dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Jelenia Góra - Sprzedaż i wynajem

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

314 000 zł48 m² 6 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 48 M2. Jelenia góra - blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego blisko centrum Jel Góry, o pow użytkowej 48m2, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

461 000 zł61 m² 7 557,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie na sprzedaż piękne, przestronne, do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w czteropiętrowm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł60 m² 7 296,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości em5 prezentuje Państwu trzy pokojowe mieszkanie z balkonem , położone w cichej i spokojnej części Jeleniej Góry przy ulicy Gałczyńskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

289 000 zł37 m² 7 768,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe w niskim bloku na Zabobrzu. Na powierzchnię użytkową 37,20m2 składa się: przedpokój, 2 niezależne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie na Zabobrzu, ul. Karłowicza, składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie po generalnym remoncie ukończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł56 m² 8 755,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Dudek ma Państwu do zaoferowania piękne mieszkanie (podzielone na dwa odrębne apartamenty) zlokalizowane w samym Centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

285 000 zł37 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację dwupokojowego gotowego do wprowadzenia i wyposażonego lokalu mieszkalnego zlokalizowanego na Zabobrzu. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 37,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

339 990 zł57 m² 5 964,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze słoneczne i dwustronne wymienione okna pcv osobna kuchnia wraz z wyposażeniem balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Zabobrze,Jelenia Góra

279 000 zł41 m² 6 755,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe na czwartym i ostatnim piętrze w bloku na Zabobrzu I w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 37,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

294 000 zł39 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowanie mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum z wyposażeniem na 3 piętrze w bloku. Na pow. 37m2 składa się ; przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

299 900 zł48 m² 6 271,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m w cichej i zielonej części Zabobrza na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze II

Zabobrze II,Jelenia Góra

399 000 zł62 m² 6 456,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 3 piętrze ocieplonego bloku na osiedlu Zabobrze II - okolica szpitala. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

507 000 zł74 m² 6 861,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze środkowe i dwustronne - bardzo jasne, ciepłe i przytulne otwarty salon z balkonem. duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej. Tylko U nas! Biuro nieruchomości Dudek ma przyjemność zaprezentować przytulne, trzypokojowe mieszkanie, w okolicy centrum miasta, z balkonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

316 000 zł48 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe, położone w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł48 m² 6 589,96 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze. Dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,8m2 w skład którego wchodzą - 3 pokoje (1 jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 119,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim w Sobieszowie. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,05m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

430 000 zł68 m² 6 318,88 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

579 990 zł84 m² 6 916,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m 2 w Jeleniej Górze salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, loggia mieszkanie jest bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

400 000 zł62 m² 6 472,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe usytuowane na trzecim piętrze na Zabobrzu. Na powierzchnię użytkową 61,80 m2 składa się: trzy pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w ładnej części osiedla. Drzwi antywłamaniowe, okna trzyszybowe , duża piwnica, wózkarnia , suszarnia , klatka schodowa przestrzenna. Z góry bardzo dziękuję pośrednikom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Zabobrze,Jelenia Góra

439 000 zł70 m² 6 316,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rezerwacja! Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu wyjątkowy 3- pokojowy apartament z dużym i słonecznym tarasem [15m ] oraz podziemnym garażem. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

495 000 zł50 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w Cieplicach. Lokal znajduje się na 2 piętrze ogrodzonego i monitorowanego budynku z 2011roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

349 000 zł56 m² 6 271,34 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe na Zabobrzu I. Lokal położony na I piętrze niskiego bloku, o powierzchni użytkowej 55,65m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

356 000 zł51 m² 6 980,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze kamienicy w Centrum. Lokal o powierzchni użytkowej 51m2 składa się z: wiatrołapu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Zabobrze II,Jelenia Góra

550 000 zł79 m² 6 985,01 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta prywatna.Sprzedam mieszkanie własnościowe 78.74 m.Z wyposazeniem III p,winda. Opis: salon z dużym balkonem,2 sypialnie(jedna z balkonem tzw francuskim),kuchnia z jadalnią.Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

255 000 zł36 m² 7 059,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje przytulne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze bloku po termomodernizacji i windą. Nieruchomość o powierzchni 36,12 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

400 000 zł64 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe z balkonem, znajdujące się na II piętrze bloku z windą, zlokalizowane w Jeleniej Górze - Zabobrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

229 990 zł26 m² 8 678,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27m 2 w Cieplicach! pokój z wydzieloną sypialnią, przedpokój, kuchnia i łazienka mieszkanie po kompleksowany remoncie w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

461 000 zł59 m² 7 850,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację pięknego mieszkania w poszukiwanej dzielnicy! Lokal znajduje się na 3 piętrze ocieplonego bloku, na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu. Lokal o powierzchni całkowitej ok 56 m2, znajduje się na 4, ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania na Zabobrzu II. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej księgi wieczystej. Lokal znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

364 100 zł66 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na Zabobrzu. Na powierzchnię użytkową 66,20m2 składa się: kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

310 000 zł47 m² 6 538,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na I piętrze na osiedlu Zabobrze. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,41m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

325 000 zł60 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,19m2 położone na 8-piętrze w bloku z windą przy ul. Noskowskiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na drugim piętrze w ładnej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 61,60m2 składa się: kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu odświeżone M2 na Zabobrzu I na III piętrze. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 40m2 na którą składają się: słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w Cieplicach. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku na osiedlu Orlim. Powierzchnia mieszkalna wynosi 38m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł59 m² 4 248,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy w centrum. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia z prysznicem, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze II

Zabobrze II,Jelenia Góra

470 000 zł76 m² 6 221,87 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 7 i ostatnim piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze II. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł55 m² 5 948,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania dostępnego od zaraz! Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku w okolicy Małej Poczty. Powierzchnia mieszkalna.