dowolna

Mieszkania pod klucz Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Czarne,Jelenia Góra

2 890 zł80 m² 36,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenia Góra zaprasza Państwa do oglądania komfortowego mieszkania na Osiedlu Czarne gotowego do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się w 3 lokalowym budynku i zajmuje całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł76 m² 6 450,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie bardzo ładne, zadbane, trzypokojowe mieszkanie z ogrodem w spokojnej części miasta. Lokal jest przestronny i rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze III

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 550 zł67 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do odkrycia wyjątkowej oferty wynajmu. To niezwykle atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67 m2 stoi do Państwa dyspozycji. Zlokalizowane na 2 piętrze bloku w malowniczej Jeleniej Górze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malinnik

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

329 000 zł53 m² 6 172,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rewelacyjne mieszkanie przy malinniku! Zapraszam na prezentację świetnego mieszkania znajdującego się przy ulicy Malinnik w Jeleniej Górze. To nieruchomość o powierzchni około 54 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

292 000 zł37 m² 7 849,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Optima polecają gotowe do wprowadzenia, odświeżone i wyposażone mieszkanie w bloku, pełna własność Mieszkanie 2 pokojowe znajduje się na 4 piętrze w bloku na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł49 m² 8 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej na zamkniętym osiedlu. Lokal położony jest na parterze, posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta prywatna Słoneczne mieszkanie w Cieplicach na osiedlu Dwudziestolecia z pięknym widokiem na góry. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

320 000 zł54 m² 5 914,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie w Sobieszowie. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54m2 w skład którego wchodzą: - ustawny przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

385 000 zł73 m² 5 273,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Nieruchomości Optima zapraszają na prezentację mieszkania o powierzchni ponad 73,01m2 znajdującego się na parterze w zadbanej kamienicy z 1903 roku przy ul. Matejki. Lokalizacja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

310 000 zł76 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie bardzo ładne, duże - 3 pokojowe mieszkanie w centrum Cieplic Śląskich - Zdrój. Lokal znajduje się na 2 piętrze, w 3 - piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stwosza

Orle,Jelenia Góra

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- oferta na wyłączoność - Mieszkanie | 3-pok. | balkon | Piwnica | Jelenia Góra | Cieplice | os. Orle | Do wynajęcia mieszkanie na 4 piętrze przy ulicy Wita Stwosza w Jeleniej Górze - Cieplicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

579 990 zł84 m² 6 916,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m 2 w Jeleniej Górze salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, loggia mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagniątków

Jagniątków,Jelenia Góra

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m 2 w Jagniątkowie (jelenia Góra) salon z dwiema rozkładanymi kanapami sypialnia wyposażona kuchnia ze zmywarką łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

390 000 zł78 m² 4 980,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 78 M2 w cieplicach z ogródkiem Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania pięciopokojowego położonego w Jeleniej Górze dzielnica Cieplice Śląskie Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

630 000 zł46 m² 13 806,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m 2 w Cieplicach (jelenia Góra)! wykończone, umeblowane, gotowe do zamieszkania parter z ogrodem! korytarz, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Goduszyn

Goduszyn,Jelenia Góra

275 000 zł66 m² 4 154,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m 2 na obrzeżach Jeleniej Góry duża kuchnia, łazienka z toaletą, garderoba na przedpokoju parter w budynku czterorodzinnym do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

270 000 zł36 m² 7 438,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości, ale nie chcesz brać kredytu? Mam dla Ciebie super rozwiązanie przy zakupie tej nieruchomości! Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Jelenia Góra,dolnośląskie

221 000 zł45 m² 4 900,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości prezentuje przytulne mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze w okolicach centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w 4 lokalowej kameralnej kamienicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość usytuowana na 3 i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

348 500 zł46 m² 7 523,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania oraz wirtualny spacer, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Prezentuję Państwu mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

348 990 zł56 m² 6 231,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m 2 w Jeleniej Górze po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane i wyposażone duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sobieszów,Jelenia Góra

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego bezczynszowego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 piętrze małego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości em5 prezentuje Państwu duże 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na III piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o pow. użytkowej 70 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

284 900 zł39 m² 7 214,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,49 m w cichej i zielonej części Zabobrza II na ul. Noskowskiego z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cieplicka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 400 zł21 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia! Kawalerka składająca się z - osobnej kuchni ze zmywarką, lodówką, mikrofalówką, płytą elektryczną i okapem, - łazienki z wc i kabiną prysznicową oraz pralką -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenie Góra prezentuje Państwu dwupokojowe, przestronne mieszkanie za Zabobrzu III gotowe do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - obszerny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Zabobrze,Jelenia Góra

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz niewielkiego, przytulnego mieszkania z własnym ogródkiem? Zależy Ci na zacisznej okolicy, a jednak blisko Centrum miasta? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie! północ nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł77 m² 4 402,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego częściowo umeblowanego mieszkania w zielonej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

365 000 zł50 m² 7 307,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone w bloku z windą na 11. piętrze na Zabobrzu II. Lokal o powierzchni użytkowej 46,57m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

595 000 zł91 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania, które łączy w sobie komfort mieszkalny oraz możliwość prowadzenia działalności gospodarczej? Trudno znaleźć lokal o odpowiednim rozkładzie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

519 000 zł80 m² 6 502,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie w Cieplicach nieopodal Osiedla Orlego. Lokal znajduje się parterze i pierwszym piętrze, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

510 000 zł68 m² 7 504,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu świeżo wykończone, trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na pierwszym piętrze w Cieplicach, w okolicach Osiedla Orlego. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje komfortowy, nowy i w pełni wyposażony apartament znajdujący się w sercu Jeleniej Góry tj. na placu Ratuszowym. Jelenia Góra to miejsce gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

353 115 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis : Atrakcyjna oferta sprzedaży apartamentów w Uzdrowisku Cieplice położonego w karkonoszach w odległości około 12 km od Karpacza i Szklarskiej Poręby. Nowo powstały kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w Cieplicach. Lokal znajduje się na 1 i ostatnim piętrze bloku, na Osiedlu Orlim. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 990 zł26 m² 8 678,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m 2 w Cieplicach! pokój z wydzieloną sypialnią, przedpokój, kuchnia i łazienka mieszkanie po kompleksowany remoncie w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Jelenia Góra,dolnośląskie

356 000 zł58 m² 6 115,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu pięknie wykończone nowe mieszkanie na wysokim parterze w Centrum Jeleniej Góry. Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

595 000 zł91 m² 6 509,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypoziomowe, czteropokojowe mieszkanie w Cieplicach nieopodal Osiedla Orlego, z osobnym wejściem. W skład powierzchni użytkowej która wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu. Lokal o powierzchni całkowitej ok 56 m2, znajduje się na 4, ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

477 990 zł76 m² 6 289,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m 2 w Jeleniej Górze po kapitalnym remoncie, rozkładowe oddzielna kuchnia, 2 sypialnie, salon z jadalnią i kominkiem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

306 000 zł45 m² 6 784,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe na Zabobrzu I. Lokal położony jest na II piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,10m2 składa.