dowolna

Mieszkania Jelenia Góra Śródmieście

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

519 000 zł67 m² 7 746,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec prezentuje funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 67m2 położone na 1 piętrze w okolicach sądu w Jeleniej Górze. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł96 m² 5 885,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł67,70 m² 4 534,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne, jasne mieszkanie z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Lokal o powierzchni 67,70m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

440 000 zł118,22 m² 3 721,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jgjp-2394 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry - ul. 1 maja Polecam Państwu zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,50 m2 (118,22 m2 pow. całkowita),.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 52mkw wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 256 zł44,05 m² 10 811,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Świetna wiadomość dla szukających własnego M! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł35,30 m² 8 923,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę z balkonem zlokalizowaną w Jeleniej Górze w okolicach Małej Poczty. Nieruchomość znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł135 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży połowy domu o powierzchni 135 m2, usytuowaną przy ul. Słowackiego. To idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2, położone na II piętrze w apartamentowcu z windą, w centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super oferta mieszkania na ul. Łomnickiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w obecnie dwurodzinnym domu, na pierwszym piętrze. Oplata za wynajęcie to 2500 pln, brak.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,68 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Drzymały. Na powierzchnię 44,68m2 składa się: -salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

342 000 zł45,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,77 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię na prezentację mieszkania do wynajęcia o powierzchni 32,77m2, znajdującego się w kamienicy przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze kamienicy w okolicy Dworca Kolejowego. Nieruchomość wg księgi wieczystej ma 53m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,50 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w okolicach sp 10. Lokal o powierzchni 47,50 m2 składa się z: - przedpokoju, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe dwupoziomowe z tarasem i dwoma miejscami parkingowymi na obrzeżach Jeleniej Góry! Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł78,80 m² 2 918,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 62 m2 (całkowitej 78,8 m2), położonego na 3 piętrze odnowionej kamienicy na urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze (okolica Jelfy). Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł42,90 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie gruntownie odnowione , za jedyne 340 000 zł. Znajduje się w kamienicy (po termomodernizacji!), na ulicy Traugutta: z jednej strony na uboczu (cicha lokalizacja) a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,30 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej, zadbanej kawalerki, położonej na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiej kamienicy wielorodzinnej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,08 m² 5 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży własnościowe mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry, przy ul. 1Maja. Mieszkanie znajduje się w przepięknej klasycystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł46,75 m² 5 475,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Jeleniej Górze Lokal mieszkalny numer 3 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku numer 5 i składa się z przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na wysokim parterze kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 35m2, składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny loftowy apartament w nowej inwestycji w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w absolutnie topowej lokalizacji - w samym sercu Jeleniej Góry, bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku rezerwacja - oferta W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 328 zł78,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B2.1 Ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,80 m² 8 247,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność: na sprzedaż bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu w Jeleniej Górze przy ul. Drzymały 10. Za kamienicą znajduje się ogród wspólny dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.