Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Jelenia Góra Osiedle Zabobrze II

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł43,90 m² 6 810,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjny lokal położony na parterze w bloku na Zabobrzu II. Lokal jest ustawny, ma dużą witrynę, 2 wejścia i jest gotowy do prowadzenia dowolnej, nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł336,03 m² 3 571,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o pow. całkowitej 336,03 m2. Usytuowany na działce o pow. 158 m2, w centrum osiedla mieszkalnego Zabobrze II, przy głównym ciągu pieszych ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

4 050 000 zł540 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 540 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pozostało 3 z 9 lokali usługowo - biurowych w zadbanym, czystym, atrakcyjnie zlokalizowanym budynku biurowym. Lokale znajduje się na 3 piętrze w budynku biurowym, powierzchnia od.

Szczegóły ogłoszenia

211 000 zł64,75 m² 3 258,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w centrum Sobieszowa - oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 64,75 m położony w samym centrum Sobieszowa (jelenia Góra). Idealny na sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

199 000 zł50 m² 3 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny i nowocześnie wykończony lokal użytkowy położony w przyziemiu zadbanego budynku handlowo-usługowego. To idealne miejsce na biuro, gabinet, punkt usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł730 m² 3 835,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas, nie szukaj dalej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu magazyn o pow. 730m2, położony na działce o pow. 11108m2. Dużą część magazynu zajmują chłodnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł131 m² 4 198,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! zapraszamy na prezentację! :) Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal na sprzedaż w doskonałej lokalizacji, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78,80 m² 6 979,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na sprzedaż-prosperujący gabinet lekarski - Jelenia Góra, ul. Różyckiego w sąsiedztwie Centrum Medycznego Promed Na sprzedaż samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 78,8.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości mały domek ' maja przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny kompleks nowoczesnych loklai użytkowych w prestiżowym miejscu wjeleniej Górze. Lokale w postaci ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

235 000 zł79,07 m² 2 972,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje duży lokal użytkowy w Cieplicach do własnej aranżacji. Lokal położony na parterze o powierzchni użytkowej 79,07m2 na którą składa się: -.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Lokale użytkowe Jelenia Góra, Zabobrze, Zabobrze II

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij