów- stan deweloperski. Domy budowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 199 000 zł256 m² 4 683,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż duży dom w zabudowie szeregowej (środkowy segment) w Cieplicach Śląskich- zdrój. Segment o pow. 256, oddany do użytku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czarne

Czarne,Jelenia Góra

828 000 zł120 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania domy w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja w prestiżowej dzielnicy - Osiedle Czarne - 10 min. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 150 000 zł305 m² 3 770,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu Widok. Dom o 4 kondygnacjach i powierzchni całkowitej ok. 305 m2, posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miłosza

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 499 999 zł219 m² 6 849,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Sprzedam Środkowy szereg dwupiętrowy z 1993 r. po kapitalnym remoncie zakończonym pod koniec 2023 r. Nieruchomość usytuowana na prostokątnej działce o pow. 405 m2 z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

530 000 zł171 m² 3 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym murowanym w zabudowie szeregowej. W budynku wstępnie wydzielono 3 osobne lokale, korzystające z klatki schodowej w budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

670 000 zł148 m² 4 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Biuro Nieruchomości Dudek oferują Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny, w zabudowie szeregowej (środkowy segment), w Cieplicach. Budynek z 2000 roku posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

670 000 zł108 m² 6 186,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Biuro Nieruchomości Optima proponuje Państwu dom w zabudowie szeregowej położony w zielonej części Cieplic, na zniesieniu. Dom idealny dla rodziny 2+2, 2+1 , sprawdź czy właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

670 000 zł148 m² 4 527,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Rezerwacja! dom W zabudowie szeregowej; 148M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy segment) położony w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

639 900 zł117 m² 5 469,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom szeregowy w stanie deweloperskim. Oferowane są cztery domy w zabudowie szeregowej skrajne w cenie 699900zł środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Świetna oferta domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze Na parterze nieruchomości znajduje się: - salon z aneksem kuchennym i jadalnią, - wc, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Czarne,Jelenia Góra

960 000 zł101 m² 9 488,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz wymarzonego domu dla swojej rodziny? Mamy coś dla Ciebie! Biuro Nieruchomości Optima oferuje do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czarne

Czarne,Jelenia Góra

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu Czarne. Dom oddany do użytku w 2019 roku, budowany w nowoczesnej technologii,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

875 000 zł144 m² 6 076,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Świetna oferta domu W zabudowie szeregowej W jeleniej górze cieplice. Proponuję Państwu dom w zabudowie szeregowej na spokojnym, zielonym osiedlu w Cieplicach. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

879 000 zł144 m² 6 104,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom W zabudowie szeregowej; 144M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy segment) położony w cichym i spokojnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

875 000 zł144 m² 6 076,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Świetna oferta domu W zabudowie szeregowej W jeleniej górze - cieplice. Proponuję Państwu dom w zabudowie szeregowej na spokojnym, zielonym osiedlu w Cieplicach. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czarne

Czarne,Jelenia Góra

960 000 zł102 m² 9 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Świetna oferta domu W zabudowie szeregowej na osiedlu czarne W jeleniej górze. Proponuję Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu Czarne, w Jeleniej Górze. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

875 000 zł144 m² 6 061,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania piękny dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment,. Budynek powstał w 2011 r., i został w całości wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

875 000 zł144 m² 6 076,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje piękny dom w zabudowie szeregowej , środkowy segment, zbudowany w 2011 roku, położony w spokojnej i zielonej części Cieplic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 400 000 zł256 m² 5 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom W zabudowie szeregowej; 256M2. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (środkowy segment) położony w cichym i spokojnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł168 m² 2 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania 4 domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 168m 2 , stan surowy - Cieplice (jelenia Góra) nr 1: narożny, ogród ok 300m 2, - cena 435000 zł nr 2: środkowy, ogród ok 200m 2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

4 900 zł160 m² 30,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiam na wynajem dom w zabudowie szeregowej. Segment środkowy o pow. użytk. 128m2 Działka zagospodarowana o pow. 215m2 w tym zagospodarowany ogród pow. 85m2 docelowo nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

695 000 zł279 m² 2 401,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:821 m²

Północ Nieruchomości Jelenie Góra ma przyjemność zaprosić Państwa na prezentacje uroczego domu w zabudowie szeregowej w Centrum Jeleniej Góry. Dom położony jest przy ulicy Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Goduszyn

Goduszyn,Jelenia Góra

309 990 zł390 m² 794,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Do sprzedania budynek mieszkalno-gospodarczy o powierzchni 390m 2 na działce o powierzchni 2800m 2 na obrzeżach Jeleniej Góry! 4 pokoje 2 kondygnacyjna część mieszkalna i gospodarcza 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Diamentowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

830 000 zł160 m² 5 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Segment środkowy o pow. użytk. 128m2 Działka zagospodarowana o pow. 215m2 w tym zagospodarowany ogród pow. 85m2 Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:86 m²

Prezentujemy Państwu piękny dom w zabudowie szeregowej z 1990 roku o powierzchni 250m2. Składa się z wysokiego podpiwniczenia oraz 3 kondygnacji mieszkalnych. W domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turkusowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

800 000 zł131 m² 6 112,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo atrakcyjny dom, w zacisznej lokalizacji w Cieplicach, w zabudowie szeregowej. Wyremontowany, z przytulnym ogródkiem i zadaszonym tarasem - idealnym do rekreacji: koszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

839 990 zł180 m² 4 666,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 180m 2 w Cieplicach (jelenia Góra). Powierzchnia działki 400m 2. 5 sypialni, otwarty na kuchnię salon z kominkiem, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

830 000 zł180 m² 4 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Cieplicach. Nieruchomość w pełni podpiwniczona posiada salon z kominkiem otwarty na kuchnię, 5 sypialni, dwie łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

680 000 zł126 m² 5 396,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferuję do sprzedania skrajny szereg na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Dom wybudowany w 2007 roku, do budynku przynależ działka o powierzchni 188 m2. Powierzchnia mieszkalna budynku wynosi 126.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł123 m² 3 828,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga! Został ostatni środkowy segment -rezerwacja! Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej o całkowitej powierzchni 122,51 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łomnicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł80 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania środkowa szeregówka na Osiedlu Łomnickim w Jeleniej Górze (1 km. za lotniskiem)z wiatą garażową. Nieruchomość o powierzchni 80 metrów po podłodze (63m użytkowej) zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

575 000 zł140 m² 4 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:539 m²

Biuro Nieruchomości Optima poleca dom z ogrodem w Cieplicach Śląskich. Dom wybudowany w roku 2000 w zabudowie szeregowej, o powierzchni 140m2, na działce ok 540m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Małcużyńskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Tylko U nas- oferta na wyłączność! Biuro Nieruchomości Optima poleca Państwu do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej(szereg środkowy) w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowa

Czarne,Jelenia Góra

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w zabudowie szeregowej 5pok., o pow. 134m2 + 26m poddasze Składa się z: *parter: otwarta przestrzeń salon, jadalnia, kuchnia; toaleta, wiatrołap, garaż. W salonie wyjście do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Mała Poczta,Jelenia Góra

448 000 zł167 m² 2 682,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania dom przy Morcinka. Dom postawiony został na działce o powierzchni 300m2, powierzchnia mieszkalna to 167m2. Rodzaj zabudowy to szeregowiec. Dom z 1981.