dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Jelenia Góra

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

675 000 zł2 000 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 739 500 zł7 867 m² 221,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Strategiczna działka inwestycyjna p/u na sprzedaż jelenia góra cieplice II | rejon trasy czeskiej 3 km do drogi tranzytowej dk 5 900 m do ulicy lubańskiej 400 m do ulicy spółdzielczej 7 867.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł964 m² 247,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jelenia Góra , Czarne , powiat Jelenia Góra przy ulicy Poziomkowej Działka do sprzedania położona na terenie zagospodarowanego osiedla Czarne w Jeleniej Górze. Prestiżowy adres w ekskluzywnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł8 319 m² 108,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

M&b Fechner oferuje na sprzedaż dwie działki w Jeleniej Górze (sobieszowie - na granicy z Jagniątkowem). Działki o łącznej powierzchni 8319m2 (7501m2 i 818m2) z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

385 000 zł449 m² 857,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Jelenia Góra - ogromny potencjał pod zabudowę wielorodzinną lub usługi możliwość realizacji zabudowy wielorodzinnej oraz usługowej działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

488 400 zł2 442 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie działkę usługową o powierzchni 2442 m2 w Maciejowej. Działka o powierzchni 2442 m2 jest w kształcie trójkąta, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł316 m² 316,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż niewielka, kameralna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Jelenia Góra - osiedle Czarne. Działka idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł2 377 m² 195,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bez pośredników. Działka budowlana o bardzo dogodnym położeniu. Niedaleko do centrum Jeleniej Góry. Cicha i spokojna okolica z rzadką zabudową. Działka numer: 47/11.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł2 400 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu usługowo - handlowego zlokalizowanego na terenie działki o numerze geodezyjnym 34/21.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem przy stacji orlen! Oferowana działka o powierzchni 3000m2 na wynajem znajduje się przy ruchliwej drodze, co zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł2 442 m² 199,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży działkę usługową posadowioną w Jeleniej Górze - Maciejowej. Działka o powierzchni 2.442 m2, w kształcie trójkąta, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 362 m² 234,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1362 m , położona w malowniczej i spokojnej części Jagniątkowa dzielnicy Jeleniej Góry, u podnóża Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł2 109 m² 303,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas -oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje rzadką okazję inwestycyjną - przestronną działkę budowlaną położoną w najbardziej malowniczej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł1 844 m² 699,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

zaproponuj cenę Działka budowlana o powierzchni 0,1844 ha w ścisłym centrum Jeleniej Góry. - budynek wielorodzinny? -dom weselny z restauracją? Działka objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

341 000 zł784 m² 434,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość położona w malowniczej części Jeleniej Góry- jagniątkowie tuż przy wejściach na szlaki turystyczne. Działka o pow. 784mkw. Idealna pod budowę małego domku. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

348 050 zł1 179 m² 295,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na Karkonosze - Jelenia Góra Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1179 m , położona w spokojnej i malowniczej części Jeleniej Góry. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 973 300 zł22 572 m² 87,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu działkę nr 34/20 obręb jelenia góra N-35 położonej przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł22 000 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowa jelenia góra Oferuję Państwu na sprzedaż doskonale położoną działkę produkcyjno-usługową w Jeleniej Górze. Działka znajduje się przy drodze dk30 relacji Jelenia Góra.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł6 773 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu na sprzedaż grunt niezabudowany zlokalizowany w Jeleniej Górze. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składają się łącznie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 767 370 zł16 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy doskonałą okazję inwestycyjną: położona w na uboczu bardzo poszukiwanego obszaru, biuro nieruchomości Mały Domek z dumą prezentuje wyjątkową nieruchomość przygotowaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

970 000 zł4 850 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dużą działkę usługową w Maciejowej/ Jelenia Góra przy głównej drodze. Działka o powierzchni 4850 m2, w kształcie trapezu, płaska, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł645 m² 285,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działki budowlane położone na Osiedlu Czarnym. Działki o powierzchniach: 1. 645m2 - cena: 184 000 zł 2. 564m2 - cena: 161 000 zł 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł4 439 m² 247,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szybki dojazd do miasta i całej infrastruktury. . Na sprzedaż duża działka w Jeleniej Górze - szybki dojazd do Karpacza i Szklarskiej Poręby. Najważniejsze informacje: -> Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

2 879 000 zł6 800 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu działkę inwestycyjną pod stację paliw, magazyn lub market. Podstawowe informacje: działka komercyjna. Powierzchnia: 6 800 m2 (68 arów). Przeznaczenie: usługi, magazyny, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 150 m² 434,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o przeznaczeniu przemysłowo- usługowym. Idealna propozycja pod sklep wielkopowierzchniowy, stację paliw, magazyn, parking czy fabrykę. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 848 m² 172,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Mały Domek przedstawia do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się Jeleniej Góry niedaleko drogi do Wrocławia , dobry dojazd wszystkie media, nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł1 020 m² 204,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 1020 m | idealna pod dom jednorodzinny | projekt domu w cenie Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1020 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł217 m² 806,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność - działka budowlana Z pozwoleniem na dom mikrus 2` - jelenia góra, ul. Przeskok wybuduj dom jednorodzinny Z własną działką W cenie mieszkania na zabobrzu! Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 202 m² 166,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Polecam działkę budowlano-usługowa Jelenia Góra Goduszyn tuż przy Trasie Czeskiej Działka o pow.1202 m2 na terenie płaskim, położona przy drodze asfaltowej (wjazd bezpośrednio z ulicy). Na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 428 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3428 m2 w Maciejowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 323 m² 391,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Dudek przedstawia Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3323 m2. Jelenia Góra - Cieplice Śląskie. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł60 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę w miejscowości Wojcieszyce, 6 km od centrum Jeleniej Góry, 12 km od Szklarskiej Poręby i 30 km od Karpacza. Działka gruntu ma powierzchnię 6 ha i w.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł4 931 m² 780,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Dlaczego to idealny wybór dla inwestora?to nie jest kolejna "cicha działka na uboczu". To teren dla kogoś, kto chce być w centrum wydarzeń i logistycznego kręgosłupa miasta. Bezpośrednia.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł6 870 m² 4,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu teren idealnie nadający się pod stację paliw. Najbardziej ruchliwa droga w regionie. Natężenie ruchu to około 1mln samochodów miesięcznie w szczycie sezonu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł380 m² 315,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę nr 84/2 położona w Jeleniej Górze dzielnica Cieplice. Działka o powierzchni 380 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania i może na niej powstać.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 174 m² 287,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę pod zabudowę inwestycyjną. Na tym terenie można wrysować 10 domów w zabudowie szeregowej, każdy po około 150-160m2. Świetna lokalizacja, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 700 m² 152,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje wyjątkową ofertę działki budowlanej o powierzchni 1700 m2, położonej przy głównej drodze do Komarna. To idealne miejsce dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł774 m² 193,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę położoną na Osiedlu Czarnym. Działka o powierzchni 774m2, płaska, dobrze nasłoneczniona. Dojazd - drogą gminną utwardzoną.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł230 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka pod inwestycję przy Jeleniogórskim Rynku. Idealna propozycja dla osób poszukujących gotowego pomysłu na biznes. Zapraszam do zapoznania się z ofertą jedynej takiej działki.

Szczegóły ogłoszenia

870 240 zł4 144 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni : 4144 m , zlokalizowana w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 251 m² 223,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki sprzedaży wyłącznie przez biuro nieruchomości :) W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij