dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż i na wynajem od ręki Jelenia Góra

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

150 000 zł59 m² 2 542,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam lub wynajmę lokal użytkowy - na parterze z osobnym wejściem. Lokal nadaje się na biura, gabinety lekarskie, kosmetyczne, małe studio fitness itp. Obecnie 3 pomieszczenia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

23,81 zł/m²21 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia pomieszczenie biurowo -użytkowe .CZYNSZ 500 ZŁ BRUTTO + PRĄD WG WSKAZAŃ LICZNIKA.DO DYSPOZYCJI PARKING.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowowiejska

Jelenia Góra,dolnośląskie

23,44 zł/m²128 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni 128m2 w centrum Jeleniej Góry. Po kapitalnym remoncie. 6 pomieszczeń+kuchnia+łazienka. Idealny na biura,kancelarie,gabinety,szkółki,zakłady itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Jelenia Góra

50 zł/m²89 m² 4 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy lokal użytkowy do wynajęcia od zaraz, na wszelką działalność gospodarczą, wysoki standard wykończenia. Lokal położony w ciągi innych lokali,