dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Jelenia Góra - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

352 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

352 ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokoje | parter | ogródek | Cieplice | idealne także na gabinet Na sprzedaż nowoczesne, 2-letnie mieszkanie położone w Cieplicach (jelenia Góra), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie z ogromnym potencjałem, idealne do własnej aranżacji. Lokal położony jest na 2 i ostatnim piętrze klimatycznej kamienicy na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł44,98 m² 10 671,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mieszkanie 2 pokojowe położone na 3 piętrze w nowym budynku. Budynek z 2024r. - nowoczesny i komfortowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,71 m² 7 840,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Jeleniej Góry, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Kama Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 47 m , usytuowane na trzecim piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,65 m² 5 469,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m w Centrum Jeleniej Góry zaledwie 1 min od Teatru i 5 minut od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Centrum Jeleniej Góry | I piętro Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63,20 m² 4 272,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Lokum - Twoje Drzwi do Wymarzonego M2! Szukasz miejsca, które tętni życiem, a jednocześnie oferuje spokój i bliskość natury? Mamy dla Ciebie idealną propozycję!.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w zielonej i spokojnej części Sobieszowa. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, która właśnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1- szym piętrze w bloku przy ul. Sygietyńskiego. W zasięgu kilku minut mamy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44 m² 8 068,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kama Nieruchomości prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Jeleniej Górze z bliskim dostępem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł56,55 m² 5 888,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Brak prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze kamienicy przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł52,23 m² 5 456,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Duże dwupokojowe w Cieplicach Mieszkanie usytuowane na parterze budynku dwukondygnacyjnego. W skład lokalu wchodzi: przedpokój, łazienka, kuchnia oraz dwa pokoje Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,47 m² 6 201,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z ogrodem i po remoncie to dokładnie, czego szukasz. Zapraszam Cię na prezentację mieszkania położonego na parterze, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,80 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Jeleniej Górze-Cieplicach na Osiedlu Dwudziestolecia. Lokal o powierzchni 40,80 m2 znajduje się na I piętrze i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł74 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 73,49 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39,50 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta - Plac Ratuszowy. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

255 000 zł50,18 m² 5 081,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Proponujemy do sprzedaży zadbane, dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w bloku (bez windy). Lokal jest ciepły, słoneczny, zlokalizowany na kameralnym osiedlu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,11 m² 8 437,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe i bardzo zadbane mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Powierzchnia: 39,11 m2 Układ: 2 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł59,50 m² 7 058,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,90 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Jelenia Góra - dzielnica Mała Poczta Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w budynku po remoncie kapitalnym zewnętrznym i wewnętrznym. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,56 m² 67,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem, położone na poszukiwanym osiedlu Park Sudecki w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł59,20 m² 3 800,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta! doskonała lokalizacja niskie koszty utrzymania miejsce parkingowe Przedstawiam Państwu mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,11 m² 8 437,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu I przy ul. Kolberga, świetnie skomunikowane, w pobliżu: ryneczek, przychodnia, sklepy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł118,22 m² 3 721,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jgjp-2394 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry - ul. 1 maja Polecam Państwu zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,50 m2 (118,22 m2 pow. całkowita),.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie w dzielnicy Cieplice, jelenia Góra. Lokal o powierzchni 73m (użytkowe 63 m ) usytuowany jest na 2. piętrze kamienicy, w której niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 52mkw wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabobrze III,Jelenia Góra

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze III ul Kiepury. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, zakup bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł39,70 m² 8 488,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | balkon | 1 piętro | Cieplice przy parku Szukasz mieszkania, które łączy dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i spokojne otoczenie zieleni? To propozycja z realnym potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 256 zł44,05 m² 10 811,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Świetna wiadomość dla szukających własnego M! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł28,59 m² 8 359,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortową i funkcjonalną kawalerkę położoną na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego w miejscu, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2, położone na II piętrze w apartamentowcu z windą, w centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,09 m² 8 899,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części Jeleniej Góry przy ul. Kiepury , tuż obok Galerii Sudeckiej. To idealna propozycja dla osób szukających niskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,68 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Drzymały. Na powierzchnię 44,68m2 składa się: -salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł45,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł85,70 m² 5 134,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne i przytulne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane kilka minut od Centrum, w okolicy Małej Poczty. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,77 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię na prezentację mieszkania do wynajęcia o powierzchni 32,77m2, znajdującego się w kamienicy przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,37 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania (na wynajem) bardzo ładne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze przy ul. Karłowicza. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,50 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w okolicach sp 10. Lokal o powierzchni 47,50 m2 składa się z: - przedpokoju, - kuchni, -.