dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Jelenia Góra

328 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

328 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez udziału pośredników/agentów nieruchomości Mieszkanie o pow. 49 m2, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry - Plac Ratuszowy. Mieszkanie 3 pokojowe, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie M2 na wynajem blisko stadionu. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 55 m znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł93,01 m² 7 149,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeleniej góry świetna lokalizacja, przestrzeń I potencjał Szukasz miejsca, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,76 m² 8 471,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowanie mieszkanie dwupokojowe bez barier - brak progów, z wygodnym dostępem oraz szeroką klatką schodową co zapewnia komfort i swobodę poruszania się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

475 416 zł52,24 m² 9 100,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 109 zł73,13 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament trzypokojowy z aneksem kuchennym oraz tarasem i ogródkiem. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osiedlu w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł85,23 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23 m w Jeleniej Górze, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość: lokal usytuowany przy ul. Kadetów wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Sobieskiego w Jeleniej Górze - bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł65,08 m² 7 990,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogródek, zlokalizowane w Maciejowej - dzielnicy Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł39,50 m² 7 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z balkonem na wysokim parterze Zabobrze Cena: 298 000 zl Powierzchnia: 39,5 m2 Cena za m2: ok. 7 544 zl/m2 Pietro: wysoki parter Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł56,55 m² 6 010,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***nowa niższa cena*** ***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 metrów. Usytuowane na pierwszym piętrze ocieplonej kamienicy z nową elewacją.Mieszkanie przeszło kompleksowy remont, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,64 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze secesyjnej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kamienica jest po termomodernizacji: dachu, elewacji i po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie Sobieszów (jelenia Góra) Zielona, spokojna okolica niska zabudowa świetna komunikacja miejska Cena: 260 000 zł Atuty mieszkania: po remoncie, zadbane, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł79,30 m² 4 539,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | centrum Cieplic | blisko tężni i rynku | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż mieszkanie położone w atrakcyjnej, centralnej części Cieplic,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje kawalerkę (z opcją zrobienia mieszkania dwupokojowego) z balkonem o dużym potencjale, zlokalizowaną na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł62,20 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na wysokim parterze, w centrum miasta, odpowiednie dla rodziny z dzieckiem lub osoby starszej. Idealne również na biuro, kancelarię, gabinet. Mieszkanie zlokalizowane w pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł60,30 m² 8 606,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta lw nieruchomości Szukasz swojego nowego miejsca w otoczeniu zieleni? Mam dla Ciebie mieszkanie w świetnej lokalizacji w Jeleniej Górze, okolice ul. Gałczyńskiego. - 1 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł157,50 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane w okolicach Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Układ pomieszczeń: *4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Jeleniej Górze - Cieplicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120,70 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości panorama ma w ofercie na sprzedaż imponujące 120,7m. Mieszkanie trzypokojowe usytuowane na wysokim parterze w kamienicy w okolicach Sądu Rejonowego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł43,70 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze w okolicy przychodni Promed na Zabobrzu. W skład powierzchni 43,70m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Jelfy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 80,7m2 znajduje się na 1 piętrze i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł59,24 m² 7 427,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania nieopodal centrum. Dwupoziomowy lokal znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

760 000 zł89,17 m² 8 523,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością oferujemy Państwu własnościowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,17 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2013 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł110,20 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Oferujemy na sprzedaż eleganckie i przestronne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w urokliwej dzielnicy Jeleniej Góry - Cieplicach Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - komf ortowe z balkonem, 2-pokojowe mieszkanie Jelenia Góra, ul. Kiepury Na wynajem funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,22 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł94,03 m² 3 190,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne mieszkanie o powierzchni 83,23 m2, położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy, idealnej zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Cieplicach. Mieszkanie podzielone jest na dwa oddzielne mieszkania. Kawalerka z aneksem kuchennym oraz toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł59,74 m² 8 168,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie, na niskim piętrze, z balkonem i miejscem parkingowym na ogrodzonej posesji to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Nieruchomości.