dowolna

Mieszkania pod klucz Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

695 000 zł52,75 m² 13 175,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z tarasem i windą- cieplice! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,75 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Słowackiego 13

Śródmieście Jelenia Góra

881 328 zł78,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Ap_b2.1 4 pokojowe mieszkanie z balkonami w Apartamentach 3 Wieszczów Prezentujemy przestronne 4 pokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów przy ul. Słowackiego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego 13

Śródmieście Jelenia Góra

973 830 zł88,53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie ap_b3.3 funkcjonalna przestrzeń z antresolą w Apartamentach 3 Wieszczów Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie AP_B3.3 w ekskluzywnej inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego 13

Śródmieście Jelenia Góra

910 770 zł86,74 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie ap_a3.2 funkcjonalna przestrzeń z antresolą w Apartamentach 3 Wieszczów Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie AP_A3.2 w ekskluzywnej inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

379 000 zł52,90 m² 7 164,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze wyremontowanego bloku w świetnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mdj Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w samym sercu miasta idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł81,50 m² 6 490,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry! Lokalizacja: centrum Jeleniej Góry Powierzchnia: 75 m +8m2 piwnicy Piętro: III Cena: 529 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł26,18 m² 10 771,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu lub pierwszego, gotowego do wprowadzenia mieszkania? Oferuję na sprzedaż wyjątkowo ergonomiczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

607 239 zł55,71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

752 673 zł84,57 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i dwoma balkonami. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

397 440 zł34,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł61 m² 4 901,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mdj Nieruchomości mają przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Cieplic - 61 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł67,15 m² 6 105,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży świetnie zlokalizowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe, posadowione na II piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje, wysoki parter, balkon, funkcjonalne i zadbane mieszkanie. Sprzedaż bez pośredników. Ekspozycja północno-zachodnia sprawia, że mieszkanie nie przegrzewa się latem, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł50,80 m² 10 039,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu nieruchomość z ogrodem na Zabobrzu Szukasz komfortowej nieruchomości w spokojnej okolicy, gotowej do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jgjp-2404 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego budynku. Lokal o powierzchni 49 m2 (53.60 pow. całkowitej) składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,50 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 37,10 m2 (powierzchnia całkowita 47,50 m2). Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 120 zł41,40 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Karkonoszy w budynku A Wystawa mieszkania: południe Widok:.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

958 900 zł44,60 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, oraz ogródkiem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Karkonoszy w budynku C. Wystawa mieszkania: południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

964 656 zł47,52 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Panorama Karkonoszy w budynku C. Wystawa mieszkania: południowy - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Zagajnik,Jelenia Góra

6 Mieszkań od 485 000 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:45,82 - 57,42 m²

! rezerwacja! Zielone Tarasy IV Zagajnik - apartament nr 11 Położony na drugim piętrze, od strony południowo - zachodniej powierzchnia 56,19 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły inwestycji

Śródmieście,Jelenia Góra

1 Mieszkanie od 413 755 zł

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:49,85 - 49,85 m²

Kupijący nie płaci prowizji.NAJLEPSZA I NAJTAŃSZA INWESTYCJA. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży apartamenty w stanie developerskim na nowym osiedlu w Jeleniej Górze-.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Śródmieście,Jelenia Góra

5 Mieszkań od 524 856 zł

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:46,04 - 79,42 m²

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły inwestycji

Krośnieńska,Jelenia Góra

4 Mieszkania od 339 625 zł

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:27,17 - 65,77 m²

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły inwestycji

603 000 zł86 m² 7 011,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- oferta na wyłączność Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - łączące styl, funkcjonalność i lokalizację w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,76 m² 8 471,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowanie mieszkanie dwupokojowe bez barier - brak progów, z wygodnym dostępem oraz szeroką klatką schodową co zapewnia komfort i swobodę poruszania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 416 zł52,24 m² 9 100,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 109 zł73,13 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament trzypokojowy z aneksem kuchennym oraz tarasem i ogródkiem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł85,23 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23 m w Jeleniej Górze, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość: lokal usytuowany przy ul. Kadetów wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108,20 m² 7 301,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m , usytuowane w sercu miasta. To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,50 m² 8 514,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze przy ulicy Sobieskiego Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych o powierzchni 54 m2 każdy, posiadających osobne księgi wieczyste. Obecnie mieszkania zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

760 000 zł89,17 m² 8 523,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością oferujemy Państwu własnościowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,17 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2013 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110,20 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i przestronne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Jeleniej Góry - Cieplicach Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł59,50 m² 7 058,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł73,60 m² 5 828,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

798 000 zł83,42 m² 9 566,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na Górę Szybowcową w sercu Jeleniej Góry! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, położone w centrum Jeleniej Góry, a zarazem z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł77,40 m² 6 007,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Sudeckiej (blisko Urzędu Miasta). Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie dwupoziomowe- trzypokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Jelfy. Nieruchomość położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł80 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament z panoramicznymi widokami na góry - gotowy do zamieszkania! Odkryj wyjątkowy apartament klasy premium w sercu uzdrowiskowej części miasta, gdzie relaks spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł56,19 m² 17 778,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,30 m² 8 236,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. os. Zabobrze III. 1. piętro z windą Na sprzedaż mieszkanie położone na jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrze.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł67 m² 5 074,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację przestronnego mieszkania w Cieplicach blisko Parku Zdrojowego oraz Term Cieplickich. Lokal znajduje się na 1 piętrze sześciorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł35,20 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To mieszkanie to prawdziwa perełka, szczególnie ze względu na widok, który jest jednym z największych atutów mieszkania. Zadbane 2 pokoje Z panoramą karkonoszy przy ul. Komedy Trzcińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł201,93 m² 3 862,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na parterze o powierzchni 151 m2 składa się z: 4 dużych pokoi, salonu z z.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł50,80 m² 11 023,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51 m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku położonego w najbardziej pożądanej.