dowolna

Mieszkania umeblowane Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

308 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

308 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane, ul. Łączna

Jelenia Góra,dolnośląskie

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w budynku 4-mieszkaniowm z tarasem oraz własny ogród. Teren ogrodzony. W bezpośrednim dostępie przystanek autobusowy i ścieżka rowerowa.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł34,82 m² 9 190,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować wyjątkowo przytulne i bardzo ciepłe mieszkanie dwupokojowe, położone w jednej z najbardziej lubianych części Jeleniej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka w centrum Jeleniej Góry Oferuję na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26 m , położoną na parterze w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

282 000 zł26,18 m² 10 771,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz pewnej lokaty kapitału z wysoką stopą zwrotu lub pierwszego, gotowego do wprowadzenia mieszkania? Oferuję na sprzedaż wyjątkowo ergonomiczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

695 000 zł52,75 m² 13 175,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z tarasem i windą- cieplice! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,75 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które od pierwszego dnia może zarabiać na siebie? Booking z oceną 9,9! lux Ten apartament jest już przygotowany pod najem krótkoterminowy bez remontów, bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Jelenia Góra,dolnośląskie

410 000 zł67,15 m² 6 105,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży świetnie zlokalizowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe, posadowione na II piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokoje, wysoki parter, balkon, funkcjonalne i zadbane mieszkanie. Sprzedaż bez pośredników. Ekspozycja północno-zachodnia sprawia, że mieszkanie nie przegrzewa się latem, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł50,80 m² 10 039,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu nieruchomość z ogrodem na Zabobrzu Szukasz komfortowej nieruchomości w spokojnej okolicy, gotowej do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Podpisana umowa przedwstępna jgjp-2404 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, położone na 3. (ostatnim) piętrze zadbanego budynku. Lokal o powierzchni 49 m2 (53.60 pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie (36m2) na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego w pełni wyposażone na 4 piętrze. Składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni (zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne M2 do wynajęcia w sercu Cieplic! Lokalizacja: eleganckie mieszkanie na I piętrze w sercu osiedla w Cieplicach. Spokojna i zielona okolica, idealna dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem, ul. Nowowiejska

Jelenia Góra,dolnośląskie

870 000 zł162,18 m² 5 364,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży komfortowy apartament 5 pokojowy, stanowiący cały parter jednopiętrowej poniemieckiej willi, położonej nieopodal centrum Jeleniej Góry, przy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100,20 m² 5 489,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Best Invest oferuje na sprzedaż duże, przestronne, z ogromnym potencjałem mieszkanie, w samym sercu miasta Jeleniej Góry przy ulicy Matejki, skąd kilka minut do Placu Ratuszowego,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,50 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 37,10 m2 (powierzchnia całkowita 47,50 m2). Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł57 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pośrednikom dziękuję. Mieszkanie dedykowane dla 1-2 dorosłych osób, bez dzieci i zwierząt. W czynszu do spółdzielni w wys.900 zł znajduje się opłata za ogrzewanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, posadowione na 3 piętrze bloku na Zabobrzu przy ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43,73 m² 8 346,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na 1 piętrze. Ul. Weigla to kameralna, dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł76 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu-poziomowe w Jeleniej Górze-Zabobrze III ul.Kiepury 11. z balkonem i dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,20 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku położonym na Zabobrzu I przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

690 000 zł99,75 m² 6 917,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość 99,75m2 podzielona na dwa niezależne mieszkania idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub jako inwestycja pod wynajem (jedno z mieszkań dostosowane dla osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł61,80 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Jeleniej Góry, przy Placu Ratuszowym. Wymarzona lokalizacja dla ludzi ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł52,75 m² 13 175,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży w pełni umeblowanego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Cieplicach -.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu: - super lokalizacja, blisko sklepy, żłobek i komunikacja miejska - 1 piętro - balkon - mieszkanie świeżo po remoncie, zrobione w stylu vintage -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże 2 pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry: - super lokalizacja - parter z osobnym wejściem - blisko galerii Nowy Rynek i dworca pks - powierzchnia 80 m2 - umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuję dwa lokale do wynajęcia - kawalerka i dwu pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez udziału pośredników/agentów nieruchomości Mieszkanie o pow. 49 m2, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry - Plac Ratuszowy. Mieszkanie 3 pokojowe, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie M2 na wynajem blisko stadionu. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 55 m znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł85,23 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23 m w Jeleniej Górze, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość: lokal usytuowany przy ul. Kadetów wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Sobieskiego w Jeleniej Górze - bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł65,08 m² 7 990,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na ogródek, zlokalizowane w Maciejowej - dzielnicy Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108,20 m² 7 301,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy o powierzchni 120 m , usytuowane w sercu miasta. To wyjątkowa oferta dla rodzin, inwestorów poszukujących nieruchomości pod najem.