dowolna

Luksusowe mieszkania Jelenia Góra - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

108 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

459 795 zł44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! wykończone pod klucz - 10,5 tys za 1M2 Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w wyjątkowym miejscu na uboczu centrum miasta. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

368 000 zł46 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwa lokale | Jelenia Góra, ul. Wolności 179a Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 236 zł38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

549 000 zł76 m² 7 204,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne mieszkanie posadowione na parterze w kamienicy w Śródmieściu Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 76.20 m2 (w tym 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

332 000 zł42 m² 7 923,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicza

Śródmieście,Jelenia Góra

488 000 zł60 m² 8 168,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,39 m , położone przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

799 000 zł79 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Śródmieście,Jelenia Góra

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w budynku z 2020 roku, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowo wyposażony apartament w centralnej części uzdrowiska Cieplice w nowo wybudowanym budynku. Obiekt znajduje się w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na III piętrze kamienicy o solidnej, klasycznej konstrukcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł82 m² 7 349,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 81,5m2, składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na I piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

779 000 zł74 m² 10 548,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szkolna

Śródmieście,Jelenia Góra

990 000 zł105 m² 9 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 105 m2, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry przy ul. Szkolnej. Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Śródmieście,Jelenia Góra

468 000 zł75 m² 6 223,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 75,20 m , zlokalizowane na drugim, ostatnim piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. To propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Norwida

Śródmieście,Jelenia Góra

345 000 zł52 m² 6 673,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,70 m , zlokalizowanego przy ulicy Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie wykończenia i gustownie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 42,16m2 położone w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł60 m² 7 226,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

469 000 zł75 m² 6 236,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

***nowa dużo niższa cena*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowy apartament ulokowany na na drugim piętrze w jednej z kamienic w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji Jeleniej Góry- osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elewów

Śródmieście,Jelenia Góra

300 000 zł31 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Biuro nieruchomości Home Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 31,2m. Ergonomia wnętrza: przedpokójsalon połączony z aneksem kuchennymłazienkapiwnica o powierzchni 2,72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze a z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Śródmieście,Jelenia Góra

549 000 zł39 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39 m , usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na Osiedlu Rakownica, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

560 000 zł51 m² 11 023,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, gustownie urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow użytkowej 50,8m2 położone w Cieplicach na osiedlu XX-lecia. Lokal jest usytuowany na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

669 000 zł68 m² 9 911,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam unikalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m z ogrodzoną działką 522m i wiatą garażową stanowiącego parter zadbanego budynku, w którym znajduje się tylko jeden sąsiad (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł82 m² 7 226,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe, duże mieszkanie, położone na II piętrze wyremontowanej kamienicy. Budynek jest w stanie bardzo dobrym, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

680 000 zł73 m² 9 298,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Kameralna i Prestiżowa Inwestycja obejmująca 2 budynki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Tylko 7500zł/m2 Lokalizacja najlepsza z możliwych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wzgórze Grota-Roweckiego

Śródmieście,Jelenia Góra

2 050 zł39 m² 52,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowe 2-pokojowe [39m ] mieszkanie na Wzgórzu Grota Roweckiego. Świetna lokalizacja dla młodych ludzi ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł37 m² 10 321,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowe budownictwo! Na sprzedaż piękne i w pełni wyposażone, nowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone w absolutnym centrum Jeleniej Góry, przy deptaku ul. 1 maja 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

484 389 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Spełnij marzenie o nowym mieszkaniu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Jeleniej Górze! Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

425 000 zł42 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,16 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w apartamentowcu z 2023 roku. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pocztowa

Śródmieście,Jelenia Góra

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem - centrum Jeleniej Góry, ul. Pocztowa Nieruchomości | Biuro nieruchomości Jelenia Góra Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

531 260 zł53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

164 000 zł18 m² 8 976,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Kawalerka po kapitalnym remoncie - Jelenia Góra, ul. 1 maja 82 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 18,27 m , położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wojska Polskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

2 800 zł62 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wynajęcia! Zapraszam Cię na prezentację rozkładowego lokalu mieszkalnego po gruntownym remoncie, położonego na parterze w zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Na powierzchnię 61,9.